Novinky

April 2, 2024

Jackpot Powerball stoupá na 1 miliardu dolarů: Co potřebujete vědět

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
  • Klíčové s sebou jedna: Jackpot Powerball dosahuje monumentální 1 miliardy dolarů, což jej označuje jako pátý největší v historii hry.
  • Klíčové s sebou dvě: Výherní čísla pro masivní jackpot budou odhalena v pondělí krátce po 23:00 ET.
  • Klíčové s sebou tři: Paušální výherce by si mohl odnést domů 483,8 milionů dolarů po zdanění a rozhodl se pro výplatu v hotovosti.

Očekávání dosáhlo vrcholu, protože jackpot Powerball v pondělním losování narostl na okouzlující 1 miliardu dolarů. Tato ohromující částka řadí cenu mezi pět nejlepších jackpotů Powerball všech dob a vyvolává sny o nepředstavitelném bohatství po celé zemi.

Jackpot Powerball stoupá na 1 miliardu dolarů: Co potřebujete vědět

Rituál výběru čísel v pondělí po 23:00 ET je rituálem, který sledují miliony lidí a tají dech kvůli možnosti, že se jejich životy přes noc změní. Slibujeme, že výsledky dodáme zde, přímo z tisku, jakmile budou k dispozici.

Pro šťastlivce nebo jednotlivce, kterým se podaří porazit šance, je rozhodnutí o jednorázové platbě lukrativní. Po zdanění je k dispozici 483,8 milionu dolarů, což je podle jakéhokoli měřítka částka, která mění život.

Jak hrát svou ránu na miliardu

Zajímá vás hodit klobouk do ringu? Zde je návod, jak se můžete dostat do akce. Chcete-li si zakoupit vstupenku na Powerball za 2 $, budete muset navštívit místní místa, jako jsou večerky, čerpací stanice nebo obchody s potravinami. Ve vybraných státech digitální věk umožňuje online nákupy, což celý proces ještě více zjednodušuje.

Výběr vašich šťastných čísel zahrnuje výběr pěti bílých koulí (v rozmezí od 1 do 69) a jedné Powerball (v rozmezí 1 až 26). Pro ty, kteří chtějí zvýšit své šance, je tu možnost „Power Play“ za dodatečný 1 dolar, která vynásobí výhry za všechny nejackpotové ceny 2X, 3X, 4X, 5X nebo dokonce 10X.

A pro ty, kteří raději ponechají svůj osud náhodě, možnost „Rychlý výběr“ umožňuje pokladníkovi poskytnout počítačem vygenerovaná čísla, žádné zmatky, žádné starosti.

Jackpot Dreams a kde je koupit

Díky slosování, které se koná každé pondělí, středu a sobotu večer, jackpot roste pouze v případě, že neexistuje žádný vítěz, a pokaždé se k výhře přidávají miliony. Vstupenky jsou široce dostupné na čerpacích stanicích, večerkách, obchodech s potravinami a dokonce i na některých letištních terminálech.

Digitální nadšenci se mohou spolehnout na Jackpocket, oficiální digitální loterijní kurýr sítě USA TODAY Network, který je dostupný v několika státech a územích USA. Tato aplikace zjednodušuje zážitek z loterie a umožňuje hráčům vybrat si hru, čísla a dokonce sbírat výhry z pohodlí svého telefonu nebo počítače.

Pamatujte, že Jackpocket je vstupní branou do tohoto světa snů, oficiálním partnerem, který přináší loterii do moderní doby. (První zpráva: USA TODAY Network)

Zatímco čekáme na vítězná čísla, zůstává miliardová otázka: Kdo se stane nejnovějším členem miliardářského klubu? Hodiny tikají, národ čeká a jen čas ukáže.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Odhalení budoucnosti: Nárůst globálního loterijního trhu na 430,4 miliardy dolarů do roku 2031
2024-05-15

Odhalení budoucnosti: Nárůst globálního loterijního trhu na 430,4 miliardy dolarů do roku 2031

Novinky