AusLotto: Zajímavá historie loterie

Novinky

2022-06-28

Loterijní příběh má v Austrálii dlouhý a slavný příběh. Navzdory tomu 12 let stará éra AusLottoGroup začala teprve nedávno. Design administrativního systému ALGMO je chytrý s ohledem na hráče Lotto. Členství v AusLottoGroup poskytuje jedinečné hlášení, osobní help desk a doporučení. Členství také zaručuje výhry a platby, mimo jiné výhody pro hráče loterií po celém světě.

AusLotto: Zajímavá historie loterie

Australan Lotto Group provozuje administrativní systém ALGMO a má komerční zařízení s Commonwealth Bank. Poskytovateli bylo uděleno povolení přijímat platby z oblíbených karet odkudkoli na světě, aniž by potřeboval CVV číslo nebo název účtu. Toto povolení je dáno vysokým oceněním správních struktur a řízení ze strany bank a regulačních institucí.

Historie loterie

George Adams vynalezl první loterijní hru v roce 1881. Adams odešel do Austrálie z Anglie ve věku šestnácti let. Pracoval mimo jiné jako burzovní makléř a pekař. V roce 1881 Adams, který také pracoval jako hostinský v Sydney, zahájil svou herní činnost přijímáním koňských sázek.

V roce 1895 dorazil Adams do Tasmánie, právě když stát postavil první vodní elektrárnu na světě na řece South Esk. Stát chtěl toto odvětví rozvíjet pomocí soukromých investic a omezených vládních zdrojů. Adams propagoval tasmánskou vládu výhody státní loterie zvané Tattersalls.

Tattersalls

George Adams založil korporaci tak, aby příjmy šly rodinám pracovníků Tattersalls. Vznikli tak „Tattersallovi dědicové“, přičemž následující generace zdědily část příjmů společnosti. Protože většina lidí se kvůli informacím spoléhala na noviny, přirozeným odbytištěm Tattersalls byly místní noviny. Pro prodej kupónů Tattersall byl zaveden provizní systém.

Tattersalls se v 60. letech spojil s televizní stanicí, aby vysílal losování, na které dohlížel Tattersall a vládní úřady. Kupóny poskytovatele se tak staly známými jako společensky přijatelný typ hazardních her.

Tattersalls dával Tasmáncům více než sedmdesát let šanci vyhrát život měnící bonanzu. Poskytovatel zároveň přispíval státu tolik potřebnými příjmy. Společnost byla požádána, aby přivedla Lotto do Victorie. 24. června 1972 byla na australské pevnině spuštěna sobotní loterie.

Byla postavena budova Tattersall na St Kilda Road v Melbourne. Také maloobchodní prodejny byly vytvořeny po celé Victorii. Než mohl hráč provést platbu, kupón vygeneroval kopii, která musela být spárována s originálem. 5. listopadu 1979 zahájila vláda Nového Jižního Walesu vlastní pondělní a středeční kreslení.

Losování národní loterie

Tattersall spustil úterní loterii v roce 1994 a Powerball ve čtvrtek v roce 1996. Všechny státy a teritoria souhlasily s použitím stávajících kreseb společně po dobu pěti dnů. V Austrálii tak vznikla National Lotto Draws.

S pronajatými terminály na prodejní místa byl automatizován manuální systém spárování kuponů. Také výherní poukázky bylo nutné uplatnit v přiměřené lhůtě. V opačném případě museli držitelé předložit výherní kupón příslušnému státnímu finančnímu úřadu k proplacení.
Tattersalls se rozhodl vstoupit na australskou burzu v roce 2005. „Dědici“ společnosti pak mohli prodat své akcie široké veřejnosti.

Tatts Group

Tatts Group je nový název pro Tattersalls. Prodejny zvyšují své loterijní prodeje z jednoho licenčního období na další na základě jejich 3-5leté licenční smlouvy. Pokud se podnikání nezlepší, licenci dostane jiná společnost, která chce provozovat loterii.

Vstupy Pick and PowerHit Lotto výrazně zvyšují šance na výhru. Nepodporují však hráče, aby utráceli více peněz. Čtyři tisíce majitelů obchodů kupují několik systémových her a prodávají je v syndikátech, aby podpořili obchod.

Prodejny tvoří syndikáty různých velikostí, aby emocionálně vyhovovaly finanční situaci sázkařů. Syndikáty jsou vytvářeny za účelem zvýšení prodeje a tím i provizních příjmů, nikoli za účelem zvýšení šancí na výhru. Provizi lze získat pouze z prodeje uskutečněného prostřednictvím terminálu prodejny.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky