Lotto 6

Lotto 6, v Japonsku populárně Takarakuji, je jednou z nejvýznamnějších japonských loterijních her. Loterie byla založena v roce 2000 a její první slosování proběhlo 5. října téhož roku. Tato loterie se těší obrovské popularitě v Japonsku i mimo něj. Lotto 6 je zvláště atraktivní pro hráče loterií kvůli vysokým částkám jackpotů. Minimální výše jackpotu je obvykle 200 milionů jenů, což je ekvivalent asi 1,6 milionu EUR. Dalším důvodem, proč hráči považují Lotto 6 za atraktivní, je to, že vstupenky jsou relativně levné.

Každá vstupenka stojí pouze 200 ¥, což je přibližně 1,6 €. Loterie také umožňuje účastnit se sázkaři z několika zemí. To je možné prostřednictvím online platformy, kde si hráči mohou koupit platné vstupenky odkudkoli na světě.

Jak hrát Lotto 6
Jak hrát Lotto 6

Jak hrát Lotto 6

Lotto 6 je loterie s progresivním jackpotem. To znamená, že pokud v loterii nikdo nevyhraje, částka jackpotu se převede do dalšího slosování a značně se zvětší. Lotto 6 však omezuje rozsah, v jakém může jackpot růst. Maximální výhra v loterii je 600 milionů jenů.

Loterie také nabízí čtyři další úrovně výher, které nejsou jackpotové, což dává sázkařům další příležitosti k výhře. Losování se obvykle konají dvakrát týdně v Tokyo Lottery Dream Museum.

Zjistit, jak hrát loterii online, je docela snadné, dokonce i pro nováčky. Aby mohli sázející hrát Lotto 6, musí si nejprve zakoupit vstupenky. Lístky jsou obvykle k dispozici v maloobchodních loterijních obchodech. V zemi je více než 15 000 maloobchodních prodejců loterií.

Další alternativní metodou nákupu losů je prostřednictvím bankomatů několika japonských bank, které spolupracují s loterií. Zahraniční hráči však mají možnost zakoupit si los online. Pro nováčky, kteří si neumí zkontrolovat, přijdou vhod i cestovní kanceláře losy online.

Po zakoupení tiketů si sázkaři musí vybrat šest jedinečných čísel ze 43 čísel dostupných na tiketech. Číselné kombinace určují vítězný tiket. Hráči si také mohou zakoupit mnoho tiketů z online loterijní stránky a vybrat různá čísla na každém tiketu, aby zvýšili své šance na výhru.

Po úspěšném zakoupení tiketů musí sázkař počkat na další slosování, aby se zjistilo, zda vyhrál. Losování Lotto 6 se obvykle konají každé pondělí a čtvrtek každého týdne.

Lotto 6 vyhrává

Během losování Lotto 6 losovací stroj s názvem Yume Lotto-Kun obvykle vybírá vylosovaná čísla. Losuje se celkem sedm čísel. Aby sázkař vyhrál jackpot v loterii, musí mít tiket s čísly loterie odpovídajícími prvním šesti vylosovaným číslům.

Bonusový míček se obvykle používá k udělení ceny druhého stupně. K tomu musí sázkař uhodnout pět z prvních šesti výherních čísel plus bonusový míček. To znamená, že se stále shoduje celkem šest čísel. Třetí, čtvrtá a pátá úroveň cen se vyhrají shodou pěti, čtyř a tří čísel. Výsledky losování jsou obvykle zveřejněny na loterijních stránkách online.

V případě výhry musí hráči kontaktovat loterii, aby obdrželi své výhry. Vyhraná částka určuje kanál, přes který loterie provede platbu.

Výhry lze zasílat prostřednictvím bezpečných platebních metod, jako jsou přímé bankovní převody za relativně malé částky. U vyšších částek, jako je jackpot, se hráči musí dostavit v sídle loterie, aby si vyzvedli šeky na své výhry. V případech, kdy je mnoho výherců, je cena obvykle rozdělena rovným dílem mezi všechny výherce.

Pravidla

Hraní Lotto 6 podléhá určitým podmínkám. Nedodržení podmínek může vést k tomu, že hráči o své výhry propadnou. Tato pravidla například výslovně definují, kolik let vám musí být, abyste mohli hrát. Sázkaři samozřejmě musí být starší 18 let, aby mohli hrát legálně.

Hráči musí být také z a země, která legálně povoluje hráče k účasti v loteriích. Aby byly vstupenky platné, musí si sázkaři zakoupit vstupenky alespoň třicet minut před slosováním. Hráči, kteří vyhrají, mají na vyzvednutí výhry pouhých dvanáct měsíců.

Jak hrát Lotto 6
Jaké jsou šance na Lotto 6?

Jaké jsou šance na Lotto 6?

Šance na výhru jackpotu v Lotto 6 jsou poměrně nízké. Když však srovnáme kurzy s jinými loteriemi po celém světě, včetně velkých online loterijních webů, patří překvapivě k nejlepším. Hráči také nemusí dorovnávat sedmý los, aby vyhráli jackpot, což zvyšuje šance na výhru jackpotu.

To je důvod, proč se jackpot Lotto 6 vyhrává častěji. Částky jackpotů pro Lotto 6 jsou však relativně nižší než jackpoty pro ty s nižšími výherními šancemi. Níže je uveden rozpis výherních kursů pro všechny úrovně výher v Lotto 6.

Jackpot má výherní kurz 1 ku 6 096 454 na výhru v rozmezí od 200 milionů jenů do 600 milionů jenů. Druhá úroveň cen má pravděpodobnost výhry 1 ku 1 016 076 na odhadovanou výhru kolem 10 milionů jenů. Šance na třetí úroveň jsou 1 ku 28 224, což je odhadem 250 000 jenů. Poslední dvě úrovně mají kurz 1 ku 610 a 1 ku 39 na ceny 6 800 jenů a 1 000 jenů.

Výše uvedené výherní kurzy jsou založeny na jediném tiketu na sázkaře. Když si sázkaři zakoupí více tiketů na stejné slosování, zvýší se jejich šance na výhru. To je pravděpodobně důvod, proč mnozí sázkaři zakládají nebo se připojují k hazardním syndikátům.

Jaké jsou šance na Lotto 6?
Aplikace, které vám pomohou hrát Lotto 6

Aplikace, které vám pomohou hrát Lotto 6

Aplikace pro vstupenky

Hráči Lotto 6 mohou snadno a pohodlně používat několik aplikací k nákupu vstupenek na Lotto 6. Tyto aplikace ulehčují břemeno vytváření dlouhých front na nákup vstupenek.

Přijdou také vhod pro hráče, kteří nevědí, jak koupit los online. Některé aplikace pro vstupenky obvykle nabízejí bonusy pro hráče, kteří aplikace často používají. Aplikace také zavádějí více platebních možností pro nákup vstupenek.

Aplikace generátoru čísel

Aplikace generátoru čísel pomozte hráčům najít nejlepší loterijní čísla pro jejich tikety. Takové aplikace jsou užitečné pro hráče, kteří si zakoupí mnoho losů na stejné losování, což pomáhá lépe rozložit šance na výhru.

Aplikace pro výsledky

Aplikace pro výsledky jsou navrženy hlavně k poskytování výsledků loterie z losování různých loterií. Sázkař, který si koupí online loterijní tiket a používá aplikace s výsledky, nemusí k nalezení výsledků loterie navštěvovat různé stránky. Některé aplikace pro výsledky také ukládají čísla tiketů a automaticky kontrolují výherní tikety.

Streamovací aplikace

Streamovací aplikace jsou zvláště užitečné pro hráče, kteří dávají přednost sledování online losování loterií, jak k nim dochází. Takové aplikace umožňují takovým hráčům sledovat losování na jejich mobilních zařízeních pouze několika klepnutími. Většina z nich také funguje jako aplikace pro výsledky.

Aplikace, které vám pomohou hrát Lotto 6