Lotto India Results

Lotto India je exkluzivní online loterie, která je k dispozici hráčům v Indii a po celém světě. Lze ji hrát prostřednictvím oficiálních webových stránek, lotto-india.com, mobilní aplikace nebo loterijních agentů třetích stran. Losování probíhá dvakrát týdně v úterý a pátek a stojí ₹ 40 za vstup.

Existuje 12 cenových úrovní s jackpotem pevně stanoveným na 40 milionů ₹ (přibližně 500 000 $) bez převrácení. Občas se koná Bumper Draw, kde jackpot dosáhne 400 milionů ₹ (kolem 5 milionů $).

Ke hře si hráči vyberou šest čísel od 1 do 50 a jeden Joker Ball od 1 do 5, přičemž všech sedm čísel vyhraje jackpot. Jelikož se jedná o online hru, budou všechny výhry automaticky připsány všem výhercům. Hráči si však mohou zkontrolovat svá čísla na lotto-india.com, aby zjistili, zda vyhráli.

Hráči na oficiálních stránkách budou v případě výhry jackpotu informováni telefonicky. Výhry jackpotů jsou vypláceny jako jednorázové částky přímo na bankovní účet hráče do čtyř týdnů od ověření.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda