Nejlepší Loterie Keno 2022/2023

France Keno (10-20-70), provozované soukromou společností La Francaise des Jeux Group (FDJ), se losuje dvakrát denně, sedm dní v týdnu, s maximálním jackpotem dva miliony eur. Tuto hru však mohou hrát pouze hráči, kteří mají v zemi bydliště nebo jsou na návštěvě ve Francii.

Hráči si vybírají mezi dvěma a 10 čísly ze skupiny od 1 do 70, rozhodují o výši sázky mezi 1 a 10 eury a zda si vyberou multiplikátor nebo přidají hru Joker+, pokud chtějí. Vstupenky lze zakoupit u licencovaných prodejců FDJ, online na webu Francaise des Jeux nebo v mobilní aplikaci.

Nejlepší Loterie Keno 2022/2023
Kde koupit vstupenky na Keno (francouzsky)?
Kde koupit vstupenky na Keno (francouzsky)?

Kde koupit vstupenky na Keno (francouzsky)?

Jak koupit vstupenku na Keno

Vstupenky si může zakoupit kdokoli ve Francii z kteréhokoli z 31 000 POS u autorizovaných prodejců FDJ. Po vyplnění tiketu prodejce tiket zaregistruje a vydá účtenku, kterou by si měl bezpečně uschovat, protože bude potřeba k uplatnění případné výhry.

Jak koupit tiket do loterie Keno online

Pouze francouzští hráči se mohou zaregistrovat na webu FDJ, fdj.fr, a vytvořit si účet. Hráči mohou také hrát přes mobilní aplikaci. Po stažení aplikace a registraci si hráči budou muset připsat na svůj účet alespoň pět eur, aby mohli začít hrát.

Kde koupit vstupenky na Keno (francouzsky)?
Historie francouzského Keno

Historie francouzského Keno

Říká se, že Keno, loterie a bingo všechny pocházejí z Číny před více než 2000 lety. První loterii ve Francii povolil František I. v roce 1539 výměnou za roční poplatek. Loterie se po následující staletí střídaly mezi legálními a nelegálními stavy. Loterie a hry typu loterie byly konečně legální v roce 1933 ve Francii a jsou povoleny dodnes.

Keno (FR) se poprvé hrálo v roce 1993 a zpočátku se hrálo pouze jednou týdně ve čtvrtek. O dva roky později bylo přidáno další losování, které se bude konat v úterý, takže se bude losovat jednou za dva týdny. Následující rok v roce 1996 se začalo losovat každý den v týdnu.

V roce 2003 byl přidán Keno Soir, aby byly dvě losování denně. Hra se stala známou jako Keno Lifetime Winner v roce 2013. Některé z původních multiplikátorů byly vyřazeny a zůstaly tři; x2, x3 a x5. Hráči ve Francii mohou hrát Keno a další online loterie legálně od roku 2009.

Historie francouzského Keno
Je Keno (FR) legální?

Je Keno (FR) legální?

Loterie, včetně Keno, jsou ve Francii legální jak ve Francii, tak offline a jsou licencovány a regulovány francouzskou vládou. Aby hráči mohli hrát, musí být starší 18 let a bude vyžadován doklad o věku. Loterie jsou ve Francii legální od roku 1933 a online hazardní hry jsou legální od roku 2009 díky zákonu o hrách (2010-476).

Keno (FR) však mohou hrát pouze hráči ve Francii, ať už jsou to francouzští občané nebo návštěvníci. Kromě toho mohou hrát online pouze francouzští občané, protože registrace francouzských operátorů je nezákonná hráči z jiných zemívčetně EU.

Je Keno (FR) legální?
Jak hrát Keno

Jak hrát Keno

Hráči se rozhodnou, kolik čísel mezi dvěma a 10 si chtějí vybrat z fondu od jedné do 70. Poté si musí vybrat výši sázky z jednoho, dvou, tří, pěti nebo 10 eur. Je zde také možnost vybrat si násobitel, který zdvojnásobí vsazenou částku k vyplacení (například sázka jedno euro + násobitel = dvě eura).

I když je původní sázka zdvojnásobena pomocí multiplikátoru, skutečná výhra může být vynásobena třemi nebo pěti, pokud jsou vybrány. Čím více shodných čísel a čím vyšší sázka, tím vyšší bude výhra.

Když jsou koule taženy, vybere se 20 kuliček, po kterých následuje násobitel, který může být x2, x3 nebo x5. Hráči se musí ujistit, že si zakoupili vstupenky alespoň hodinu před losováním, což je 13:00 v poledne a 20:00 pro večerní losování. Hráči s fyzickými vstupenkami si musí uchovat účtenky na bezpečném místě, protože budou muset vyzvednout jakoukoli cenu.

Joker+

Ve vedlejší hře lze k tiketu Keno přidat Joker+ za jedno nebo dvě eura navíc podle zvolené sázky. Hráči si čísla nevybírají sami, protože je automaticky generuje Flash systém, když hráči ověřují hru. Chcete-li vyhrát, hráči musí uhodnout všech sedm číslic v pořadí, ve kterém jsou vylosováni, aby vyhráli 500 000 eur.

Jak hrát Keno
Jaké jsou šance na výhru Keno?

Jaké jsou šance na výhru Keno?

Francouzské Keno je jedním z nich nejlepší online loterie kvůli jeho příznivému kurzu. Maximální jackpot pro shodu čísel 10/10 se sázkou 10 eur bez multiplikátoru jsou dva miliony eur. Pravděpodobnost, že se to stane, je 1 ku 2 147 181.

Šance na výhru se liší podle počtu čísel vybraných hráčem a podle toho, kolik z nich jsou zásahy. Výhry lze zvýšit vsazením větších sázek a aktivací multiplikátoru.

Pravděpodobnost shody 2/2 čísel je 1 ku 13, zatímco pravděpodobnost shody 4/4 čísel je 1 ku 189. Správná shoda 8/8 čísel má pravděpodobnost 1 ku 74 941, což znamená výhru 8 000 eur za sázka 1 euro.

Jaké jsou šance na výhru Keno?
Možnosti výplaty, pokud vyhrajete Keno

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete Keno

Všechny ceny je třeba uplatnit do dvou měsíců od data slosování. Jakákoli cena přesahující 2 000 eur bude vyžadovat, aby hráč předložil doklady totožnosti, aby mohl výhru uplatnit. Pokud se hráčům poštěstí správně spárovat čísla 9/9 nebo 10/10, mají možnost pobírat jednorázovou částku nebo doživotní renty.

Hráči, kteří hráli u prodejce FDJ, budou muset jít do platebního centra La Francais des Jeux a ti, kteří hráli online, obdrží e-mail s podrobnostmi o dalším postupu. The možnosti výplaty se liší podle způsobu, jakým byla hra hrána.

Pokud se hraje s prodejcem

Výhry ve výši 300 eur nebo méně lze požadovat u kteréhokoli prodejce FDJ, ale výhry nad tuto částku budou vyžadovat, aby hráč zašel do platebního centra La Francaise des Jeux. Ceny od 300 do 30 000 eur lze vyplatit přímo na bankovní účet hráče bankovním převodem na některém z POS.

Při hraní online nebo prostřednictvím mobilní aplikace

Výhry ve výši 2 000 eur nebo méně budou automaticky připsány na hráčský účet. Výhry nad tuto částku budou vyžadovat předložení dokladů totožnosti před převodem přímo na bankovní účet hráče.

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete Keno
Tipy a triky ke hře Keno France

Tipy a triky ke hře Keno France

Keno, jako další loterijní hry, je hazardní hra, ale někteří hráči mohou chtít zkusit vyvinout specifické strategie založené na statistikách hry. Například velká část (asi třetina až polovina) vylosovaných čísel se opakuje z poslední hry nebo hry před ní.

Tato horká čísla je proto rozumné hrát, ale možná ne, pokud byla tažena tři předchozí po sobě jdoucí časy. Načasování, kdy hrát konkrétní čísla, by také mohlo být ziskovou strategií. Hráči mohou najít statistiky Keno (FR) na webu FDJ, které jim pomohou identifikovat horká a studená čísla.

Číselné strategie

Někteří hráči se rádi rozhodnou hrát studená čísla, což jsou čísla, která se nevybírají příliš často. Hraní těchto čísel by mohlo být výhodné jednoduše proto, že jsou po splatnosti na losování. Je také statistickou pravdou, že ne všechna čísla budou sudá nebo všechna lichá, ale směs obou.

Výhry jsou proto pravděpodobnější, pokud hráč zvolí rovnováhu lichých a sudých čísel. Totéž platí pro nízká nebo vysoká čísla. To znamená, že hráči mohou mít větší výhodu, pokud hrají vyrovnanou kombinaci nízkých a vysokých čísel.

Tipy a triky ke hře Keno France