Nejlepší Loterie Super Lotto 2022/2023

I když ruské vojenské kampaně mohou Ukrajinu právě teď (od roku 2022), láska země k online loteriím neopadla. To je důvod, proč Super Lotto, jedna z nejpopulárnějších loterijních her v zemi, stále pokračuje. Díky losování, které se koná dvakrát týdně v sobotu a ve středu, je zřejmé, že tato hra přitahuje miliony Ukrajinců a dalších státních příslušníků. Super Lotto organizuje Ukrajinská národní loterie (UNL), jeden ze dvou státních provozovatelů v zemi.

Tento příspěvek je plný šťavnatých podrobností o této hře, včetně její historie, kde koupit vstupenky, jak ji hrát, pravděpodobnosti výhry a jejího právního postavení v zemi. Nechybí ani tipy a triky, které hráčům v této hře pomohou.

Nejlepší Loterie Super Lotto 2022/2023
Kde koupit vstupenky na Super Lotto (Ukrajina)
Kde koupit vstupenky na Super Lotto (Ukrajina)

Kde koupit vstupenky na Super Lotto (Ukrajina)

Co stojí za zmínku, Ukrajina dává šanci hrát všem bez ohledu na národnost. Nezáleží na tom, odkud kdo hraje; hra nabízí několik snadných a pohodlných způsobů nákupu vstupenek. Hráči, zejména z jiných zemí, si mohou zakoupit vstupenky online přes internetoví loto agenti.

Vše, co hráči musí udělat, je vybrat si svá čísla a dokončit platbu. O zbytek se postará web. Pro obyvatele je rozmístěno minimálně 5200 prodejců vstupenek po celé Ukrajině. Vstoupit do kteréhokoli z nich a koupit si lístek by mělo být super snadné.

Kde koupit vstupenky na Super Lotto (Ukrajina)
Historie ukrajinského Super Lotto

Historie ukrajinského Super Lotto

Počátky hry Super Lotto lze vysledovat do roku 2001, kdy hru poprvé představila loterijním nadšencům na Ukrajině UNL, provozovatel státní loterie založený v roce 1997. Provozovatel později změnil matici hry (6/39) na aktuální (6/52) v roce 2008.

Laicky to znamená, že lovci jackpotů jsou nyní povinni vybrat šest čísel z rozsahu od jedné do 52. Jackpot začíná na 3 000 000 UAH a roste, dokud jackpot není vyhrán.

Největší jackpot Super Lotto padl v roce 2007 a měl hodnotu 15,2 milionu UAH (0,57 milionu USD). Následuje 14 128 UAH wonů v roce 2012.

Historie ukrajinského Super Lotto
Je Super Lotto (Ukrajina) legální?

Je Super Lotto (Ukrajina) legální?

Pro pochybovače, Super Lotto je na Ukrajině legální a je uznáváno státem. Za prvé, hru organizuje a provozuje UNL, subjekt státu. Subjekt byl záměrně založen vládou Ukrajiny, aby jménem státu provozoval různé hry.

Stát plně reguluje UNL a jako takové jsou všechny jeho hry legitimní. Kromě Super Lotta provozovatel organizoval řadu dalších her, včetně Lotto Maxima, Keno, Second Luck a Lotto Triyka. Všechny tyto produkty jsou na Ukrajině uznávány jako legální.

Kromě toho je UNL jedním z Světová loterijní asociacečlenů (WLA). Asociace je globální autoritou, která zajišťuje, aby všichni její členové hráli podle svých přísných pravidel a etických zásad. To znamená, že všechny hry UNL, včetně Super Lotto, jsou zaručeně bezplatné a spravedlivé.

Je Super Lotto (Ukrajina) legální?
Jak hrát ukrajinské super loto

Jak hrát ukrajinské super loto

Ukrajinské super loto se vyznačuje jednoduchou maticí 6/52. To znamená, že každé losování zahrnuje šest výherních čísel z rozsahu 1 až 52. První věc, kterou musí hráči při hraní hry udělat, je vybrat šest čísel z rozsahu. Čísla lze vybrat dvěma způsoby.

Hráči mohou využít funkci Rychlý výběr, ve které umožní systému náhodně vybrat čísla jejich jménem. Další je vybrat si šťastná čísla sama. Protože výsledek každého losování je náhodný, způsob výběru čísel žádným způsobem neurčuje výsledek.

Super Lotto nabízí šest úrovní cen. To znamená, že hráči k získání ceny nemusí shodovat všech šest výherních čísel. Čím větší sadu čísel hráč pro konkrétní losování uhodne, tím větší bude výhra. Výhra nejnižší ceny vyžaduje, aby hráči shodovali alespoň dvě čísla z vylosované šestice.

Ti, kteří se shodují se všemi šesti čísly vybranými v losování, odcházejí domů s jackpotem Super Lotto, což je nejvyšší úroveň výher. Jedna vzrušující věc na hře je, že jackpot není omezen, což znamená, že neexistuje žádný maximální limit, kolik můžete vyhrát. Jackpot po každém losování neustále roste, dokud hráč nevyhraje.

Jak hrát ukrajinské super loto
Jaké jsou šance na výhru Super Lotto Ukrajina?

Jaké jsou šance na výhru Super Lotto Ukrajina?

Super Lotto Ukrajina nabízí pět různých úrovní, které mohou hráči vyhrát každou středu a sobotu večer. Je známo, že tato hra nabízí jedny z nejatraktivnějších kurzů v loterijním průmyslu, přičemž každá úroveň nabízí jiné kurzy.

Šance na výhru jackpotu (cena nejvyšší úrovně), která vyžaduje, aby hráči uhráli všech šest vylosovaných čísel, jsou jedna ku 20 358 520. Kurz na cenu druhého stupně je jedna ku 73 763. Tato úroveň vyžaduje, aby hráči správně spojili pět čísel ze šesti.

Pro lovce cen třetí divize je kurz jedna ku 1 311 na shodu čtyř ze šesti vylosovaných čísel. Ve čtvrté úrovni je šance hráče na výhru jedna ku 67. Zde musí hráči hodně 3 z výherních čísel. Na úrovni pět hráči vyhrají, pokud se shodují pouze se dvěma čísly ze šesti. Tato úroveň přichází s pravděpodobností jedna ku osmi.

Z výše uvedených kurzů lze usoudit, že trefit jackpot Super Lotto je nejtěžší věc. Stejně jako u každé jiné hry platí, že čím větší výhra, tím menší šance na výhru. Takže moudří hráči si možná budou chtít dvakrát rozmyslet, než se pokusí vyhrát nejvyšší cenu. To ale neznamená, že velká výhra je nemožná. Bod, který stojí za zdůraznění, je, že výsledky Super Lotto jsou náhodné a také jsou náhodné výsledky každé online loterijní hry.

Celkové kurzy

Když znáte kurzy na každé úrovni, je důležité znát celkové šance na výhru ceny Super Lotto Ukrajina. Hra nabízí celkový kurz 1 ku 7. I když to nemusí být nejlepší kurzy ve světě online loterií, jsou skvělé pro národní loterii.

Jaké jsou šance na výhru Super Lotto Ukrajina?
Možnosti výplat pro vítěze hry

Možnosti výplat pro vítěze hry

Ukrajinské Super Lotto nabízí jednorázovou platbu jako jedinou dostupnou možnost. Jakoukoli cenu ve výši 500 UAH a nižší lze získat u kteréhokoli z 5 200 licencovaných prodejců v kraji. Ceny mezi 500 a 25 000 UAH si mohou vyzvednout v jedné z regionálních kanceláří UNL, včetně poboček Simferopol, Charkov, Lvov, Doněck, Dněpropetrovsk a Oděsa.

Hráči, kteří vyhrají jakoukoli cenu nad 25 000 UAH, musí navštívit sídlo UNL, aby dostali své peníze. Pro mezinárodní hráče si musí naplánovat návštěvu Ukrajiny, aby si vybrali své peníze, pokud vyhrají jackpot nebo nějakou významnou částku.

Možnosti výplat pro vítěze hry
Tipy a triky, jak hrát Super Lotto

Tipy a triky, jak hrát Super Lotto

Loterijní hry jsou hazardní hrya ukrajinské Super Lotto není výjimkou. Nejlepší hráči online loterií však nekupují jen tikety a nechají vše na Lady Luck. Ano, neexistuje žádný trik nebo tip, který by zaručil výhru, ale existují způsoby, jak mohou hráči maximalizovat zážitek a dokonce minimalizovat ztráty. Zde jsou některé z těchto tipů a triků.

  • Nákup více vstupenek: Chcete-li zvýšit šance na výhru, je vhodné, aby si hráči koupili více než jeden online loterijní tiket, i když je to spojeno s vyšší útratou. Pokud si jeden koupí méně tiketů, pravděpodobnost jeho výhry klesá.
  • Nákup online losů od autorizovaných prodejců loterií: S mnoha loterijními podvody online mohou hráči snadno napadnout jeden. Aby se tomu zabránilo, měli by hráči Super Lotto kupovat vstupenky pouze u autorizovaných prodejců.
  • Aby to bylo zábavné: Super Lotto je hazardní hra, což znamená, že výhra není zaručena. Vyhrává tedy jen několik šťastných hráčů. Aby se hráči vyhnuli zklamání, měli by být motivováni spíše zábavnou povahou hry než peněžními cenami.
  • Cílení na nižší ceny: Tak jako vysvětleno v tomto návodu, větší ceny je těžší vyhrát než menší. Vzhledem k tomu, že pravděpodobnost výhry jackpotu je jedna ku 20 358 520, je moudřejší hledat ceny nižší úrovně.
Tipy a triky, jak hrát Super Lotto