Výsledky

Výsledky loterie jsou součástí cesty hraní loterie. I když to není konec cesty, je to rozhodně ta nejnapínavější část procesu. Výsledky loterie ukazují nejnovější čísla, která byla vylosována pro konkrétní loto. Pokud jste hráli loterii a vylosovaná čísla se shodují s vašimi vybranými čísly, vyhráváte! To je důvod, proč je znalost čerstvých výsledků loterie zásadní, pokud jde o loterijní hry. Zde vám poskytujeme nejnovější údaje o nejnovějších výkresech.

Podívejte se na všechny výsledky online loterií jako: Cash for Life, El Gordo, EuroJackpot, EuroMillions, Lotto 6/49, MegaMillions, Mega-Sena, OZ Lotto, Powerball, SuperEnalotto
Hodně štěstí a doufám, že to bude váš šťastný den!

Hlavní losování loterie ve Spojeném království se koná ve středu a v sobotu večer. Očíslované koule se losují ze stroje, aby se z tohoto losování vytvořila výherní čísla. Losuje se šest hlavních čísel a jedno bonusové číslo míče. Vítěz hlavního jackpotu musí mít pouze šest hlavních čísel. Pokud mají pět, mohou stále vyhrát poměrně vysokou cenu, pokud místo jednoho z čísel hlavního losování zvolili číslo bonusového míče.

Zobrazit více…

Rakouská loterie, známá také jako 6/45, je preferovanou loterií pro Rakušany a další hráče po celém světě. Jedná se o dvoutýdenní loto za 1,20 EUR, kde hráči musí vybrat šest ze 45 čísel, aby měli šanci vyhrát jackpot v minimální výši 1,5 milionu EUR. Vstupenky lze zakoupit u autorizovaných prodejců, pokud jsou fyzicky přítomni v Rakousku. Vstupenky lze také zakoupit online v Rakousku i mimo něj.

Zobrazit více…

Pick 3 je populární státní loterijní hra hraná v Belgii. Losuje se každý den v týdnu ve 20 hodin UTC. Vstup stojí 1 € a mohou jej hrát na POS nebo online hráči v Belgii i mimo ni. Hráči si jednoduše vyberou tři ze skupiny nula až devět čísel a vyberou možnost hry, kterou chtějí hrát. Jackpot ve výši 500 EUR se vyplácí za správnou shodu všech tří číslic v pořadí, v jakém byly vylosovány.

Zobrazit více…

Croatia Loto 6/45 je v tuto chvíli k dispozici pouze v Chorvatsku. Jedná se o dvoutýdenní losování ve čtvrtek a neděli ve 20 hodin místního času. Lze ji hrát online na oficiálních stránkách Hrvatska Lutrija nebo u kteréhokoli z autorizovaných prodejců loterií v Chorvatsku. 

Zobrazit více…

Sportka je loterie pořádaná společností Sazka v České republice a losuje se 3x týdně ve středu, pátek a neděli. Je k dispozici pouze pro obyvatele České republiky a lze jej zakoupit na POS nebo online. Každá hra stojí 20 Kč s možností vyplnit 10 her na tiket. 

Zobrazit více…

Finské loterie 7/40, známé také jako Veikkaus Lotto, je losování loterie jednou týdně, které se koná v sobotu v Helsinkách. Jde o největší loterii, kterou hraje asi 70 % finské populace a dalších hráčů po celém světě. 

Zobrazit více…

Keno je denní hra se dvěma losováními v poledne a večer, každý den v týdnu. Je k dispozici pouze v případě, že je hráč ve Francii. Hráči si vybírají mezi dvěma a 10 čísly od 70. Částky sázek se pohybují od 1 do 10 EUR a v případě potřeby lze zvolit násobitel. Hráči si své losy mohou zakoupit u prodejců loterie, na oficiálních webových stránkách nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

Zobrazit více…

Řecká extra 5 loterie se hraje každý den v týdnu, dvakrát denně v 15 a 19 hodin aténského času. Byla založena v roce 2002 a je velmi oblíbenou hrou v Řecku i po celém světě. 

Zobrazit více…

10e Lotto Results