Nejlepší Loterie German Lotto 2023

Německé loterie je jednou z největších evropských loterií, i když má nízkou cenu. Loterie, známá také jako German Lotto 6Aus49, se může pochlubit masivními jackpoty, deseti samostatnými úrovněmi výher a třemi dalšími bonusovými hrami, což z ní dělá loterii mistrů světa. Šest ze 49 je doslovným překladem výrazu 6 aus 49. SuperNumber se losuje poté, co se shodovalo běžných šest čísel, když jednotlivci hrají německé loto online.

Toto číslo se shoduje s dříve přiděleným sériovým číslem. K dispozici jsou také až tři bonusové hry, se dvěma slosovacími událostmi ve středu a třemi slosovacími hrami slosovanými v sobotu, což hráčům dává ještě více šancí na výhru.

Nejlepší Loterie German Lotto 2023
Kde koupit vstupenky na německé loto?

Kde koupit vstupenky na německé loto?

Hráči si mohou koupit lístky do německé loterie online na https://www.lotto.de/. Oficiální prodejci loterií jsou také k dispozici online pro nákup losů. Jedna řada stojí 1,20 EUR, zatímco řada s dvojitým jackpotem stojí 2,40 EUR. Jednotlivci si mohou zkontrolovat, které další hry chtějí hrát, protože i ony jsou dražší. 1,25 € za Super6, 2,50 € za Spiel77 a 5,00 € za GlücksSpirale.

Sériové číslo je základní součástí německé loterie. Toto číslo je předtištěno na fyzických zveřejněných vstupenkách prodávaných v Německu. Mají dopad na hlavní hru a tři bonusové hry.

Kde koupit vstupenky na německé loto?
Historie německého lotta

Historie německého lotta

Píše se rok 1955 a je to doba obrovského technologického rozvoje a významných kulturních revolucí. Německé loto 6Aus49 se také zrodilo letos, když čtyři německé státy vytvořily spolupráci na jeho provozování známá loterijní hra.

První losování Lotto 6Aus49 bylo v Hamburku 10. září 1955 s bubnem vyrobeným ze dřeva a skla. Hra vstoupila do současné éry 4. září 1965, kdy byly losování vysílány živě. Losování bylo vysíláno v televizi do roku 2013 a v současné době je živě přenášeno ze studia Saarländischer Rundfunk na internetu.

V roce 1974 začala fungovat Deutscher Lotto- und Totoblock (DTLB), když se k Lottu 6Aus49 připojily další německé státy. Lotteriefegescllschaften seskupuje 16 loterií. DTLB má reputaci pro svou charitativní práci s dary ve výši více než 23 milionů EUR na místní účely.

Současnost

Od svého uvedení na trh se tato poutavá hra zakořenila v německé společnosti a definovala se jako jedna z nejznámějších her díky svým cenám, jednoduchému hraní a vysokým jackpotům. Loterie 6Aus49 rozděluje každý rok na výhrách téměř pět miliard eur. Není žádným překvapením, že tato loterie je mezi německými hráči solidním favoritem, s rekordní cenou 45,3 milionu eur, kterou v roce 2007 vyhráli tři šťastní výherci. V roce 2006 vyhrál jeden hráč jackpot ve výši 42,6 milionů eur, což byla největší výhra jackpotu na jeden tiket. vůbec.

O několik týdnů později se Lotto 6Aus49 dočkalo druhé nejvyšší výhry jackpotu za jeden loterijní tiket online s výhrou 37,7 milionu eur, kterou vyhrál šťastný hráč. Lotto 6Aus49 garantuje jackpot jeden milion eur během týdne a tři miliony eur o víkendu.

Historie německého lotta
Je hraní německé loterie legální?

Je hraní německé loterie legální?

Německá loterie je zákonná a hráči se mohou zúčastnit bez obav z právních následků. Je však třeba zajistit, aby jejich země takové hraní povolovala. Nová státní smlouva o hazardních hrách z roku 2021 stanoví odpovědnost spolkových zemí za veřejnou bezpečnost a pořádek. Nové normy navíc ukončují nejistotu ohledně evropských předpisů a licencí a mnoha omezení v německých spolkových zemích.

Online loterijní webové stránky potřebují obchodní adresu v Evropském hospodářském prostoru (EHP) a německou licenci, aby mohli nabízet své služby v Německu. Prodejci loterií musí dodržovat řadu norem týkajících se odpovědného hraní a praní špinavých peněz.

Je hraní německé loterie legální?
Jak hrát německé loto online

Jak hrát německé loto online

Jednotlivci mohou hrát Německo Lotto výběrem šesti čísel od jedné do 49 a jednoho dalšího čísla od nuly do devíti.

Jednotlivci vidí kopii losů, které si zakoupili online před příslušným večerním losováním v rámci služby Loterie See-Your-Ticket. Losování probíhá každou sobotu v 7:25 SEČ večer a ve středu v 18:25 SEČ.

V německém Lottu je devět velkých výherních divizí, z nichž pět zahrnuje Super číslo. Superčíslo, také známé jako „Superzahl“, je doplňkové číslo využívající rozsah předpovědi nula až devět k určení odměny za jackpot v německém loterii a třetí, páté, sedmé a deváté výherní divize.

Převrácení jackpotu

Na začátku roku 2009 německé Lotto 6aus49 přijalo úpravu pravidel, která omezila délku série převrácení na třináct tahů. Další úprava byla provedena v srpnu 2020, kdy se jackpotová odměna převalovala, dokud nedosáhla stropu 45 milionů eur.

Jakmile jackpot dosáhne stropu, každé další slosování s jackpotem musí být vyhráno. Když žádný lístek neodpovídá celým šesti hlavním číslicím navíc k bonus Super číslo v tomto slosování se cenový fond rozdělí mezi následující příjemce největší výherní divize.

Jak hrát německé loto online
Jaké jsou šance na výhru v německém Lottu?

Jaké jsou šance na výhru v německém Lottu?

Jackpot má šanci na výhru jedna ku 139 838 160. Případné výhry z této loterie nejsou v Německu zdaněny. Obyvatelé jiných zemí by si ale měli ověřit, zda musí ze svých výher platit daně. Ocenění za druhé místo match-6 je největší cenou, kterou mohou hráči vyhrát bez superčísla.

Přijetí Superzahlu a bonusového míče v roce 2013 přineslo ještě více úprav. Superzahl zvýšil šanci na výhru jakéhokoli jackpotu Lotto 6Aus49 o 74 procent. Tento nárůst byl z jednoho z 54 na jeden z 6,6. Nejnapínavější ze všeho je, že když jednotlivci dosáhnou celkových sedmi čísel, vyhrají měsíční cenu 10 tisíc eur, která je vyplácena každý měsíc po dobu následujících dvaceti let.

Jaké jsou šance na výhru v německém Lottu?
Možnosti výplaty, když hráči vyhrají německé loto

Možnosti výplaty, když hráči vyhrají německé loto

Hra Spiel77 koreluje se všemi sedmi číslicemi sériového čísla a abyste vyhráli, čísla se musí nejen shodovat, ale také být ve stejném pořadí jako vybraná čísla. Spojte všech sedm ve správném pořadí a vyhrajte klouzavý jackpot, který začíná na 177 777 EUR a pravidelně překračuje jeden nebo dva miliony s rollovery.

Existuje šest dalších cenových tříd s předem určenými hodnotami, které lze vyhrát. Druhá cena je €77,777, která se vyhrává spojením posledních šesti čísel ve správném pořadí.

Super6 funguje podobně jako Spiel77, až na to, že se losuje pouze šest čísel. Posledních šest číslic sériových čísel účastníků se vztahuje k těmto číslům. Jeden musí opět trefit správná čísla, která musí být ve stejném pořadí jako ta vylosovaná. Existuje šest cen s pevnou hodnotou, počínaje garantovaným jackpotem 100 milionů eur.

Nakonec se v sobotu losuje GlücksSpirale. Aby hráči vyhráli, musí replikovat jak číslice, tak vzor své kresby na základě jejich sériového čísla. Hráči mohou vyhrát 10 eur pouze zarovnáním posledního čísla na GlücksSpirale. Také můžete vyhrát 100 000 eur, pokud správně odpovídají posledním šesti číslicím.

Možnosti výplaty, když hráči vyhrají německé loto
Tipy a triky, jak hrát německé loto

Tipy a triky, jak hrát německé loto

Hra v každém losování Lotto 6Aus49 je jednou z nejlepších metod, jak zvýšit šance na výhru jackpotu. V následujících losováních lze použít stejná čísla. Hráči také mohou tuto možnost využít ke zvýšení počtu budoucích slosování, do kterých se chtějí zapojit.

Koupit několik Lotto Loterie 6Aus49 tikety s odlišnými číselnými kombinacemi pro zvýšení šance na výhru jackpotu. Nákup několika loterijních lístků na stejnou událost může být nákladný. Méně nákladnou možností je připojení nebo založení loterijního syndikátu.

An online lotto syndikát umožňuje hráčům rozdělit náklady na nákup mnoha online loterijních losů se skupinou lidí, jako jsou spolupracovníci, příbuzní nebo přátelé. Nevýhodou je, že pokud syndikát dosáhne jackpotu, jednotlivci se musí o výtěžek podělit.

Když člověk použije metodu Quick Pick, dostane čísla, o kterých ostatní hráči nemusí přemýšlet. Generátor náhodných čísel jim také může poskytnout čísla, která by mohla vyhrát jackpot Lotto 6Aus49. Jednotlivci si také mohou vybrat svá šťastná čísla podle toho, zda jsou „teplí“ nebo „studení“. Tato čísla vycházejí z pravidelně tažených a méně často tažených čísel a čísel po splatnosti. Držet se těchto čísel je další vynikající taktika.

Tipy a triky, jak hrát německé loto