Je možné vyhrát v loterii dvakrát týdně?

Novinky

2022-03-01

Kdo řekl, že ženy nemohou vyhrávat v loterii? Pro mnoho lidí byly hazardní hry záležitostí mužů. Zdá se však, že tento mýtus je nyní vyvrácen, vzhledem k tomu, že počet žen, které hrají hazardní hry, jako je loterie, nebyl nikdy vyšší. Loterie? Slyšel to někdo? Ano, muž nebo žena, loterie jsou hry pro všechny. Nyní, než se podíváme na ženu, která dvakrát porazila sázkové kanceláře v rozmezí jednoho týdne, bylo by moudré nejprve vědět, co jsou loterie.

Je možné vyhrát v loterii dvakrát týdně?

Vysvětlena loterie

Loterie jsou hazardní hry, ve kterých hráči platí za výběr jednoho nebo více šťastných čísel. Jakmile jsou čísla vybrána, loterijní organizace poté vylosuje výsledky loterie a udělí ceny na základě všech správných loterijních výběrů.

V loterii mohou hráči vyhrát pár babek nebo mít štěstí a vyhrát tisíce. Po celém světě existuje mnoho loterií. Některé země provozují své loterie po desetiletí, zatímco jiné je spustily teprve nedávno. Lidé, kteří chtějí v životě nějaké vzrušení, zkoušejí loterie, protože jim to dává šanci vyhrát ceny.

Je možné vyhrát v loterii?

V loteriích je samozřejmě možné vyhrát. Kdyby nebylo možné vyhrát, lidé by to nehráli. Ve skutečnosti samotné množství lidí, kteří zkoušejí štěstí v této hře, mluví za vše. Loterii tedy může vyhrát každý, kdo hraje opatrně a má na své straně i trochu štěstí. Klíčem je najít renomované loterie, kde jsou peníze hráče v bezpečí.

Žena vyhraje v loterii dvakrát za tři dny

Jak se říká, štěstí na dveře klepe jen jednou. V případě jedné Australanky to však zaklepalo dvakrát během tří dnů. Ano, tři dny, ani ne týden! Není to směšné? Tomu může být těžké uvěřit, vezmeme-li v úvahu, že tisíce, ne-li miliony lidí se celý život pokoušely vyhrát v loterii, ale neuspěly ani jednou. Náboženští lidé by řekli, že to musela být žena, která se modlí. Ale jak se to stalo?

Za prvé, jméno ženy zatím nebylo zveřejněno. Ve veřejné doméně je však to, že pochází z Caboolture v Brisbane. Její první výhra přišla v podobě £9,704. I když to není velká částka, pro většinu lidí to nejsou ani drobné. Ano, opravdu tu nejsou žádné velké novinky, že? 

Výhra přišla v pondělí, ale ve středu na ženu opět zasáhlo štěstí v loterii, tentokrát tvrději. Jak uvedl Caboolture Shire Herald, jednalo se o ohromný jackpot 1,58 milionu liber. Jaká je pravděpodobnost, že se to stane jedné osobě více, když hrajete slavné zlaté loto? Pravděpodobnost je možná 0,000001.

Zpočátku by se mohlo zdát, že tato žena měla jen kus štěstí. Výherci loterie ale často říkají, že to není o štěstí, ale spíše o tvrdé práci a odhodlání.

Stále v šoku

Podle ženy se zpráva o jejím druhém vítězství stále potápěla. V rozhovoru pro Caboolture Shire Herald řekla, že tomu nemůže uvěřit. Na otázku, na co peníze použije, odpověděla, že se ještě nerozhodla. Čeká ji bezproblémový život? Ano. Řekla, že by se pustila do takových věcí, jako je golf, a kdo neví, co to znamená!

Co se mohou hráči loterie naučit z výše uvedeného příběhu?

První lekcí je, že kdokoli může vyhrát v loterii kdykoli, bez ohledu na pohlaví. Nezáleží na tom, zda někdo vyhrál včera; mohou vyhrát i dnes. Zadruhé, i když jsou loterie hazardními hrami, tvrdá práce a odhodlání se mohou také vyplatit.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky