Odpovědi na otázky o TheLotter

Novinky

2022-09-27

Také známý jako GoLotter ve Spojeném království, TheLotter existuje téměř dvě desetiletí (od roku 2022). S více než 40 hrami s vysokým jackpotem je tato loterijní služba bezpochyby jednou z nich nejoblíbenější loterie na světě. Tento příspěvek se snaží odpovědět na některé základní otázky o tomto poskytovateli loterijních služeb.

Odpovědi na otázky o TheLotter

Co je TheLotter?

TheLotter je služba třetí strany, která umožňuje hráčům nakupovat losy odkudkoli pod sluncem. Provozuje ji britská firma The Lotter Limited, která službu spustila v roce 2002. V ideálním případě TheLotter je navržen tak, aby překlenul propast mezi oficiálními loteriemi a hráči, a nabízí oficiální losy z minimálně 45 loterií.

Web TheLotter se vyznačuje trendy minimalistickým designem, který uživatelům zajišťuje ten nejlepší zážitek. Přímo v horní části webové stránky jsou sloty pro přihlášení a heslo, zatímco všechny probíhající nabídky jsou viditelně zobrazeny uprostřed nahoře. Levá strana obrazovky navíc obsahuje dvě karty živého chatu a propagace. 

Kromě toho je stránka bez animací, které mají tendenci nabízet nějaké rozptýlení uživatelům, i když nestojí mezi šancí hráčů užít si své oblíbené hry.

Jak TheLotter funguje?

Jedna věc, kterou hráči oceňují na TheLotter, je to, že poskytovatel usnadnil nákup losů online. Nejprve se hráči musí zaregistrovat na stránce a vybrat si z desítek dostupných loterií. Jakmile je to hotovo, hráč se může před zadáním objednávky rozhodnout, kolik lístků si chce koupit. Poté, po úspěšném zadání objednávky, se TheLotter postará o zbytek práce.

Po zadání objednávky web zakoupí vstupenky jménem hráče a pošle naskenovaný tiket na jeho účet. K zakoupené skenovatelné jízdence má tedy přístup pouze majitel účtu. Pokud hráč vyhraje, obdrží upozornění e-mailem nebo SMS. TheLotter si za upozornění neúčtuje žádné poplatky. Výhry jsou zasílány přímo na účet vítěze a hráči nejsou povinni platit žádnou provizi.

Je TheLotter legitimní?

Tohle je dotaz za milion dolarů. Pro každého, kdo se zajímá o to, zda je TheLotter legitimní nebo ne, je odpověď jasná; je to legitimní. Kromě toho je to služba, která existuje již dvě desetiletí a prošla zkouškou času, což v mnoha ohledech podtrhuje legitimitu TheLotter. 

Poskytovatel plateb je navíc řádně licencován a uživatelé mohou získat všechny podrobnosti o licencích na webových stránkách TheLotter. Kromě toho tato stránka obsahuje všechny důležité informace, včetně zásad a adres. Nakonec jsou na webu zveřejněni všichni výherci včetně jejich jmen, vyhrané částky a čísla výherního tiketu.

Zatímco malé výhry jsou připisovány přímo na hráčský účet, velké výhry jsou doručovány osobně a vyžadují další ověření jako bezpečnostní opatření. Za dobu, kdy je TheLotter aktivní, vyplatila tato služba více než 100 milionů dolarů výhercům z celého světa.

Které loterie lze hrát s TheLotter?

TheLotter se může pochlubit několika top loterie z čeho vybírat, včetně EuroMillions, Mega Millions a US Powerball. Jak již bylo zmíněno, hráči mají přístup k neuvěřitelným 45+ loteriím. Nezáleží na tom, kde člověk ke hrám přistupuje; mohou hrát tyto loterie prakticky kdekoli na světě. 

Je však nezbytné poznamenat, že mohou existovat verze webu TheLotter specifické pro jednotlivé země. Například Spojené království má svou webovou stránku TheLotter známou jako GoLotter.

Jaké platební metody jsou k dispozici u TheLotter?

Platební metody jsou jednou z oblastí, kde TheLotter září ještě jasněji. Hráči mají spoustu platebních metod k nákupu vstupenek, asi 20 od roku 2022. Patří mezi ně platby kartou, jako jsou VISA a Mastercard, a elektronické peněženky, včetně Neteller a Skrill. Podporován je také bankovní převod.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky