Nejlepší Loterie Italy Lotto 2023

Italy Lotto je dlouhodobá loterijní hra v Itálii. Výsledky zahrnují deset regionálních losování a jedno celostátní losování s pěti losovanými čísly z každého kola. V úterý, čtvrtek a sobotu se los losuje online mezi 20:00 a 20:30 SEČ. Lotto je nejoblíbenější italská národní loterijní hra s jedinečným formátem, který dává hráčům více šancí na výhru. Hraní Italy Lotto online zahrnuje výběr 11 sad čísel, jedné z kola národní loterie a dalších deseti z kol pojmenovaných po různých italských městech.

Hráči mají možnost vybrat konkrétní čísla z konkrétních kol, nebo vybrat náhodná čísla z náhodných kol. Při hraní Italy Lotto online vyhrávají hráči ceny, pokud je vylosováno přesné číslo a také čísla bezprostředně před nebo za vybraným číslem; pokud je například zvoleno číslo 9, hráči vyhrají, pokud jsou vylosována čísla 8, 9 nebo 10.

Nejlepší Loterie Italy Lotto 2023
Kde koupit vstupenky na loterii Itálie Lotto
Kde koupit vstupenky na loterii Itálie Lotto

Kde koupit vstupenky na loterii Itálie Lotto

Nákup vstupenky na SuperEnalotto je vlastně docela jednoduchý. Jediná věc, kterou hráč musí udělat, je jít do webové stránky online loterie. Rozhodují o počtu zakoupených vstupenek a preferovaném počtu slosování. Hráči si mohou jednoduše koupit losy online pomocí platebních metod, jako je Ideal.

Jednou z výhod nákupu online loterijního tiketu je, že výhra online loterie je převedena okamžitě. Hráči jsou dokonce informováni, když vyhrají. Díky internetu už nemusejí čekat, než si svou výhru užijí.

Kde koupit vstupenky na loterii Itálie Lotto
Historie italské loterie

Historie italské loterie

Počátky Lotto sahají do 16. století v Janově. Vždy měli ve zvyku sázet na výsledky událostí a lotto hry v Itálii. Lidé by vsadili na výsledky pěti úředníků určitého města náhodně vybraných ze 120 šlechticů. Toto číslo bylo nakonec sníženo na 90. Loterie se stala strukturovanější s použitím čísel spíše než jmen.

Tento formát 90 čísel se rychle stal populárním po celé zemi. V té době jurisdikce spadala pod několik území, včetně Milánského vévodství a Neapolského království. Nejznámější z těchto místních loterijních tradic je neapolská Smorfia.

Italská loterie byla poprvé začleněna do státního oficiálního rozpočtu 27. září 1863 a královským ediktem v lednu 1864 byla rozšířena o pět dalších městských remíz. Když bylo v roce 1871 přidáno Římské kolo, losování se konalo každou sobotu a kolo Bari bylo přidáno v roce 1874. Kolo Cagliari a Janovské kolo se staly součástí hry v roce 1939 a doplnily 10 městských kol, která se používají dodnes.

Moderní éra

12. března 1997 bylo přidáno další týdenní losování. O rok později došlo k několika významnějším změnám. Národní kolo, které má remízu v Římě, se poprvé odehrálo 4. května 2005. Měsíc poté přijalo svá aktuální tři losování týdně. Poslední středeční losování proběhlo 15. června 2005. Losování se přesunulo na úterý, čtvrtek a poslední kolo na sobotu počínaje úterým 21. června 2005.

Je italská loterie legální?

O tom, zda je sázení legální, se vedla dlouhá debata, ale v roce 1734 Benátky zavedly a loterijní hra která byla plně regulována a schválena vládou. Zpočátku se losování konalo pouze dvakrát nebo třikrát ročně, než se v roce 1807 stalo čtrnáctidenním. Od té doby je italská loterie Lotto legální.

Historie italské loterie
Jak hrát italskou loterii

Jak hrát italskou loterii

Aby mohli hráči hrát online loterijní tiket Italian Super Jackpot, měli by si nejprve vybrat šest čísel ze skupiny od jedné do devadesáti. Tuto hru lze hrát třemi způsoby. Když hráč používá funkci Quick Play, generují se náhodná čísla a přidali do nákupního košíku. Hráči si také mohou vybrat svá vlastní čísla nebo použít dříve uložená oblíbená čísla při nákupu tohoto losu online.

