Novinky

July 26, 2022

Dnes největší loterie v Asii

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Loterie patří mezi nejrozšířenější hry, které lze hrát po celém světě. Asie je celosvětově známá hraním loterií a má některá z nejexotičtějších herních středisek na světě. Hráči se mohou zúčastnit některých z nejpopulárnějších asijských loterií, a to offline i online.

Dnes největší loterie v Asii

Lotto 6 v Japonsku

Lotto 6 v Japonsku patří mezi největší asijské loterie s několika velmi štědrými jackpoty. Losování se provádí v pondělí a úterý v 6:45 večer místního času. Lotto 6 poskytuje slušná příležitost k velké výhře s garantovaným minimálním jackpotem 200 milionů japonských jenů, asi 1,8 milionu dolarů.

Bohužel limit na výhru pro Lotto 6 je 600 milionů japonských jenů, tedy asi 5,5 milionu dolarů. Účastníci mohou použít pouze jednu platbu k uplatnění odměny v loterii v Lottu 6. Přestože odměny v loterii nejsou v Japonsku zdaněny, hráči mohou podléhat dani ve své domovské zemi.

Jak hrát Lotto 6

Hráči si musí vybrat šest různých čísel ze skupiny 1-43. Automaticky se vykreslí další číslice. Hráči vyhrají jackpot přirovnáním všech svých šesti čísel tiketu k výherním číslům odhaleným při losování. Účastníci mohou také vyhrát ceny přirovnáním šesti, pěti a pěti plus bonusového míče, čtyř a tří čísel. Šance 1 ku 6 096 454 na výhru jackpotu se považuje za přiměřenou.

Lotto 7 v Japonsku

Hráči si musí vybrat sedm čísel z banku 1-37. Existují různé techniky pro výběr čísel v loterii při hraní online. Ve většině případů si hráči mohou vybrat své losy ručně. Hráči mohou také využít volbu Quick-Pick k vygenerování náhodného výběru čísla.

Jedinečné vlastnosti Lotto 7

Kromě toho se vyberou dva míčky k identifikaci vítězů sekundární ceny. V loterii Japan Lotto 7 je celkem šest divizí odměn. Aby mohli účastníci získat jackpot v Lotto 7, musí porovnat všech svých sedm čísel s vylosovanými. Přiřazením šesti kombinací s bonusovým míčkem nebo bez něj můžete také vyhrát ceny.

Také shoda pěti nebo čtyř čísel může vyhrát nějaké odměny. Kromě toho mohou hráči získat odměny za tři číslice plus bonusový míček. Lotto 7 má vyvolávací cenu 600 milionů jenů a jackpotový strop je stanoven na jednu miliardu jenů, přibližně 9 milionů dolarů. Šance na výhru některé z odměn v této loterii je 1 ku 42.

Mark Six v Hong Kongu

Loterie Mark Six v Hong Kongu je také další z nejpopulárnějších asijských online jackpotových her. Neexistuje žádný přenos ani strop jackpotu a nejnižší jackpot činí 8 milionů HK$. Hraní Mark Six je docela jednoduché. Účastníci si musí vybrat pouze šest čísel z banku 1-49. Aby hráč vyhrál cenu, musí se čísla tiketu shodovat s vylosovanými výherními čísly.

Jaké jsou šance na výhru s Markem Sixem?

Hráči Mark Six mají šanci na výhru 1 ku 13 983 816. Pokud hráči nevyhrají jackpot, stále mají dalších šest příležitostí vyhrát ceny při hře Mark Six. Když se hráči utkají s 5, 4 a 3 s extra míčem nebo bez něj, mají šanci vyhrát určité ceny. Losování probíhá v úterý, čtvrtek a neděli ve 21:30 místního času. Šance na výhru některé z cen je 1 ku 54. Hongkong, stejně jako Japonsko, nevybírá daně z výher v loterii.

Ultra Lotto 6/58 na Filipínách

Jackpot v této loterii začíná na 49 500 000 filipínských pesos, což je zhruba 923 000 $. Hráči mají možnost vyhrát významné ceny. Vůbec největší výhra jackpotu Ultra Lotto 6/58 byla v roce 2018. Jednalo se o 1,18 miliardy filipínských pesos, přibližně 22 milionů dolarů. Je to dosud největší výhra jackpotu v loterii na Filipínách.

Jak hrát Ultra Lotto 6/58

Sázkaři mohou hrát Ultra Lotto a vyhrát velké výhry výběrem šesti čísel z banku 1-58. Aby hráči mohli vyhrát, musí porovnat všech svých šest čísel tiketu s čísly uvedenými ve slosování. Naštěstí mohou hráči vyhrát shodou 5, 4 nebo 3 číslic v horní části jackpotu. Losování probíhá každé úterý, pátek a neděli ve 21:00 manilského místního času.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Vítězná čísla Powerball pro losování 6. dubna: Vyhrál někdo jackpot 1,30 miliardy dolarů?
2024-04-07

Vítězná čísla Powerball pro losování 6. dubna: Vyhrál někdo jackpot 1,30 miliardy dolarů?

Novinky