Novinky

February 15, 2024

Heartbroken Man vyhrává na Valentýna výhru 1 milion dolarů v loterii

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Úvod

Muž z Illinois si nedávno na Valentýna připsal výhru 1 milion dolarů v loterii, jen pár dní poté, co prošel rozchodem. Vítěz, který se rozhodl zůstat v anonymitě, vyhrál cenu ze stírací hry „Monopoly 50X“. Tento nečekaný příval přišel v době, kdy se vítěz cítil na dně v milostném oddělení, ale ukázalo se, že šlo o štěstí.

Heartbroken Man vyhrává na Valentýna výhru 1 milion dolarů v loterii

Vítězný okamžik

Podle Illinois Lottery popsal vítěz svou reakci na seškrábnutí výherního tiketu jako směs paniky a vzrušení. Okamžitě cítil, jak se jeho život změnil, a dokonce uvažoval, že nebude chodit do práce. Vítězný tiket byl zakoupen od Walmartu na 137 W. North Ave, Northlake, a vítěz se rozhodl udržet podrobnosti v tajnosti.

Stříbrná podšívka

Vítěz vyjádřil, že kvůli nedávnému rozchodu neměl nikoho, s kým by se o novinky mohl podělit. Viděl to však jako pozitivní obrat událostí, když uvedl, že neměl moc štěstí v milostném oddělení, ale nyní skutečně trefil jackpot. Vítěz získal svou cenu na Valentýna a rozhodl se pro hotovostní opci ve výši 600 000 $ před zdaněním.

O hře 'Monopoly 50X'

'Monopoly 50X' je stírací hra za 10 $, která hráčům nabízí šanci vyhrát až 1 milion $. Hra, která byla spuštěna 2. ledna, již získala jednu ze svých tří hlavních cen. Stále zbývá pět ze šesti cen druhé úrovně v hodnotě 100 000 $ a 21 z 27 cen třetí úrovně v hodnotě 5 000 $.

Šance na výhru

Pravděpodobnost výhry jakékoli ceny ve hře „Monopoly 50X“ je 1 ku 3,39. Šance na výhru hlavní ceny je 1 ku 2 036 500 000.

Kde koupit lístky do loterie

Lístky do loterie lze zakoupit osobně na čerpacích stanicích, večerkách, obchodech s potravinami a některých letištních terminálech. Pro větší pohodlí lze vstupenky objednat také online prostřednictvím Jackpocket, oficiálního digitálního loterijního kurýra sítě USA TODAY Network. Jackpocket umožňuje uživatelům ve vybraných státech a územích USA vybrat si svou loterijní hru a čísla, zadávat objednávky, prohlížet tikety a vybírat výhry pomocí telefonu nebo domácího počítače.

Nezapomeňte hrát zodpovědně a pouze pokud jste plnoletí. Pokud máte vy nebo někdo, koho znáte, problém s hazardními hrami, vyhledejte pomoc u příslušných zdrojů.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Vítězná čísla Powerball pro losování 6. dubna: Vyhrál někdo jackpot 1,30 miliardy dolarů?
2024-04-07

Vítězná čísla Powerball pro losování 6. dubna: Vyhrál někdo jackpot 1,30 miliardy dolarů?

Novinky