6 snadných způsobů, jak vybrat čísla v loterii

Novinky

2022-06-14

Loterie se v dnešní době staly populární. Je to proto, že hráči mají šanci stát se přes noc milionáři s jediným tiketem. Ale trefit velký jackpot není snadný úkol, protože hráči musí uhodnout všechna čísla. Takže slon v místnosti je, jak hráči vybírají čísla v loterii? No, existuje několik způsobů, jak je uvedeno níže.

6 snadných způsobů, jak vybrat čísla v loterii

1. Vystřelení šťastných čísel

Každý má ta šťastná čísla. Může to být datum narození, číslo dresu oblíbeného hráče nebo jakékoli jiné číslo jedna, ke kterému je sentimentální. Výběr tohoto čísla může být jedním z nejjednodušších způsobů hrát loterii.

Pro ty, kteří nemají šťastná čísla, je možnost jít s tradičními šťastnými čísly. Například sedmička je považována za šťastné číslo, protože týden má sedm dní, sedm kontinentů, sedm moří, sedm divů světa atd. Kromě sedmi je trojka také oblíbeným šťastným číslem popularizovaným výrokem: „Dobré věci přicházejí ve třech." Pro více se podívejte na šťastná a nešťastná čísla z celého světa.

2. Randomizace výběru

Dalším způsobem, jak vybrat čísla v loterii, je náhodný výběr. Tady není třeba myslet na šťastná čísla nebo předchozí statistiky. Hráči si mohou vymyslet libovolné číslo, zapsat si ho a to bude první volba. Dalším krokem je opakovat tento proces, dokud nebudou mít všechna požadovaná loterijní čísla.

Randomizace čísel v loterii je docela snadná a zbavuje hráče tlaku přemýšlení.

3. Použití automatického výběru / rychlého výběru

Nejjednodušší způsob, jak vybrat čísla v loterii používá funkci automatického výběru, která je k dispozici na většině loterijních webů, včetně největších loterií na světě, jako jsou Powerball a Mega Millions. Jak název napovídá, funkce automatického výběru náhodně vybírá a vybírá čísla pro hráče.

Zajímavé je, že více než 70 % výherců loterie využívá funkci rychlého výběru. To je dostatečný důvod, proč se přestat stresovat čísly v loterii a místo toho nechat počítač, aby těžká práce.

4. Kontrola předchozí statistiky

Prozkoumání horkých čísel vylosovaných v předchozích losováních v loterii je také chytrý nápad, jak vybrat čísla v loterii. Pro začátek, horká loto čísla jsou čísla, která byla v různých loteriích tažena nejčastěji. Například 38 a 39 patřily mezi nejvíce tažená čísla v Powerball 2021, přičemž každé bylo taženo 15krát. Na druhou stranu, 20, 22 a 40 byly ve stejném roce vylosovány 14krát, zatímco 1, 21, 61 a 63 byly vylosovány každý 13krát.

Neexistuje žádná jistota, že výběr těchto horkých čísel udělá z někoho vítěze. Ve skutečnosti má každé číslo stejnou šanci na vylosování. Existují také studené míče, které se téměř nerýsují.

5. Použití horoskopů

Denní horoskopy lze také použít k výběru čísel v loterii. Mnoho horoskopů předpovídá, kdy má někdo štěstí, takže hraní loterie v takových dnech může udělat kouzlo.

Dobrá věc na této metodě je, že mnoho webů sdílí šťastná loterijní čísla pro každé hvězdné znamení.

6. Numerologie

Pro ty, kteří věří v sílu vesmíru, může numerologie pomoci při výběru čísel v loterii. Stejným způsobem, jakým mají astrologické porodní mapy klíčové metafyzické poznatky, může numerologie nabídnout hráčům informace o tom, která čísla si vybrat pro příští losování.

Ačkoli je to dlouhý proces, spousta zdrojů online vysvětluje, jak používat numerologii k výběru čísel v loterii.

Zabalit to

To je vše, lidi, šest jednoduchých způsobů, jak vybrat čísla v loterii. Pro záznam, neexistuje jediný způsob, který zaručí výhru. Trefit jackpot nebo jakoukoli jinou výhru v loterii je o štěstí. Hráči tedy mohou vyzkoušet kteroukoli z výše uvedených metod, držet si palce a doufat, že je štěstí na jejich straně.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky