Novinky

October 27, 2023

IGT prodlužuje současné partnerství s loterií Kentucky do roku 2036

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Mateřská společnost IGT, International Game Technology Global Solutions Corporation, prodloužila dva kontrakty s Kentucky Lottery. Podle dohody bude provozovatel loterie nadále dostávat aktualizace od IGT Global Solutions Corporation až do roku 2036.

IGT prodlužuje současné partnerství s loterií Kentucky do roku 2036

Na základě smlouvy bude IGT poskytovat platformu Aurora, kterou bude Kentucky Lottery používat na svých 3 400 maloobchodních místech po celém světě Spojené státy. Společnost také nasadí upgradovaný systém iLottery s cloudovou integrací.

Během rozhovoru Mary R. Harville, generální ředitelka Kentucky Lottery Corporation, řekla:

Kentucky Lottery spolupracuje s IGT od začátku provozu a my jsme ve spolupráci s IGT pokračovali v hledání způsobů, jak modernizovat naše nabídky za posledních více než 30 let. Vylepšování našich loterijních řešení pomocí maloobchodních a iLottery systémů IGT a pohodlné samoobslužné maloobchodní terminály nám poskytnou více příležitostí k zodpovědnému růstu našich tržeb a vrácení dalších prostředků na stipendia a granty pro studenty vysokých škol v Kentucky."

Pro modernizovanou platformu iLottery je dodavatelem loterijní hry zavede kromě maloobchodního hardwaru Aurora služby cloudové integrace. Platforma bude brzy nainstalována v regulovaný provozovatel loterie. Tato aktualizace zlepší systém několika způsoby, včetně zabezpečení, škálovatelnosti a rychlosti, s jakou lze implementovat nové funkce. Navíc umožňuje rychlejší a snadnější začlenění dat a náhledů. Systém iLottery od IGT obsahuje robustní nástroje pro zodpovědné hraní.

Jay Gendron, provozní ředitel IGT pro Global Lottery, řekl: 

"Kentucky Lottery byla vždy v popředí inovací v oblasti loterií a IGT s potěšením pokračuje v podpoře těchto modernizačních snah. IGT perspektivní myšlení a produktové portfolio nové generace jsou v dnešním vyvíjejícím se loterijním prostoru kritické. Během příštích 10 let, navážeme na naše dlouhodobé partnerství s Kentucky Lottery a nasadíme naši sofistikovanou technologii k dalšímu vylepšení hráčského zážitku."

Podle nové dohody bude IGT dodávat přes 4 000 terminálů Retailer Pro a 850 loterijních automatů GameTouch(TM) 28 obchodníkům s loterií Kentucky Lottery.

SVP Global iLottery na IGT Srini Nedunuri poznamenal:

"V roce 2016 se Kentucky Lottery stala jedním z prvních zákazníků IGT v USA, kteří spustili program iLottery. Od té doby IGT spolupracovala s Kentucky Lottery na ztrojnásobení počtu online losovacích her dostupných hráčům a také na poskytování rozsáhlého portfolia působivé okamžité hry. Cloudová platforma iLottery společnosti IGT nabídne loterii větší flexibilitu, lepší analytiku a celou sadu pokročilých funkcí pro správu hráčů a nástrojů pro zodpovědné hraní."

Toto oznámení je součástí dlouhodobého cíle společnosti upevnit svou pozici ve Spojených státech. Nedávno vývojář softwaru prodloužil smlouvu s California Lottery o další 7 let. IGT také podepsal a prodloužení smlouvy na 10 let s Pan Malaysian Pools pro upgrade stávající systémové technologie.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!
2024-05-20

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!

Novinky