Nejlepší Loterie Irish Lottery 2022/2023

Irsko, ostrov v severním Atlantském oceánu, je jednou z evropských zemí s nejlepšími loteriemi. Irská národní loterie má hráčům k dispozici několik hazardních her. Jedna z nejúžasnějších věcí na irské loterii je, že hráči si mohou koupit čísla tiketů z Irska nebo jiných zemí. Irish Lotto 6 ball and 7 balls patří mezi nejoblíbenější loto hry. Člověk musí mít los, aby měl šanci vyhrát losování.

Teoreticky se nákup lístků zdá jako snadný úkol. Ale získat výherní číselnou kombinaci není nikdy jednoduché. Hráči by se měli podívat na některá z níže uvedených míst, aby si mohli koupit legitimní lístky do irské loterie.

Nejlepší Loterie Irish Lottery 2022/2023
Autorizované irské loterijní obchody
Autorizované irské loterijní obchody

Autorizované irské loterijní obchody

irština Loterijní lístky lze snadno zakoupit u autorizovaných prodejců po celém Irsku. Hráči jsou povinni navštívit pouze autorizovaného prodejce vstupenek a provést nákup. Výběr čísel tiketu je na rozhodnutí hráče. Mohou se rozhodnout hrát vlastní čísla nebo zvolit náhodný výběr.

Hráči, kteří mají často štěstí vybrat jejich čísla. Jiní raději zkoušejí štěstí v náhodném výběru. Hráči obdrží fyzické vstupenky po provedení platby. Všem hráčům, kteří kupují vstupenky od autorizovaných prodejců, se doporučuje, aby neopouštěli obchod bez fyzické vstupenky.

Online prodejci

I když má internet určité nevýhody, každý musí uznat, že věci usnadnil a zlepšil. Hráči, kteří nebydlí v blízkosti autorizovaných maloobchodních prodejen, si mohou lístky Irish Lottery zakoupit z pohodlí domova prostřednictvím svých mobilních telefonů nebo osobních počítačů. Hráči se pouze musí přihlásit ke svým účtům v Irish Lotto a zakoupit vstupenku.

Jednou z výhod nákup losů online je, že se člověk nemusí bát ztráty vstupenky nebo jejího poškození. Je to proto, že číslo tiketu zůstává v bezpečí online. Hráči, kteří hrají online, jsou také informováni, zda jsou výherci po dokončení losování. Vyhrané ceny jsou také vypláceny automaticky.

Autorizované irské loterijní obchody
Historie irské loterie

Historie irské loterie

Irská národní loterie byla založena v roce 1986. Státem licencovaná loterie vznikla s cílem získat peníze na dobré účely. První stírací losy byly vydány 27. března 1987. Lotto pak bylo spuštěno v roce 1988 a jeho první slosování proběhlo 16. dubna 1988. Dnes hraje národní loterii asi 40 procent dospělých v Irsku. Loterie zatím vynesla více než čtyři miliardy eur.

Historie irské loterie
Je irská loterie legální?

Je irská loterie legální?

Hazardní hry byly regulovány v Irsko již mnoho let. Irské právo rozlišuje mezi hrami, sázkami a loteriemi. Loterie v Irsku jsou legální a každý hráč si může koupit tikety Irish Lottery, aniž by se musel obávat, že bude na špatné straně zákona. Zákony o hrách a loteriích dávají loteriím oprávnění k podnikání v celém Irsku. Irská národní loterie v současnosti spadá pod zákon o národní loterii z roku 2013, který nahradil podmínky zákona o národní loterii z roku 1986.

Je irská loterie legální?
Jak hrát irskou loterii

Jak hrát irskou loterii

Hrát Irish Lotto je velmi snadné. Začátek trvá méně než tři minuty. Irish Lotto mohou hrát hráči z Irska i ze zahraničí. Zde jsou jednoduché kroky, které mohou hráči použít, aby se dostali na další položku. Může to být pro někoho šťastný den.

Vyberte šest čísel

Ať už hráč hraje v obchodě nebo online, první věc, kterou musíte udělat, je vybrat šest čísel mezi 1 a 47. Hráči mohou tato čísla vybrat pomocí číselné mřížky nebo použít rychlý výběr k získání šesti náhodných čísel. Lotto lístky se prodávají za dvě eura na řadu. Hráči si musí zakoupit dvě řady. Minimální náklady na vstup jsou čtyři eura.

Vyberte, které losování chcete zadat

Hráči si mohou zakoupit vstupenky na obě týdenní slosování nebo si vybrat jedno slosování, a to buď ve středu nebo v sobotu. Dny losování si vybírají na hracím lístku. Online hráči by si měli vybrat své možnosti na platformě.

Vyberte možnost „Plus“

Přidání této možnosti stojí jedno euro navíc. Když jeden přidá plus, získá automatický vstup do slosování Plus Raffle, Lotto Plus 1 a Lotto Plus 2.

Jak daleko hrát předem

Hráči poté před dokončením hracího lístku rozhodnou o počtu remíz. Dostupné možnosti jsou jedno, dva, čtyři nebo osm tahů. Některé stránky umožňují hráčům zakoupit vstupenky až rok dopředu.

Zaplaťte za příspěvky

Hráči kupující vstupenky v obchodě by měli zaplatit požadovanou částku, aby dostali své vstupenky. Online účty jsou zpoplatněny podle počtu jejich vstupních nákladů.

Jak hrát irskou loterii
Jaké jsou šance na výhru v irské loterii?

Jaké jsou šance na výhru v irské loterii?

Irská loterie je stále jednou z nejoblíbenějších loterií po celém světě. Dlouhodobá dobrá vůle hráčů, rozumné ceny a jednoduchost hraní jsou některé z důvodů, proč irská loterie stále stojí na vysoké úrovni v hazardním průmyslu. Navzdory několika změnám v pravidlech hry v průběhu let stále nabízí jedny z nejlepších kurzů v loterijních hrách.

Šance na výhru jackpotu v Irish Lotto jsou aktuálně jedna ku 10,7 milionu. To jsou velmi rozumné kurzy ve srovnání s jinými loteriemi. Irská loterie má několik úrovní cen, které lze snadno vyhrát. Sedmá cena má velmi přátelské kurzy. Hráči jsou povinni spojit pouze tři čísla. Šance na výhru sedmé ceny je jedna ku 54.

Kurz Irish Lotto Plus 1 nebo 2 je ve srovnání s běžnými hrami ještě lepší. I když jsou ceny vyhrané v Lotto Plus 2 malé, alespoň jeden má šanci něco vyhrát. Každý hráč Irish Lottery si musí vybrat alespoň dvě řady. To snižuje výherní kurz z jednoho ku 10,7 milionu na jeden ku 5,3 milionu. Zakoupením tiketu Plus zvýšíte pravděpodobnost výhry na 1 ku 900 000.

Jaké jsou šance na výhru v irské loterii?
Možnosti výplaty po výhře v irské loterii

Možnosti výplaty po výhře v irské loterii

Posledním krokem po výhře v irské loterii je získání ceny. To, jak se o cenu uchází, závisí na množství vyhraných peněz.

Online hráči

Hráči, kteří si online koupí losy Irish Lottery, dostávají platby podle vyhraných cen. Ceny v hodnotě od 1 do 99 eur jsou automaticky převedeny do hráčovy online peněženky. Na výhru ve výši 100 až 500 eur je zaslán šek. Formulář žádosti k vyplnění je odeslán před vystavením šeku na výhry v hodnotě 501 až 9 999 eur. Hráči s výhrami 10 000 eur a vyšší by měli zavolat národnímu oddělení pro reklamaci loterií a dohodnout se na zpracování ceny.

Maloobchodní hráči

Hráči, kteří jsou držiteli zakoupených výherních tiketů, by si měli nárokovat odměnu do 90 dnů od data slosování. Vstupenku je nutné předložit při přebírání výhry. Jedno až 100 eur by mělo být vybráno u kteréhokoli agenta National Lottery. 101 až 2500 eur k vyzvednutí na kterékoli poště. 2 501 až 14 999 eur k vyzvednutí v centru An Post Prize Claim Center.

Možnosti výplaty po výhře v irské loterii
Tipy a triky, jak hrát irskou loterii

Tipy a triky, jak hrát irskou loterii

Přestože hráči potřebují k vítězství v irské loterii hlavně štěstí, stále potřebují několik triků, aby je umístili na vítěznou pozici. Hráči si musí vybrat šest čísel a přiřadit je k těm vylosovaným z banku od 1 do 47, aby získali první cenu. Existují však i další ceny, které se udělují za shodu pouze dvou čísel. Zde je několik tipů, jak maximalizovat své šance na výhru.

Sázejte dvakrát týdně

Uzavřete sázky na obě losování v týdnu, abyste měli novou šanci každý losovací den. Je to proto, že čím více sázek člověk umístí, tím vyšší je jeho šance na výhru ceny.

Irské Lotto Plus

Nejpozoruhodnějším rysem irské loterie jsou dvě další slosování, do kterých se lze zapojit a která stojí jedno euro. Hráči by měli zkusit sázet na Lotto Plus 1 a 2, aby zvýšili své šance na výhru.

Systémové sázky

Tyto sázky umožňují hráčům vybrat více než šest čísel ze 47. To zvyšuje šance hráče na výhru, protože nejde o standardní sázku. Hráči musí pouze kliknout na všechna čísla, na která chtějí provést systémovou sázku. Všechny možné kombinace čísel jsou vybírány automaticky ze zvolených číslic. Hráči využívající systémové sázky mají šanci vyhrát hlavní jackpot nebo jakoukoli cenu nižší divize.

Tipy a triky, jak hrát irskou loterii