Nejlepší Loterie Sportka Sazka 2022/2023

Tři ze čtyř dospělých v České republice příležitostně hráli hazardní hry. Většina se účastní loterijních her pro zábavu a občasný finanční prospěch. Stejně jako ostatní sporty je loterie populární v celé zemi, protože přináší vzrušení a šanci na velkou výhru.

Třikrát týdně se ve středu, pátek a neděli losuje Sportka Sazka. V 19:00 v den slosování je sázení ukončeno. Výsledky si mohou hráči prohlédnout na webu Sazky. Alternativně si hráči mohou prohlédnout video slosování, zkontrolovat výherní čísla a zjistit, zda se jejich sázka kvalifikuje pro nějaké ceny.

Nejlepší Loterie Sportka Sazka 2022/2023
Jak koupit los Sportka Sazka online
Jak koupit los Sportka Sazka online

Jak koupit los Sportka Sazka online

Jednotlivci jsou vítáni ke sledování živého kreslení ve Studiu Pokrok. Losování proběhne po uplynutí stanoveného času pro televizní vysílání. Majitelé zvou zájemce do studia, aby se na vlastní oči podíval. Pro každé slosování je však v nabídce omezená místa.

Hra je dostupná jak online, tak prostřednictvím maloobchodních prodejen Sazky. Základní postup je přímočarý. Hráči si vyberou svá čísla, zakoupí online losy Sportka Sazka a čekají na slosování. Jeden má možnost zúčastnit se kteréhokoli ze tří dnů losování, dvou po sobě jdoucích dnů losování nebo všech tří dnů.

Sportka patří mezi nejlepší online loterie v České republice. Je také nejlevnější, což přispívá k jeho trvalému úspěchu. Jedna sázka na Sportce vyžaduje minimální investici 20 CKZ (0,8 $). Navíc, pokud se hráči rozhodnou zvýšit své šance na výhru, mohou utratit více.

Jak koupit los Sportka Sazka online
Historie Sportky Sazka

Historie Sportky Sazka

Loterie v České republice má dlouhou historii, která sahá až do konce 40. let 20. století. Zpočátku Staska, sázková společnost založená v roce 1948, řídila národní loterii v České republice. Staška dala sázkařům možnost vyhrát sázením na sportovní události.

Stát v té době provozoval i sbírkové loterie, jako byla Československá třídní loterie. Po změně měny v roce 1953 však byly všechny typy hazardních her považovány za zakázané.

O tři roky později se komunistická vláda rozhodla zavést nějakou legislativu, aby zastavila pokračující nezákonné hraní. 15. září 1956 dala vláda společnosti Saszka Entertainment AG zmocnění k řízení národní loterie.

Loterii Sportka založila Saszka v roce 1957 a hraje se dodnes. Sportka získala svůj název tak, že každý ze 49 použitých míčů měl jméno, které bylo spojeno s konkrétním sportem.

Historie Sportky Sazka
Je Sportka Sazka legální hrát?

Je Sportka Sazka legální hrát?

Sportovní Sazka je legální a hráči se mohou zúčastnit bez obav, že budou čelit zákonu. Od odtržení ČR od SSSR v roce 1990 jsou tam loterie povoleny.

Zákon o hazardních hrách z roku 20161, který nahradil zákon o loteriích z roku 1990, upravuje jak fyzická, tak online loterijní místa. V roce 2012 byly povoleny online hazardní hry a v roce 2016 bylo nabízeno více možností sázení. Do toho se mohou zapojit i Češi mezinárodní loterie online bez obav z porušení zákona.

Trh s hazardními hrami je přístupný všem, i když všechny loterie musí poskytovat daňové příjmy. Provozovatelé loterií proto vyžadují druhou licenci. Typy her a velikosti jackpotů, které mohou provozovatelé nabízet, jsou ovlivňovány městskými úřady. Jakýkoli cenový fond, který přesáhne 100 000 CSK (3 988 USD), musí být předložen ke schválení městskému úřadu.

Je Sportka Sazka legální hrát?
Jak hrát online loterii Sportka Sazka

Jak hrát online loterii Sportka Sazka

Pro loterijní hráče, kteří již znají standardní pravidla, není Sportka náročná. I když mohou existovat drobné odchylky, většina her má podobná pravidla. První krok zahrnuje výběr skupiny čísel ze zadaného rozsahu.

Jednotlivci si musí ve Sportce vybrat šest číslic v rozsahu od 1 do 42. Dále má člověk možnost vybrat si určitá čísla nebo je nechat náhodně vytvořit. Čím více vybraných čísel odpovídá vylosovaným číslům, tím vyšší je ocenění podle pokynů. Pro výhru ceny však mají hráči prospěch, pokud mají alespoň tři přesné shody.

Součástí výkresů Sportky je i druhé vylosované číslo. V každém losování Sportky se losuje sedm čísel, což je mírná odchylka od typických loterijních her. Například rozdíl mezi druhou a třetí pozicí je ovlivněn různými čísly.

Hráči získávají třetí místo, když správně uhodnou pět číslic. Pokud však jedinec správně uhodne pět čísel kromě druhého, posune se na druhé místo. Výhry se mohou také přesunout z úrovně jackpotu do úrovně superjackpotu v důsledku dodatečného čísla.

Superjackpot může mít hodnotu stovek milionů korun, přičemž hodnota jackpotu se běžně pohybuje v řádech milionů korun.

Jak hrát online loterii Sportka Sazka
Jaké jsou šance na výhru Sportky Sazka

Jaké jsou šance na výhru Sportky Sazka

Navzdory superjackpotu je jackpot sám o sobě značnou částkou. Většinou jde minimálně o pár milionů korun. Vzhledem k velikosti ocenění je získání ceny náročné. Hráči musí správně odhadnout šest čísel, aby vyhráli.

Šance mohou účastníkům poskytnout lepší představu o tom, jak náročné bude trefit jackpot. Ve Sportce je šance na výhru jackpotu 1 ku 285 384. I když je to velmi neobvyklé, je možné ji zasáhnout se štěstím a život drasticky změnit.

Možnosti výplat pro výherce Sportky Sazka

Bez ohledu na to, kolik jednotlivci vyhrají, pokud si zakoupili online loterijní tiket, mohou stále získat peníze za odměnu pomocí bezhotovostního přístupu. I když si jednotlivci každý den vyberou jen 5 000 korun, stále mohou uplatnit nárok na odměnu na obchodních místech Sazky.

Každý týden je navíc k dispozici bezhotovostní výběr až do výše 500 000 korun. Peníze lze také okamžitě převést na bankovní účet, který patří hráči. Pokud účastníci vsadí na prodejním místě, postup je mírně odlišný.

V takovém případě si musíte výhry vyzvednout buď na prodejním místě, nebo do firemní kanceláře Sazky. Vyhrát lze až 250 000 korun a výhru si hráči mohou vyzvednout na prodejním místě Sazky. Nárok na více než 1000 korun najednou vyžaduje, aby si hráči předem naplánovali čas.

Hráči, kteří vyhrají výhru nad 250 000 korun, si navíc musí výhru vyzvednout v sídle společnosti Sazka. Chcete-li si výhru vyzvednout, naplánujte si s nimi schůzku a přineste vstupenku a oficiální průkaz.

Jaké jsou šance na výhru Sportky Sazka
Tipy a triky, jak hrát Sportka Sazka

Tipy a triky, jak hrát Sportka Sazka

  • Superjackpot se vyhrává, když je správně vybráno základní šest čísel a druhé číslo. Pouze správným výběrem prvních šesti čísel lze vyhrát jackpotovou cenu.
  • Prostřednictvím systémových sázek a opakovaných sázek mohou účastníci zvýšit své šance na výhru. Systémové sázky znamenají výběr více čísel než konvenční sázka.
  • Hráči si obvykle vyberou šest čísel, ale pokud vsadí systémovou sázku, mohou vybrat více čísel. Šance na výhru se zvyšují, protože existuje více kombinací šesti čísel.
  • K výběru každého čísla se náhodně používá skupina. Údaje z dřívějších losování však odhalují zajímavý vzorec. Získání po sobě jdoucích čísel ve stejném losování je poměrně neobvyklé.
  • Noví hráči se musí naučit nakupovat tikety do loterie Sportka Sazka a zároveň mít chuť používat různá čísla z dostupného fondu. Hráči by si neměli vybírat pouze jeden shluk a vyhýbat se výběru na základě trendu.
  • I když existuje stejná šance, že bude vylosováno každé číslo, výběr méně oblíbených čísel částečně snižuje šance na výhru jackpotu. Hráči proto musí při výběru myslet mimo běžné číslo 31. S těmito čísly se výherci pravděpodobně nebudou muset s někým dělit o cenu.
Tipy a triky, jak hrát Sportka Sazka