Shoda dvou míčků stačí k získání ceny v kterékoli ze šesti cenových divizí. Aby hráči vyhráli jackpot, měli by uhodnout prvních šest vylosovaných čísel. Losování dalších sedmi míčků "Jolly" určuje vítěze druhé ceny, což vyžaduje, aby se pět míčků spojilo s "Jolly". Tento online loterijní tiket nabízí působivé jackpoty třikrát týdně ve středu, pátek a neděli bez omezení, kolikrát se může jackpot přetočit.

Jaké jsou šance na výhru v loterii Italy Lotto?

Pravděpodobnost, že trefíte jackpot v italské loterii SiVince Tutto, je 1 ku 622 614 630. Když padne pět čísel, je pravděpodobnost 1 ku 1 235 346.

Jak hrát italskou loterii
Možnosti výplaty, když člověk vyhraje italskou loterii

Možnosti výplaty, když člověk vyhraje italskou loterii

Itálie má jednu z nejvíce matoucích struktur loterijních daní na světě s různými sazbami uplatňovanými na různé hry. Všechny výhry ve hrách EuroJackpot a Lottomatica jsou zdaněny 8 %. Webové stránky Lottomatica inzerují ceny před a po zdanění, takže hráči by si měli před hraním online loterie znovu zkontrolovat.

Všechno SuperEnalotto výhry nad 500 EUR podléhají 20% dani. Všechny daně se strhávají u zdroje bez ohledu na různé sazby, takže hráči v tomto ohledu nemají co dělat. Mezinárodní hráči by však měli zkontrolovat své místní daňové zákony, aby zjistili, zda jsou povinni deklarovat své výhry doma.

Aby byli hráči informováni o zveřejnění výsledků Lotto, mohou se přihlásit k bezplatnému upozornění na výhru prostřednictvím e-mailu a SMS. Pokud vyhrají, výhry budou připsány na jejich účty, jakmile je obdrží oficiální italský provozovatel online loterie. Větší ceny bude možná nutné vyzvednout osobně.

Výhra je vyplácena na území země, ve které se hráč nacházel, když vyhrál online loterijní tiket. Pokud je hráč zároveň občanem jiného státu, může si peníze vzít pouze tam, kde byl během losování. Jejich občanství přitom nemá žádný vliv na jejich zákonný nárok na odměnu. Obyvatelé kterékoli země si mohou koupit italskou loterii online.

Možnosti výplaty, když člověk vyhraje italskou loterii
Tipy a triky pro hraní italské loterie loterie

Tipy a triky pro hraní italské loterie loterie

Čísla na online loterijních tiketech jsou vybírána náhodně. Náhodně generovaná čísla však tvoří vzory, které lze sledovat a využívat. Po pečlivém prozkoumání všech výsledků losování z více než 200 různých online loterií po celém světě, sahající až do roku 1955, mohou online hráči italských loterií přijít s definitivními vzory.

  • Použijte lichá-sudá čísla. Hráči by se měli při výběru svých italských tiketů Super Lotto snažit o poměrně vyrovnanou kombinaci lichých a sudých čísel. Všechna lichá nebo všechna sudá čísla se losují zřídka, vyskytují se pouze ve 4 % případů. Dvě liché a čtyři sudé, čtyři liché a dvě sudé nebo tři liché a tři sudé jsou nejlepší kombinace. Jeden z těchto tří vzorů se objeví na 84 procentech výkresů.

  • Tipy pro Lotto vysoká-nízká čísla. Výherní čísla jsou obvykle rozmístěna po celém číselném poli. Hráči mohou získat nízkou polovinu a vysokou polovinu, když rozdělí číselné pole na polovinu. Čísla 1 až 45 jsou v dolní polovině hry s 90 čísly, jako je SuperEnaloto, zatímco čísla 46 až 90 jsou v horní polovině. Všechna vysoká nebo všechna nízká čísla jsou vzácná a vyskytují se pouze ve 2 % případů. Nejlepší kombinací jsou dvě maxima a čtyři minima, čtyři maxima a dvě minima nebo tři maxima a tři minima. V 79 procentech všech výkresů tyto tři vzory vytvářejí skupiny výherních čísel.

  • Strategie čísel skupinového loto tiketu

Když si hráč prohlíží seznam předchozích výherních čísel pro italské SuperEnalotto, často si všimne, že jedna nebo více skupin čísel chybí. Například v kombinaci 5-14-17-32-38-46 nejsou žádné dvacítky. Sledování a studium skupin čísel může pomoci hráčům online loterijních tiketů při určování, které skupiny přeskočit a které upřednostnit.

Tipy a triky pro hraní italské loterie loterie