Národní loterie odhaluje nejoblíbenější čísla

Novinky

2022-08-16

V roce 2004 vydala populární televizní show sadu čísel a tvrdila, že s největší pravděpodobností vyhrají v jakékoli loterii. Díky této show stovky lidí stále používají kombinaci čísel k dnešnímu dni. To se však pravděpodobně změní, protože Národní loterie zveřejnila nejoblíbenější loterijní čísla podle statistik, které sbírala několik let.

Národní loterie odhaluje nejoblíbenější čísla

Podle National Lottery většina sázkařů loterií obvykle vybírá kombinace, které obsahují násobky sedmi, což jsou 42, 35, 28, 21, 14 a 7. Součástí vysvětlení je, že číslo sedm Ve většině kultur je považován za šťastné číslo. Přestože jsou populární násobky sedmi, zřídka se losují v jednom losování. S těmito čísly pravděpodobně získá hráč nižší cenu, nikoli jackpot v loterii.

Další šťastná čísla

Zpráva National Lottery také uvádí, že násobky pěti také běžně vybírá většina hráčů a jsou druhou nejoblíbenější číselnou řadou. Zajímavou částí zprávy bylo, jaká číselná řada je na třetím místě v popularitě na základě populární televizní show s názvem Lost.

Seriál Lost je založen na skupině lidí zapletených do letecké havárie a uvízlých na ostrově. Jedna z obětí vyhrála před havárií letadla v loterii pomocí šťastných čísel 4, 8, 15, 16, 23 a 42 online loterie hráči používají stejnou číselnou řadu, což z ní činí třetí nejoblíbenější číselnou řadu v historii loterií.

Další kombinace jsou násobky devíti a deseti a jedna až šest. 7, 17, 27, 37, 47, 57 je další pozoruhodná kombinace, přezdívaná jako „Všechny 7“

Národní loterie sdílela tyto informace těsně před losováním 20 milionů eur, což je jackpot, který musíte vyhrát.

Názory národní loterie

Poradce hlavních vítězů, Carter Andy Camelot, považoval populární šťastná čísla za tajemství, o kterém organizace dlouho diskutovala, než se rozhodla jej zveřejnit. Jeho hlavní obavou bylo, že zveřejnění informací by zvýšilo počet sázkařů, kteří si zvolili číselné řady. Pokud by některá ze sekvencí vystupovala ve výsledku losování, o cenu by se dělilo příliš mnoho výherců jackpotu, takže částka, kterou by každý obdržel, by nebyla příliš vysoká.

Na druhou stranu uvolnění oblíbených čísel a číselných řad nemá vliv na losování. Kromě toho mají sázkaři stále možnost vybrat si jiné číselné řady, protože jakákoli číselná řada může potenciálně vyhrát jackpot. Tato úvaha přiměla loterijní organizaci k rozhodnutí sdílet informace s veřejností.

Populární názory sázkaře

Mnoho sázkařů, kteří hrají loterii, se podělilo o své názory na zprávy vydané Národní loterií. Názory naznačují smíšené pocity mezi sázkaři. Někteří z nich jsou docela nešťastní, že informace byly sdíleny veřejně. Je to hlavně proto, že mají pocit, že měli tajemství nejšťastnějších číselných kombinací, na které spoléhali a které je nyní odhaleno celému světu. Nemají však žádný základ, protože číselné kombinace se nikdy neobjevily v žádném losování Národní loterie a neexistuje žádná záruka, že se objeví.

Ostatní sázkaři si myslí, že to bylo skvělé rozhodnutí zveřejnit informace. To proto, že sázkařům poskytuje informace o tom, která čísla jsou považována za šťastná, nebo informace o číselných posloupnostech, kterým se vyhnout, pokud nechtějí sdílet jackpot s mnoha dalšími sázkaři v případě výhry.

Celkově vzato, tato čísla nebo sekvence mají být používány jako směrovky a neměly by být považovány za klíče k odemknutí výher v loterii.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky