Nejlepší Loterie Pick 3 2022/2023

Pick 3 Lottery je každodenní losovací hra organizovaná National Lottery v Belgii. V této hře, jak název napovídá, se losují tři náhodná čísla z rozsahu nula až devět. I když jsou všechna vylosovaná čísla kritická, jejich pořadí vzhledu je stejně důležité. Losování probíhá denně, kromě nedělí a státních svátků. Hra tedy umožňuje hráčům kupovat vstupenky a účastnit se jich každý den.

Výběr 3 není dostupný pro každého; pouze ti v Belgii mohou hrát hru, pokud dosáhli zákonného věku pro hraní hazardních her. Ostatní státní příslušníci, kteří navštíví Belgii, se však mohou této loterie také zúčastnit, pokud se nacházejí v hranicích země.

Nejlepší Loterie Pick 3 2022/2023
Kde koupit vstupenky na Pick 3 (Belgie)?
Kde koupit vstupenky na Pick 3 (Belgie)?

Kde koupit vstupenky na Pick 3 (Belgie)?

Výběr 3 není dostupný pro každého; pouze ti v Belgii mohou hrát hru pokud dosáhli zákonného věku pro hraní hazardních her. Ostatní státní příslušníci, kteří navštíví Belgii, se však mohou této loterie také zúčastnit, pokud se nacházejí v hranicích země.

Když se rozhodnete hrát Pick 3, musíte si koupit tiket, který lze nalézt v maloobchodě schváleném National Lottery v Belgii. Vstupenka stojí 1 €. Při nákupu tiketu obchodník dá hráči výplatní pásku, ze které si může vybrat tři čísla od nuly do devíti.

Samozřejmě, že výběr čísel musí být ve tvaru 000 až 999. Jakmile prodejce složenku zpracuje, vydá hráči herní tiket obsahující hráčovy číselné kombinace a datum losování. Tento tiket je nutné poskytnout při vybírání výher.

Pro ty, kteří nechtějí navštěvovat prodejce vstupenek, je zde možnost nákupu Pick 3 losy online. To lze provést pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek Národní loterie. Stránka je přístupná pouze z Belgie, bez ohledu na to, zda jste Belgičan nebo cizinec. Je tedy možné hrát hru online, aniž byste opustili pohodlí domova.

Důležité: Při nákupu vstupenky u prodejce byste si ji měli zajistit a ověřit podpisem na zadní straně. Pokud se tak nestane a najde to někdo jiný, může se podepsat a použít k vyzvednutí ceny v případě výhry.

Kde koupit vstupenky na Pick 3 (Belgie)?
Historie Pick 3

Historie Pick 3

Pick 3 byl zaveden Národní loterií v září 2002. Národní loterie je státní subjekt s výhradními právy organizovat loterijní hry v zemi, ať už online nebo offline. Organizace má dlouhou historii, která sahá od belgického koloniálního období.

Tehdy to bylo známé jako koloniální loterie. V roce 1962 byla restrukturalizována a její název se změnil na Národní loterie. Kromě Pick 3 nabízí další hry v zemi, včetně EuroMillions. Od představení Pick 3 zůstala hra v podstatě stejná, pokud jde o pravidla a formát.

Historie Pick 3
Je výběr 3 legální?

Je výběr 3 legální?

Pick 3 je v Belgii 100% legální hra. Jde o státní loterii provozovanou Národní loterií, jejíž historie, jak bylo zmíněno, je dobře zdokumentována. Skutečnost, že poskytovatel pořádá i další hry, jako např Euromiliony, by měl dát hráčům klid, protože ne všechny společnosti mají to, co je potřeba k tomu, aby nabídly jednu z nejpopulárnějších evropských online loterijních her. Jakákoli jiná hra od Národní loterie, včetně Pick 3, je tedy nejen pravá, ale také legální.

Je výběr 3 legální?
Jak hrát výběr 3

Jak hrát výběr 3

Jedna věc na Pick 3 je, že pravidla hry jsou docela přímočará. Jak již bylo vysvětleno, lze hru hrát online nebo offline.

Každý tiket Pick 3 nabízí pět herních oblastí známých jako mřížky nebo mřížky. Každá mřížka má nula až devět čísel. Hráči si musí vybrat tři čísla z tohoto rozsahu a výběr se musí vejít do pořadí 000 až 999. Hráči mohou hrát všech pět nebo méně mřížek.

Čím více mřížek člověk hraje, tím vyšší jsou šance na výhru ve hře. Více mřížek však přináší vyšší náklady. Každá mřížka stojí 1 €, což znamená, že se musíte rozloučit s 5 €, když hrajete všech pět mřížek. Zatímco všechny mřížky mohou mít stejný výběr, hráči si také mohou vybrat různá čísla pro každou mřížku, aby zvýšili své šance.

Losování zahrnuje tři výherní čísla. Pokud hráč uhodne všechny tři číslice ve správném pořadí, vyhraje cenu, která je od roku 2022 500 EUR. Hráči vyhrají 80 EUR, pokud uvedou správná čísla, ale nezaznamenají správné pořadí. Cena za správné první dvě číslice je 50 EUR.

Jedna věc, která nemusí být pro hráče Pick 3 dobrá, je, že ceny jsou pevné. Neexistuje nic jako masivní jackpot nebo rollovery. Ale čím více mřížek lze správně spárovat, tím vyšší je cena.

Jak hrát výběr 3
Jaké jsou šance na výhru Výběr 3?

Jaké jsou šance na výhru Výběr 3?

Ve hře Pick 3 musí hráči získat všechna tři čísla ve správném pořadí, aby vyhráli nejvyšší cenu. Pravděpodobnost, že k tomu dojde, je jedna ku 1000. To nemusí být nejlepší šance, ale pravdou evangelia je, že tyto šance jsou mnohem lepší než většina online loterií nabídka.

Je však třeba mít na paměti, že existují různé úrovně cen, jak je uvedeno v předchozí části. Šance se tedy liší v závislosti na úrovni. Například správné uhodnutí prvních dvou čísel je jednodušší než správné uhodnutí všech tří čísel.

Jaké jsou šance na výhru Výběr 3?
Možnosti výplaty, pokud vyhrajete, vyberte 3 (Belgie)

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete, vyberte 3 (Belgie)

V závislosti na výši výher mohou hráči získat své ceny různými způsoby.

  • Výhry až 1 000 €: Výherci, kteří spadají do tohoto rozmezí, si mohou vyzvednout své peníze na kterémkoli z prodejních míst autorizovaných Národní loterií. Hráči mohou být požádáni, aby se vrátili později v případě, že není dostatek floatu.
  • Výhry od €1,001 do €2,000: V této kategorii mají vítězové tři možnosti. Své peníze si mohou vyzvednout na prodejním místě, v kterékoli regionální pobočce Národní loterie nebo v sídle provozovatele. Jeden musí přijít s číslem účtu, výherním tiketem a ID.
  • Od 2 001 do 25 000 EUR: Hráči si mohou vyzvednout své výhry buď v regionální kanceláři Národní loterie, nebo ve svém sídle. Kanceláře jsou otevřeny ve všední dny od 9:00 do 16:00 belgického času.
  • Výhry nad 25 000 EUR: Tato kategorie je pro velké vítěze. Z bezpečnostních důvodů lze jejich výhry vyzvednout pouze v centrále National Lottery v Bruselu, hlavním městě Belgie. Hráč musí mít u sebe svůj průkaz totožnosti, vstupenku a číslo účtu.
Možnosti výplaty, pokud vyhrajete, vyberte 3 (Belgie)
Tipy a triky pro hraní Výběr 3

Tipy a triky pro hraní Výběr 3

Neexistuje nic jako jistý způsob, jak vyhrát v loterii Pick 3. Ať už hrajete online nebo offline, jedna věc, která se nikdy nemění, je to, že výsledky loterie závisí na štěstí.

Ano, žádné množství herních dovedností nemůže pohánět žádného hráče k vítězství. I když je správné předpovídání výherních čísel náročné, hráči mohou pozorovat specifické vzorce a trendy z historie losování hry.

Odstraněním těchto opakujících se vzorů lze moudře odstranit některá čísla ze svého herního fondu. Tato strategie však nemusí fungovat ve všech případech, protože výherní čísla jsou generována náhodně.

To znamená, že zde je několik praktických tipů a triků, které pomohou hráčům Pick 3 získat nejlepší herní zážitek.

  • Zmenšení dvou číslic na každé pozici 3místného čísla. To zvyšuje pravděpodobnost výhry na 1 ku 512. Eliminace více než dvou číslic zvyšuje šance na výhru ještě více.
  • Pro hráče online loterie je nákup losů Pick 3 pouze z oficiálních stránek Národní loterie jediným jistým způsobem, jak se vyhnout podvodníkům.
  • Nákup více mřížek. Hráči s více než jednou mřížkou mají vyšší šance na výhru než hráči s jednou mřížkou. Hráči však nikdy nesmí přehánět, pokud jde o utrácení peněz za hazardní hry.
Tipy a triky pro hraní Výběr 3