Nejprestižnější evropské loterie

Novinky

2022-08-02

V Evropě existují různé vzrušující losování. Každý se může zúčastnit těchto evropských jackpotů, které se mohou pochlubit jedněmi z největších a nejúžasnějších losování na světě.

Nejprestižnější evropské loterie

Nadnárodní loterijní hry

Tyto hry lze nalézt v několika zemích na kontinentu. Ocenění jsou obvykle velká kvůli obrovskému počtu soutěžících. Euromiliony a EuroJackpot jsou nyní jedinými mezinárodními loteriemi na kontinentu.

Národní loterie

Tyto vstupenky lze zakoupit pouze uvnitř hranic zemí, které je prodávají. Jedna z nejstarších evropských loterií, La Primitiva, je mezi Španěly oblíbená díky svému modelu bez jackpotové čepice.

Polské Mini Lotto má také denní losování a cenově dostupné vstupenky.

Tomboly, superlosování a speciální slosování v Evropě

Tato tři losování pomáhají hráčům vyhrát další cenu.

Tomboly

Losování tomboly probíhá souběžně s hlavním losováním. Poskytují hráčům další šanci na výhru, aniž by se shodovali s některým z čísel. Španělské EuroMillions El Million a rakouské EuroMillions ÖsterreichBonus jsou dva Největší losování evropské loterie.

Superlosování

EuroMillions Superdraws jsou loterijní události, které se konají několikrát ročně. Pravidelný jackpot byl zvýšen na 130 milionů dolarů.

Speciální losování

Unikátní losování se konají během hlavních svátků, jako je Nový rok, Vánoce a místní události, jako je Den nezávislosti. Ty často zahrnují zvýšené jackpoty, tomboly nebo extra slosování.

Každé Velikonoce hostí Itálie tolik očekávanou tombolu Pasqua. 100 šťastných hráčů může při hře SuperEnalotto vyhrát neuvěřitelných 100 000 $ do tomboly. V pátek 13. francouzské Loto zdvojnásobí svůj jackpot na 13 milionů dolarů a přidá tombolu.

Největší loterijní jackpoty v Evropě

Se sedmi správnými čísly dává EuroMillions největší výplaty kontinentálních jackpotů. Cena obvykle začíná kolem 17 milionů dolarů. Cena již dosáhla výše 220 milionů dolarů. Současný cenový strop je však 230 milionů dolarů. Pokud výherní fond dosáhne stropu, odměna se zvýší o 10 milionů $ až na 250 milionů $.

Loterie, která začala v roce 2004, obsahuje devět Evropské země. Losování probíhá v Paříži každý týden v úterý a pátek ve 20:45 SEČ

The SuperEnalotto je nejvýznamnější evropská národní loterie. V srpnu 2019 bylo vyplaceno rekordních 209 milionů dolarů. Cena byla po více než 18 měsíců nejvýznamnější evropskou loterijní cenou.

EuroJackpot je nadnárodní loterie, která začala v roce 2012. Zúčastnit se mohou hráči z 18 zemí. Týdenní jackpot může mít hodnotu až 120 milionů dolarů. Losování probíhá každé úterý a pátek v 19:00 GMT v Helsinkách ve Finsku.

Vítězové evropské loterie

Více než sedm milionů výherních losů získalo více než 105 milionů dolarů v loterii. V říjnu 2021 vyhrál jeden šťastný online hráč z jihovýchodní Evropy cenu 41,3 milionů $ EuroMillions.

Po zakoupení třířádkového příspěvku EuroMillions v červenci 2019 jihokorejský loterijní hráč HSL vyrovnal milionářskou výhru v tombole El Millón. Tento hráč byl nejen prvním vítězem loterie v loterii El Millón, ale bylo to také jejich první významné vítězství v loterii.

Po pouhých několika měsících hraní online vyhrál SK, řidič z Moskvy, v únoru 2016 cenu 824 000 $ Austria Lotto.

Nejčastější dotazy

Které evropské loterie mají nejlepší šance na výhru?
Menší loterie mají největší pravděpodobnost kvůli užším rozsahům odhadů a odměn. Hráči se mohou zúčastnit Polského Mini Lotta, Italského SuperEnalotta nebo Austria Lotta.

Jsou výhry v loterii v Evropě zdaněny?
Výhry v loterii mohou být v některých evropských zemích osvobozeny od daně, ale v jiných mohou být zdaněny. Hráči by si vždy měli nechat poradit od daňového experta ve své domovské zemi.

Je možné pro cizince hrát evropskou loterii online?
Jakoukoli evropskou online loterii lze hrát odkudkoli na světě. Aby se hráči mohli zúčastnit velkolepých losování na kontinentu, nemusí být evropskými občany a dokonce ani fyzicky přítomni v Evropě.

Jaká je nejúčinnější metoda pro výhru v nejlepších online loteriích v Evropě?
Nic takového jako přístup vyhrávající v loterii neexistuje. Hraní v loterii je prvním krokem k tomu, abyste se stali vítězem evropské loterie.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky