Nejlepší Loterie Nanum Lotto 2022/2023

Nanum Lotto, dříve známé jako Lotto 6/45, je nejvyšší loterií v Jižní Koreji. Jeho popularita pramení z jeho zábavné hry a prvotřídních jackpotů. Navíc losy do loterie jsou za rozumnou cenu, stojí méně než dolar. Mezi další výjimečné přednosti Nanum Lotto patří jeho jednoduchost, hotovostní jednorázové výplaty všech cen a působivé ceny druhé úrovně. Bohužel je loterie dostupná pouze pro obyvatele Jižní Koreje, včetně turistů.

Losování Nanum Lotto probíhá jednou týdně, v sobotu ve 20:40 místního času. Losování je obvykle vysíláno živě na místním soukromém kanálu zvaném SBS.

Nejlepší Loterie Nanum Lotto 2022/2023
Vše, co potřebujete vědět o Nanum Lotto

Vše, co potřebujete vědět o Nanum Lotto

Od začátku loterie vyprodukovala více než jeden milion výherců, přičemž 4 789 odcházelo s jackpotem. Na rozdíl od většina online loterií, loterie obvykle neinzeruje garantované minimální jackpoty. Přesto vyčleňuje 75 % ze svého celkového výherního fondu na jackpot.

Jackpot se může přetočit maximálně třikrát. Po třetím překlopení se částky srolují dolů na sekundární úrovně cen.

Vše, co potřebujete vědět o Nanum Lotto
Kde koupit vstupenky na Nanum Lotto?

Kde koupit vstupenky na Nanum Lotto?

První starostí většiny nových hráčů musí být, jak si koupit tiket loterie Nanum Lotto online. Vstupenky Nanum Lotto lze zakoupit pouze od fyzických prodejců vstupenek Jižní Korea. Na rozdíl od mnoha jiných národních loterií v dnešní době nemají sázkaři možnost nákupu losů online.

Nejlepší na nákupu vstupenky na Nanum Lotto je, že proces je bezproblémový. „Způsobilý“ hráč ve věku 18 let nebo starší se musí prezentovat pouze v určené prodejně.

Kde koupit vstupenky na Nanum Lotto?
Krátká historie Nanum Lotto

Krátká historie Nanum Lotto

Nanum Lotto vzniklo teprve před dvěma desetiletími poté, co veřejnost požadovala spolehlivou a spravedlivou loterii. Společnost poskytující loterijní služby byla vlastněna a řízena společností Nanum Lotto Inc. Společnost Nanum Lotto Inc. se v roce 2007 stala jediným poskytovatelem služeb pro online loterie a sázení na základě oficiální smlouvy s Korea Lottery Commission.

V roce 2013 ministerstvo hospodářství a financí organizaci umožnilo převzít všechny formy loterií v zemi. Díky tomu se jejich loterie stala jedinou legální dostupnou tehdy.

V roce 2009 získala organizace certifikát úrovně 1 od společnosti Rámec odpovědného hraní World Lottery Association a certifikát úrovně 2 v roce 2013. Tato pověření a mnoho dalších, které poskytovatel loterie v průběhu let nasbíral, pomohly Nanum Lotto prosadit se jako důvěryhodné a renomované.

Krátká historie Nanum Lotto
Je legální hrát Nanum Lotto?

Je legální hrát Nanum Lotto?

Nanum Lotto je a licencovaná loterijní hra provozován legálně podle jihokorejských zákonů. Je regulováno národním legislativním rámcem, který pomáhá hráčům poskytnout klid, pokud jde o důvěryhodnost. Korea Lottery Commission poprvé udělila společnosti pětiletou licenci k provozování národní loterie Jižní Koreje v roce 2013.

Právní smlouva, která činí Nanum Lotto exkluzivní národní loterií v Jižní Koreji, se rozšiřuje na poskytování bezpečí a jistoty sázkařům. Mezi zákonné požadavky patří, že loterie mohou být nabízeny pouze sázkařům starším 18 let a sázkaři by měli být rozumní.

Kromě toho je poskytovatel loterie omezen na poskytování svých služeb sázkařům v rámci země, což také znamená, že hráčům není povoleno hrát Nanum Lotto online.

Je legální hrát Nanum Lotto?
Jak hrát Nanum Lotto

Jak hrát Nanum Lotto

Nanum Lotto používá standardní pravidla loterie ve stylu losování. Pro zahájení hry si hráči musí zakoupit tolik lístků, kolik chtějí v termínech slosování, ve kterých chtějí hrát. Poté musí vybrat šest hlavních čísel ze skupiny 45 čísel.

Neexistují žádné další fondy pro výběr bonusových čísel nebo doplňkových her, díky čemuž je Nanum Lotto jednou z nejdostupnějších loterií. Hráči by pak měli počkat na losování po ručním označení losů vybranými čísly.

Hráči mohou porovnávat vylosovaná čísla s vybranými čísly. Při shodě všech šesti čísel získá majitel tiketu jackpot. Chybějící několik čísel se také kvalifikuje pro několik vedlejších cen, které jsou také obvykle významné co do výše.

Kromě toho a bonusový míček je obecně tažen navíc na šest hlavních čísel během losování. Přiřazení bonusového míčku kvalifikuje sázkaře k získání několika bonusových cen.

Pokud více hráčů vyhraje jackpot v jednom slosování, částka se rozdělí rovným dílem mezi výherce. Pokud jackpot nikdo nevyhraje, je třikrát přehozen a poté dolů do nižších úrovní výher.

Jak hrát Nanum Lotto
Jaké jsou šance na výhru Nanum Lotto?

Jaké jsou šance na výhru Nanum Lotto?

Nanum Lotto nabízí jedny z nejlepších výherních kurzů ve srovnání s jinými národními loteriemi. Je to proto, že má pět různých úrovní cen, které mohou sázkaři vyhrát z jakéhokoli jednotlivého tiketu. Rozdíl mezi výherními kurzy pro pět úrovní cen je však poměrně vysoký, přičemž výhra jackpotu má nejnižší kurz.

Pravděpodobnost, že vyhrajete jackpot shodou všech šesti šťastných čísel, je 1 ku 8 145 060. Shoda pěti šťastných čísel plus bonusový míček, který vyhraje cenu druhého řádu, má kurz 1 ku 1 357 510. Cena třetí úrovně je za splnění pěti ze šesti hlavních čísel.

Šance na to jsou 1 ku 5 725. Odpovídající čtyři hlavní koule vyhrají cenu čtvrté úrovně. Šance na to jsou 1 ku 733. Poslední úroveň výher je pro dorovnání tří ze šesti hlavních čísel s kurzem 1 ku 11.

Dvě nejnižší úrovně cen mají relativně atraktivní kurzy. Částky výher pro tyto úrovně cen jsou však pevné a relativně velmi nízké. Ceny pro třetí a druhou úroveň jsou podobné, a to i přes obrovský rozdíl ve výherních šancích.

Jaké jsou šance na výhru Nanum Lotto?
Možnosti výplaty, pokud vyhrajete Nanum Lotto

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete Nanum Lotto

Výplaty pro výherce Nanum Lotto mohou být provedeny v prodejnách vstupenek nebo v kancelářích Nanum Lotto v závislosti na vyhrané částce. Nižší částky jsou hrazeny z prodejen, kde byly výherní losy zakoupeny.

Významnější výhry jsou vypláceny z kanceláří Nanum Lotto po potvrzení totožnosti výherce a validaci výherního tiketu.

Je třeba poznamenat, že všechny výhry Nanum Lotto podléhají daním a hráči ještě nemají šanci koupit si vstupenky na Nanum Lotto online. Jihokorejská vláda vybírá 22% daň ze všech výher nižších než 50 milionů KRW (přibližně 35 800 USD) a 33% ze všech výher překračujících limit. Sazby daně z loterií patří k nejvyšším na světě.

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete Nanum Lotto
Tipy a triky, jak hrát Nanum Lotto

Tipy a triky, jak hrát Nanum Lotto

Koupit více vstupenek

Nejúčinnějším způsobem, jak zvýšit matematickou pravděpodobnost výhry, je nákup více tiketů na každé slosování. Nákup více tiketů, a to i v těch nejlepších online loteriích, nezlepší šanci hráče na výhru, ale alespoň zlepší jeho šance.

Zejména při nákupu více tiketů na stejné slosování by měl hráč postupovat strategicky a diverzifikovat čísla tiketů, aby zvýšil své šance na výhru. Sázkaři mohou využít řadu efektivní strategie výběru čísel pomoci zajistit, že vybraná čísla budou dobře diverzifikovaná.

Hrajte po převrácení třetího jackpotu

Další praktický tip na hraní Nanum Lotto má počkat, až se jackpot převalí potřetí. Výše jackpotu je v té době obvykle nejvyšší, protože loterie umožňuje maximálně pouze tři přetočení. Strategie umožňuje sázkařům využít první tip, protože si mohou ušetřit prostředky na tikety až do třetího otočení a koupit si další tikety pro příští slosování.

Připojte se k loterijnímu syndikátu

Loterijní syndikáty jsou většinou zaměstnány online loterijními hráči, kde hráči shromažďují finanční prostředky na nákup online loterijních losů. Připojení k loterijnímu syndikátu je dalším cenným tipem pro hráče, kteří se těší na zvýšení svých šancí na výhru v Nanum Lotto.

Nicméně sázkaři, kteří neshledají offshore loterijní syndikáty pro ně vhodné, si mohou vytvořit vlastní tím, že pozvou přátele a příbuzné, aby hráli stejnou loterii. Zvýšené šance na výhru poskytované loterijními syndikáty však přicházejí za cenu sdílení výher mezi členy syndikátu.

Tipy a triky, jak hrát Nanum Lotto