Nejlepší Loterie SuperLotto 2022/2023

SuperLotto je populární online loterie, která se odehrává v Kalifornii. Každý týden se ve středu a v sobotu večer konají dvě losování. Obvykle začínají těsně před 20:00 PT. Aby byli hráči způsobilí, musí si zakoupit vstupenku do 19:45. Toto je hraniční bod pro každé losování. V posledních letech se lidé rozhodli hrát SuperLotto online kvůli většímu pohodlí. Značný počet sázkařů je však stále rád získává od kamenných prodejců.

Jackpoty často začínají na hranici 7 milionů dolarů. Tato figurka se převaluje, dokud někdo nakonec nevyhraje. Nebyl stanoven žádný limit na to, jak moc může jackpot narůst. V roce 2002 dosáhla celkem 193 milionů dolarů.

Nejlepší Loterie SuperLotto 2022/2023
Kde koupit vstupenky na SuperLotto
Kde koupit vstupenky na SuperLotto

Kde koupit vstupenky na SuperLotto

Pokud chce hráč získat vstupenku staromódním způsobem, může se obrátit na vybraného prodejce. V celém světě je jich nejméně 21 000 Spojené státy stát Kalifornie. Internet umožnil sázkařům užít si tuto hru, aniž by opustili dům. Lidé, kteří chtějí vědět, jak si koupit loterijní tiket SuperLotto online, si rádi přečtou, že proces je jednoduchý.

Existují webové stránky, které nabízejí služby, na kterých agent koupí losy jménem zákazníků. Jsou bezpečně uloženy až do zahájení losování. Pokud se stane vítězem, stránka o tom hráče brzy poté informuje. Bohužel se v minulosti objevily zprávy o podvodných webech. Kvůli tomu se musí hráč ujistit, že služba, kterou si zvolí, je legitimní.

Kde koupit vstupenky na SuperLotto
Historie SuperLotto

Historie SuperLotto

California State Lottery byla poprvé založena v roce 1984. Předcházela jí změna legislativy. Voliči dostali šanci rozhodnout, zda chtějí, aby byla vytvořena nová loterie. Když návrh 37 prošel, umožnil CSL postoupit vpřed. Začalo se vyvíjet množství variací na standardní hru. To zahrnovalo SuperLotto v roce 1986. Bylo navrženo tak, aby mělo podobný formát jako Mega Millions.

Ti, kteří mají na starosti implementaci sídlící v Kalifornii loterijní hry mají za sebou velmi rychlou historii. Je to proto, že zákon o loterii nařizuje velmi krátké lhůty pro dokončení takových projektů. V důsledku toho se v průběhu let nové online loterijní hry, jako je SuperLotto, přesunuly z plánovacích fází do provozního stavu v krátkém čase.

Historie SuperLotto
Je SuperLotto legální?

Je SuperLotto legální?

Před zakoupením vstupenek na SuperLotto online je důležité, aby se hráč ujistil, že jsou legálně způsobilé. Musí být starší 18 let. Kromě toho musí hráči prokázat svou totožnost. Mnoho dalších loterií ve Spojených státech umožňuje anonymitu. To neplatí pro ty se sídlem v Kalifornii. V důsledku toho je pro nezpůsobilé osoby těžší koupit si vstupenku.

Lidé v loterijní komunitě vždy kontrolují legitimitu her, které hrají. SuperLotto je považováno za bezpečné a spolehlivé. Je provozován Kalifornskou státní loterií a zároveň je členem Multi-State Lottery Association. Nejvyšší soud Kalifornie v minulosti přijal zákony, jejichž cílem je udržet SuperLotto co nejspravedlivější. Hráči ji proto mohou považovat za velmi důvěryhodnou formu hazardu.

Je SuperLotto legální?
Jak hrát SuperLotto

Jak hrát SuperLotto

V každém losování jsou čísla od 1 do 47. Hráč si jich musí vybrat pět a také MEGA číslo. Ta se pohybuje od 1 do 27. Je snadné se naučit hrát SuperLotto online. Existují možnosti, jak vybrat konkrétní čísla, nebo místo toho vstoupit do šťastného ponoru.

Stojí 1 dolar za hru, přičemž možnost tak učinit maximálně pětkrát na jednom tiketu. Někteří lidé rádi využívají funkci Advance Play. Automaticky je zařadí do po sobě jdoucích budoucích slosování. To lze provést celkem 20krát.

Jakmile sázkař provede platbu, obdrží tiket SuperLotto. Musí se o to postarat, protože bude sloužit jako účtenka v případě výhry. Jackpoty jsou dosaženy, pokud se shoduje všech pět hlavních čísel a MEGA číslo. Existuje také osm nižších úrovní cen.

Například jeden z nich vyhrajete pouhým shozením MEGA čísla. Nedávno byl představen kód SuperLotto 2nd Chance. Díky tomu mají hráči nárok na další slosování, které pěti šťastným výhercům nabízí jackpot ve výši 15 000 $.

Jak hrát SuperLotto
Šance na výhru SuperLotto

Šance na výhru SuperLotto

S 9 možnými šancemi na výhru může být lákavé koupit si tiket na SuperLotto. Čím vyšší je však cena, tím nižší je šance na výhru. Pokud jde o hlavní jackpot, šance jsou kolem 1 ku 42 milionům. Pokud se sázkaři dívají na loterii tímto způsobem, mohou o vstupu přemýšlet. Existuje šance 1 ku 1 500 000 na shodu se všemi hlavními čísly, ale ne s čísly MEGA.

Odtud se šance zvyšují s nižšími úrovněmi cen. Ve skutečnosti shoda MEGA čísla bez jakéhokoli z hlavních čísel je 1 ku 49. Tyto šance jsou celkově lepší než u loterie Powerball a Mega miliony. Navíc s každým nevyzvednutým losováním se do banku přidávají další peníze. Mohou se hromadit miliony dolarů, aniž by tím byla ovlivněna šance na výhru.

Šance na výhru SuperLotto
Možnosti výplaty

Možnosti výplaty

Po dokončení losování existuje 180denní okno pro uplatnění nároku na výherní tiket. Pokud je cena nižší než 600 $, může se osoba obrátit na místního prodejce a získat výplatu v hotovosti. Případně mohou zaslat formulář žádosti spolu se svým tiketem do sídla loterie v Sacramentu. Toto je také možnost pro výhry vyšší než 600 $.

Jackpotové ceny jsou vypláceny ve 30 splátkách ročně. Je známá jako anuita. I když se jedná o výchozí možnost výplaty, osoba může místo toho požadovat alternativu peněžní hodnoty. Na podání takové žádosti budou mít 60 dní po schválení reklamace. Nakonec však bude nižší než inzerovaný jackpot. To je způsobeno skutečností, že hodnoty hlavních cen SuperLotto jsou založeny na anuitách investovaných v průběhu času.

Možnosti výplaty
Tipy a triky při hraní SuperLotto

Tipy a triky při hraní SuperLotto

Když výběr čísel pro los online někteří hráči rádi kombinují šance a sudé. Dvě sudé a tři kurzy jsou u této taktiky běžné. Má to důležitý důvod. Existují velmi nízké šance na remízu, která skončí se všemi kurzy na sudé. Mezitím 2 sudé/3 kurzy nebo 2 kurzy/3 sudé mohou být vhodnou kombinací v 65 % her SuperLotto.

Hrajte SuperLotto online a vyhrajte tak, že součet čísel tiketu bude mezi 89 a 151. Při analýze minulých losování je jasné, že čísla v těchto součtech se objevují u naprosté většiny výher. Pravidelní loterijní hráči také rádi volí vysoká i nízká čísla.

Je běžné si vybrat výročí a narozeniny. Problém je v tom, že to omezí nejvyšší možný počet na pouhých 31. Tato možnost tedy nemusí být tak šťastná, jak se zdá. Určitá čísla často volí velké množství lidí. Patří mezi ně 7, 13 a 23. Vyhýbání se jim pomůže minimalizovat šance, že se budete muset o jackpot rozdělit s někým jiným.

Tipy a triky při hraní SuperLotto