Nejlepší Loterie SuperEnalotto 2022/2023

SuperEnalotto je nejhranější loterií v Itálii, která funguje již více než dvě desetiletí. Tato online loterie má širokou přitažlivost, protože nabízí jedny z největších jackpotů ve hře. Loterie se může zúčastnit každý, kdo je starší 18 let, bez ohledu na národnost. Aby se sázkaři mohli zúčastnit loterie, stačí si zakoupit vstupenky online. Nákupní cena tiketu je také docela férová, zejména s ohledem na to, jak velké jsou jackpoty. Na rozdíl od mnoha jiných loterií jackpot obvykle neroste od jednoho tahu k dalšímu.

Nejlepší Loterie SuperEnalotto 2022/2023
Historie SuperEnalotto
Historie SuperEnalotto

Historie SuperEnalotto

Italská loterie s názvem Enalotto byla založena v Itálii již v 50. letech 20. století. Loterie běžela zhruba čtyři desetiletí až do roku 1996, kdy její provoz převzal provozovatel loterie SISAL. SISAL upravil loterii tak, aby se stala v současnosti známou SuperEnalotto. V té době neexistovala žádná zvláštní losovací událost pro určení šesti hlavních výherních čísel. Místo toho byla čísla prvními vylosovanými čísly v loterii Bari, Florencie, Milána, Neapole, Palerma a Říma v tomto konkrétním pořadí.

Duplicitní čísla znemožňovala vyhrát jackpot. SuperEnalotto použilo druhé číslo losování města, pokud již bylo použito první číslo. To pomohlo vyřešit problém duplicity čísel. Tím byla pravděpodobnost, že budou čísla dvou stejných měst velmi nízká.

30. června 2009 představila společnost SuperEnalotto svá losování, která se používají do současnosti. V současné době probíhá losování třikrát týdně. Všechna losování se konají v Římě v úterý, čtvrtek a sobotu. Veškerý prodej vstupenek se obvykle uzavírá přesně půl hodiny před losováním.

Historie SuperEnalotto
Kde koupit online losy pro SuperEnalotto

Kde koupit online losy pro SuperEnalotto

Kdokoli s bydlištěm v Itálii si může koupit SuperEnalotto z vybraných prodejen v zemi. Hlavní starostí hráčů je, jak na to koupit los online. Jednodušší a pohodlnější možností pro všechny na celém světě je však nákup vstupenek na hry online.

Několik platforem pro online prodej vstupenek nabízí vstupenky SuperEnalotto mezinárodním sázkařům. Tyto platformy fungují jako zprostředkovatelé, aby byl proces nákupu jednoduchý. Mají místní zástupce, kteří jménem sázkařů kupují skutečné vstupenky.

Kupujícím stačí vybrat si svá šťastná čísla a zaplatit za vstupenky. Výhry jsou v případě výhry tiketu zaslány na účet majitele tiketu vhodnými metodami. V případě větších výher může být nutné, aby si výherce cenu vyzdvihl osobně do Itálie.

Hráči by měli být extrémně opatrní při výběru online platformy pro nákup vstupenek na SuperEnalotto. Je to proto, že četné podvodné weby využívají popularity loterie k podvádění nic netušících sázkařů. Snadný způsob, jak se vyhnout podvodným webům, je zkontrolovat skutečné recenze a hodnocení webů. Dobrý nápad je také držet se webů, které fungují již dlouho a vytvořily si solidní pověst.

Kde koupit online losy pro SuperEnalotto
Je SuperEnalotto legální?

Je SuperEnalotto legální?

SuperEnalotto je legálně provozovaná loterie. Má všechny provozní licence vydané vládou. Je také regulována italskými úřady pro hazardní hry, které zajišťují, že všechny její operace jsou spravedlivé a v souladu se zákony. SuperEnalotto také platí všechny příslušné daně, jak vyžaduje zákon. 20 % všech výher se obvykle strhává jako daně.

Je SuperEnalotto legální?
Jak hrát SuperEnalotto

Jak hrát SuperEnalotto

Hrát SuperEnalotto online je docela snadné. Pro začátek musí hráči najít spolehlivou a seriózní stránku pro prodej vstupenek, která nabízí vstupenky SuperEnalotto. Dalším krokem je nákup vstupenek. Proces nákupu vstupenek se může lišit místo od místa, zejména pokud jde o platební metody použitý. Vstupenky obvykle stojí asi 1 € za kus. Na některých webech však může být o něco dražší kvůli poplatku za službu.

Sázkaři pak musí vyplnit zakoupené tikety výběrem šesti z 90 dostupných čísel. Hráči tak mohou učinit ručně nebo se rozhodnout pro použití funkce Rychlý výběr, která automaticky vybírá náhodná čísla jménem sázkařů.

Po vybrání čísel a odeslání tiketu hráčům stačí počkat na další losování. Pokud jsou všechna vylosovaná čísla podobná číslům zvoleným hráčem, hráč vyhrává jackpot. Hráči mohou také vyhrát několik sekundárních cen přirovnáním několika čísel.

V SuperEnalotto je šest úrovní cen, což dává sázkařům spoustu šancí na výhru. Hráči by si měli uvědomit, že v případě státního svátku může být losování odloženo na další den nebo se konat den před plánem. Měli by tak dostat své vstupenky včas.

Jak hrát SuperEnalotto
Jaké jsou šance na výhru SuperEnalotto?

Jaké jsou šance na výhru SuperEnalotto?

Navzdory obrovskému jackpotu má SuperEnalotto jedny z nejnižších výherních kurzů ze všech loterií na celém světě. Pravděpodobnost shody všech čísel na výhru jackpotu je 1 ku 622 614 630 a pravděpodobnost shody pěti čísel je 1 ku 103 769 105. I přes špatné šance je stále velmi možné vyhrát. To je zřejmé z mnoha sázkařů, kteří vyhráli v průběhu let, kdy loterie existovala.

Minimální částka, kterou může hráč vyhrát, je 5 €. K tomu musí hráč porovnat pouze dvě čísla. Pravděpodobnost je 1 ku 21, což je docela dobré. Odpovídající tři čísla mají kurz 1 ku 327 a minimální cenu 26 Є. Výše výher se obvykle u různých slosování liší v závislosti na částce dostupné ve fondu.

V SuperEnalotto se jackpoty obvykle nepřetáčí. Pokud žádný sázkař nevyhraje jackpot, peníze, které jsou k dispozici pro bank, se rozdělí na procenta a převedou se dolů na další výherní úrovně. Pokud nevyhrajete druhou úroveň, stane se to samé. Jinými slovy, celkový cenový fond musí být vyhrán v každém slosování. To znamená, že hráči mohou vyhrát značné částky, i když se shodují pouze s několika čísly. To poněkud kompenzuje nízký výherní kurz v loterii.

Celková výhra vyhraná v každém slosování má nevýhodu. V ideálním případě jackpot nikdy neroste, jako je tomu u většiny ostatních loterií. Jackpot je však obvykle dostatečně velký, aby přilákal většinu sázkařů. Hráči si také mohou zakoupit více než jednu vstupenku. Čím více losů si sázkař zakoupí, tím vyšší jsou šance na výhru. Neexistuje však žádný způsob, jak pokrýt všechny šance se ziskem.

Možnosti výplaty SuperEnalotto

Možnosti výplaty SuperEnalotto závisí na faktorech, jako je platební metoda použitá k nákupu vstupenky a vyhraná částka. Platby za nízké částky se obvykle provádějí stejnou platební metodou, která se používá k nákupu vstupenek. Platby vysokých částek mohou být provedeny přímým bankovním převodem nebo mohou být nabídnuty osobně prostřednictvím bankovního šeku. Hráči se musí o své výhry přihlásit do 90 dnů po slosování.

Jaké jsou šance na výhru SuperEnalotto?
Tipy a triky pro hraní SuperEnalotto

Tipy a triky pro hraní SuperEnalotto

Sázkaři mohou využít několik tipů a triků, aby zvýšili své šance na výhru SuperEnalotto. Prvním a pravděpodobně nejzřejmějším tipem je nákup mnoha tiketů na stejné slosování. Každý lístek by měl mít jiná čísla. Pokud tak učiníte, zvýší se pravděpodobnost získání výherních čísel, zejména u nižších úrovní cen.

Dalším tipem je použít spolehlivou metodu zadávání systému. Příklady zahrnují Multistella System, Bases and Variants Systems a Reduced System. Takové jsou navrženy tak, aby maximalizovaly šance na výhru.

Jediným možným způsobem, jak vyhrát SuperEnalotto, je hrát loterii. Častější hraní tak zvyšuje i šance na výhru. Sázkaři by se proto měli snažit hrát co nejvíce draws. Dalším zřejmým tipem je po slosování pečlivě zkontrolovat všechny tikety, abyste zjistili, zda některý z losů vyhrál.

Hráči by také neměli zapomenout vyzvednout si své ceny do 90 povolených dnů. Pro uplatnění výhry musí hráči poskytnout výherní tikety a doklad o koupi tiketu. To obvykle není velký problém pro sázkaře, kteří hrají online.

Tipy a triky pro hraní SuperEnalotto