Novinky

April 13, 2024

Jackpot Powerball stoupá na 935 milionů $: Vaše další šance na bohatství

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
  • Klíč s sebou: Jackpot Powerball raketově vzrostl na 935 milionů dolarů poté, co nebyly prodány žádné vítězné losy v předchozím slosování.
  • Klíč s sebou dva: Sobotní losování nabízí pro šťastného výherce možnost peněžní hodnoty 449,7 milionů dolarů.
  • Klíč s sebou tři: Poslední výherce jackpotu v Powerballu byl 1. ledna, kdy došlo k 36 po sobě jdoucím tahům bez zásahu jackpotu.

Proklouzl vám mezi prsty nedávný jackpot ve výši 1,13 miliardy dolarů Mega Millions? Dobře, oprašte toto zklamání, protože Powerball je tu, aby obrátil vaše jmění s ohromujícím jackpotem 935 milionů dolarů, který je připraven tuto sobotu večer. To je pravda, lidi, bohové bohatství vám dávají další šanci stát se obscénně bohatým!

Jackpot Powerball stoupá na 935 milionů $: Vaše další šance na bohatství

Losování minulé středy nechalo hráče loterie na kraji svých míst, ale bohužel, žádné tikety neodpovídaly vítězné směsici čísel: 37, 46, 57, 60, 66 a lákavému bonusovému číslu 8. Co to pro vás znamená? Jednoduše řečeno, jackpot pro tuto sobotu se vyšplhal na okouzlujících 935 milionů dolarů, s možností hotovosti 449,7 milionů dolarů pro ty, kteří dávají přednost svému bohatství na jedné obrovské hromadě.

Nyní, než se vydáte koupit svůj zlatý tiket, pojďme si promluvit o strategii a pravděpodobnosti. Jackpot Powerball byl naposledy vyzvednut první den tohoto roku a od té doby proběhlo 36 po sobě jdoucích losování bez výherce jackpotu. Zatímco pondělní noční losování nepřineslo vítěze jackpotu, dvě šťastné duše z Floridy a New Yorku se shodovaly s bílými koulemi a každá si připsala 1 milion dolarů. Ne příliš ošuntělé, že?

Tady to začíná být zajímavé. Nadcházející středeční losování nabízí výhercům výběr mezi okamžitou jednorázovou částkou 416,1 milionu dolarů nebo možností anuity. Tato anuita začíná větší počáteční platbou a zvyšuje se o 5 % ročně, což se zaokrouhluje na odhadovanou celkovou částku 865 milionů USD. Mluvte o finančním vzplanutí!

Ale nezapomeňme na slona v místnosti: šance. Šance na výhru jackpotu Powerball je skličující 1 ku 292,2 milionu. Než necháte toto číslo, aby vám ztlumilo náladu, pamatujte, že někdo, někde musí vyhrát, a kdo říká, že to nemůžete být vy?

Hodiny tikají a další losování je naplánováno na tuto sobotu těsně před 23:00 ET. Pokusíte se stát dalším milionářem Powerball? Pamatujte, že musíte být u toho, abyste to vyhráli.

Mezitím se pojďme trochu zasnít. Co byste dělali, kdybyste byli šťastným výhercem jackpotu 935 milionů dolarů? Podělte se o své nejdivočejší sny v komentářích níže – pojďme rozjet konverzaci (a sny)!

(První zpráva: ABC News, Datum neuvedeno)

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!
2024-05-20

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!

Novinky