Austria Lotto Results

Rakouská loterie, známá také jako 6/45, je preferovanou loterií pro Rakušany a další hráče po celém světě. Jedná se o dvoutýdenní loto za 1,20 EUR, kde hráči musí vybrat šest ze 45 čísel, aby měli šanci vyhrát jackpot v minimální výši 1,5 milionu EUR. Vstupenky lze zakoupit u autorizovaných prodejců, pokud jsou fyzicky přítomni v Rakousku. Vstupenky lze také zakoupit online v Rakousku i mimo něj.

Losování probíhá dvakrát týdně ve středu a v neděli. Hráči si mohou ověřit, zda jsou vítězové, sledováním rakouského televizního kanálu ORF 2 během losování. Výsledky lze nalézt také v rakouských novinách a na webu win2day.at.

Hráči mimo Rakousko se mohou přihlásit na webovou stránku, kde si zakoupili vstupenky, a zobrazit zobrazené výsledky. Hráči mají neuvěřitelné tři roky na to, aby si nárokovali cenu, která bude vyplacena pouze jednorázově bez možnosti roční platby.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda