Recenze LottoGo

Age Limit
LottoGo
TrustedTrustedCheckmark
VerifiedVerifiedCheckmark
SecureSecureCheckmark
LottoGo
Deposit methodsMasterCardVisa
Způsoby vkladu
MasterCardVisa

LottoGo

Sázení v loterii bylo v posledních letech svědkem výrazného nárůstu popularity, přičemž LottoGo je jedním z nejoblíbenější poskytovatelé loterií. Dříve byla známá jako „World Lottery Club“, ale v roce 2018 byla přejmenována na svůj současný název. Dnes (od roku 2022) loterii vlastní a spravuje společnost Annexio Limited, společnost provozující online hazardní hry se sídlem na Isle of Man.

LottoGo je poskytovatel loterií regulovaný a licencovaný mnoha úřady, včetně britské komise pro hazardní hry (číslo účtu 51692), irského úřadu pro výnosy a komise pro hazardní hry na Jersey.

Poskytovatel se může pochlubit více než jedním milionem členů po celém světě a sídlí na Isle of Man, s dalšími kancelářemi v Austrálii, Londýně a Jersey. S loterií LottoGo mají členové přístup ke kterékoli hře, kterou chtějí hrát, ať už jde o stírací losy nebo jiné hry.

Aby si LottoGo zachovalo licenci, stejně jako všichni ostatní velcí britskí poskytovatelé hazardních her dodržuje nejpřísnější regulační předpisy. Poskytovatel se například zaměřuje na to, aby hráčům poskytoval zábavný a bezpečný herní zážitek a bez zbytečného prodlení vyplácí výhercům peněžní ceny. Za zmínku stojí, že LottoGo jako poskytovatel loterie není žádným způsobem spojen s žádnou oficiální loterijní organizací.

Loterie dostupné na LottoGo

Loterie je primární nabídkou LottoGo, a proto se na stránku zaregistruje většina jednotlivců. Při hraní na této loterijní stránce online mohou hráči očekávat následující nabídky:

Loterijní hry pro jednu hru

LottoGo, stejně jako všechny ostatní loterijní weby online, umožňuje hráčům sázet na jednotlivé řady na jejich oblíbené mezinárodní loterie. Poskytovatel nabízí širokou škálu jackpotů, na které lze vsadit, včetně 17 loterijní hry. K dispozici jsou samozřejmě velké hry jako Euromillions a US Powerball, ale také málo známé hry jako Irish Lotto a Finnish Lotto. K dispozici jsou také sezónní hry, jako je El Gordo, španělské vánoční losování.

Syndikáty

Syndikáty nabízené LottoGo představují nákladově efektivní způsob, jak hrát ve skupině. LottoGo, stejně jako World Lottery Club, nabízí syndikáty pro většinu svých her pro jednu hru. A přestože hry jako Australia Monday a Wednesday Lotto mohou stále chybět, syndikátní knihovna je stále dobře zásobená, aby uspokojila různé zájmy hráčů.

Pro hráče, kteří se zajímají o evropské jackpoty, je zajímavé, že LottoGo nabízí balíček Euro Combo, který zahrnuje Eurojackpot a akcie her Euromillions. S pouhými 9,00 GBP nebo ekvivalentem této částky bylo možné zakoupit 10 akcií Euromillions za dvě losování.

Interaktivní hry

LottoGo nabízí v nabídce 42 virtuálních stíracích losů. Mechanika těchto karet je stejná jako u jejich tradičních protějšků. Chcete-li najít odpovídající symboly, musíte kliknout na buňku každé karty. Hráč může vyhrát cenu, pokud se trefí správně. Jaké jsou ale odměny? No, od roku 2022 by mohly být kdekoli mezi 250 a 182 500 £.

Velikost banku je určena hrou, kterou se člověk rozhodne hrát. Stírací losy s většími výplatami mají samozřejmě o něco vyšší kurzy. Připraveno je však několik překvapení: Stírací los Daily Pocket Filler, který má nejvyšší možnou výplatu 182 500 GBP, má nižší kurz a stojí méně než stírací losy EuroMillions, jejichž nejvyšší cena je 150 000 GBP (od roku 2022 ).

Platby na LottoGo

Členové LottoGo mohou k placení svých sázek používat debetní nebo kreditní karty Visa nebo MasterCard. Služby poskytovatele jsou dostupné také hráčům, kteří používají Neteller, PayPal a Skrill as online loterijní platební metody. Pokud chce hráč financovat svůj účet pomocí Apple Pay nebo Google Pay, může také použít tyto metody. Hráči ve Spojeném království však nebudou moci dobíjet své účty pomocí kreditní karty. Místo toho k tomu mohou použít pouze debetní kartu.

Pokud jde o limity, neexistuje žádná minimální částka vkladu, takže hráči mohou hrát jen s tím, co mají. Měsíční vklady na LottoGo jsou však omezeny na 10 000 GBP. Pokud někdo chce nahrát na svůj účet další peníze po dosažení tohoto limitu, možná bude muset kontaktovat pracovníky poskytovatele.

Na druhou stranu existuje minimální částka výběru 10 GBP, i když výběry nižší než tato částka mohou být zvažovány případ od případu a hráčům může být účtován poplatek za transakci, pokud jsou pod stanoveným limitem. A může trvat tři až pět pracovních dní, než se peníze objeví na jejich bankovním účtu.

Registrace

Ve srovnání s jinými online loterijními weby je proces registrace na LottoGo jednoduchý a přímočarý. Je to proto, že poskytovatel chápe, co to znamená mít snadný registrační proces. Navíc neexistují žádné registrační poplatky, ale sázkaři si musí načíst své účty, aby mohli hrát. Pro proces registrace mohou být zapotřebí následující informace:

  • E-mailem
  • název
  • Datum narození
  • Fyzická poloha
  • Heslo k účtu
  • Telefonní číslo

Postup registrace

Chcete-li se zaregistrovat, musíte navštívit webovou stránku LottoGo a najít tlačítko "Registrovat" v pravém horním rohu. Kliknutím na toto tlačítko se zobrazí registrační formulář. Na stránce registrace budou hráči muset zadat svou e-mailovou adresu, heslo a další osobní údaje, jako jsou ty, které jsou uvedeny výše.

Jakmile budou všechna pole vyplněna, hráč bude muset kliknout na tlačítko "Zaregistrovat účet". Obdrží e-mail s požadavkem, aby ověřili svůj e-mail, než se budou moci přihlásit ke svému účtu a provést vklad.

Jakmile se jeden zaregistruje, do jeho doručené pošty přijde několik zpráv o LottoGo a jejich nabídkách. Hráč bude také informován, aby nahrál určité dokumenty pro účely ověření.

Podporované země

Jak již bylo zmíněno dříve, mezinárodní online loterie jsou hlavním produktem LottoGo. LottoGo jako takové také umožňuje hráčům přístup k loteriím mimo jejich domovskou zemi, z nichž některé mají obrovské jackpoty. Například jackpoty Powerball ve Spojených státech pravidelně dosahují stovek milionů dolarů.

LottoGo loterie jsou dostupné v mnoha zemích po celém světě, včetně Spojeného království, Irska, Švédska, Polska, Francie, Německa a mnoha dalších. Existují však země, ve kterých jsou loterie omezeny, včetně Spojených států. Dobrou zprávou je, že podmínky LottoGo nikomu nebrání v sázení, pokud se v době sázení nenachází v zemi s omezeným přístupem.

Podpěra, podpora

LottoGo nabízí uživatelům různé možnosti komunikace s jejich týmem. Webová stránka má například možnost živého chatu, který hráčům umožňuje mluvit se svými zástupci zákaznických služeb. Tato možnost však není dostupná nepřetržitě. Hráči, kteří chtějí kontaktovat agenty mimo hodiny živého chatu, mohou použít formulář dostupný prostřednictvím funkce živého chatu.

Jednoduše tam musí poslat svou zprávu a tým se s nimi spojí, jakmile ji obdrží. Další způsob, jak kontaktovat tým, je pomocí e-mailu. Každý, kdo má dotazy, doporučení nebo stížnosti, může poslat e-mail podpora@lottogo.com. A konečně, LottoGo obsahuje velmi obsáhlou stránku FAQ, kde mohou sázkaři rychle najít odpovědi na své otázky.

Proč hrát na LottoGo?

Výhoda online loterijních sázkových systémů, jako je LottoGo, spočívá v tom, že hráči mají přístup k mnohem širšímu spektru loterií z celého světa, nikoli pouze k těm místním. Mnoho účastníků je přitahováno do zámořských loterií kvůli vyšším cenám, zejména v amerických PowerBall a MegaMillions, které mají často jackpoty v hodnotě stovek milionů dolarů.

Kromě těchto dvou loterií LottoGo nabízí nejméně 15 dalších mezinárodních loterií, ze kterých si můžete vybrat, včetně El Nio, El Gordo, Swedish Lotto, finského Lotta, německého 6aus49, polského Lotta, EuroJackpot, italského SuperEnalotto, UK Lotto a EuroMillions.

LottoGo také poskytuje hráčům syndikátní sázení, které jim umožňuje uzavírat sdílené loterijní sázky s ostatními hráči, aby zlepšili své šance na jackpot. K dispozici je také více než 38 online her se stíracími losy.

Mezi další důvody, proč je LottoGo jedním z nejlepších poskytovatelů online loterií, patří následující.

Bonusy a speciální nabídky

Oficiální losy zřídka obsahují slevy nebo speciální nabídky. Naopak loterie LottoGo přicházejí s periodicitou exkluzivní nabídky a akce. Tyto nabídky dávají hráčům příležitost vyhrát za méně peněz.

Jednoduchý a rychlý přístup

Loterijní hráči LottoGo mají hry na dosah ruky, ať už doma nebo na cestách, díky aplikaci LottoGo. To zajišťuje, že jim nic neunikne, včetně bonusů, slev, jackpotů atd.

Total score8.1
Klady

Stručná fakta o kasinu

WebsiteWebsite:  LottoGo
Year foundedYear founded: 2018
BonusyBonusy (2)
Uvítací bonus
Volné sázky
Druhy podporyDruhy podpory (2)
E-mail podpory
Živý chat
JazykyJazyky (7)
angličtina
finština
němčina
polština
ruština
čínština
švédština
LoterieLoterie (13)
MěnyMěny (3)
amerických dolarů
britských liber
eur
SoftwareSoftware (2)
Microgaming
Pragmatic Play
Způsoby vkladuZpůsoby vkladu (3)
Debit Card
MasterCardVisa