Nejlepší Loterie French Lotto 2022/2023

Francouzská vláda provozuje tuto loterii, která byla založena v 70. letech 20. století. Od roku 2018 je však polovina z nich zveřejněna, aby se zvýšila konkurence. Vítězové hlavních cen (shoda 5 + 1 čísel) mají zaručeno minimálně dva miliony eur. Pokud nejsou žádní výherci, částka se zvýší o jeden milion eur, což vede k jackpotu, který lze nasbírat až za 34 losování. Pokud se po těchto 34 losováních nenajde nástupce, nashromážděné peníze se rozdělí mezi nižší kategorie uvedené v následujícím losování.

Je možné zakoupit los online. Vstupenky na francouzské Lotto online stojí 2,20 eur za řádek a hráči si mohou vstupenky zakoupit osobně prostřednictvím autorizovaného obchodu nebo online. Jackpoty pro Francouzské Lotto začínají na dvou milionech eur.

Nejlepší Loterie French Lotto 2022/2023
Kde koupit vstupenky na francouzské loto?
Kde koupit vstupenky na francouzské loto?

Kde koupit vstupenky na francouzské loto?

Když není vítěz pro zápas 5 plus číslo šance, cena se přesune do dalšího slosování a naroste o jeden milion eur. Tyto ceny se mohou posunout nahoru maximálně o 34 losování po sobě. Poté, pokud stále neexistuje žádný vítěz ceny, jackpotová cena se sroluje dolů a rozdělí se mezi účastníky v následující výherní úrovni odměny.

Je možné zakoupit los online. Vstupenky na francouzské Lotto online stojí 2,20 eur za řádek a hráči si mohou vstupenky zakoupit osobně prostřednictvím autorizovaného obchodu nebo online. Jackpoty pro Francouzské Lotto začínají na dvou milionech eur. Když není vítěz pro zápas 5 plus číslo šance, cena se přesune do dalšího slosování a naroste o jeden milion eur.

Tyto ceny se mohou posunout nahoru maximálně o 34 losování po sobě. Poté, pokud stále neexistuje žádný vítěz ceny, jackpotová cena se sroluje dolů a rozdělí se mezi účastníky v následující výherní úrovni odměny.

Kromě jackpotu je zde dalších osm výherních kombinací online loterie. S těmito hráči získávají odměny výběrem čísla šance, které odpovídá. Většina cen je pari-mutuel, což znamená, že kolísají od losování k losování v závislosti na počtu prodaných vstupenek a výhercích. Za zasažení čísla Chance jednou z hlavních koulí je však udělena sada odměn ve výši 2,20 EUR.

Kde koupit vstupenky na francouzské loto?
Historie francouzského lotta

Historie francouzského lotta

Francouzská národní loterie, běžně označovaná jednoduše jako Loto, zahájila svou činnost v roce 1976. Losování francouzského loterie probíhá každou sobotu, pondělí a středu. Jednotlivci si musí vybrat pět číslic v rozsahu od 1 do 49 a číslo šance mezi 1 a 10. Držitel tiketu, který uhodne všech pět čísel plus číslo šance, vyhrává cenu.

Historie francouzského lotta
Je francouzské loto legální?

Je francouzské loto legální?

Francouzská loterie je legální. Vzhledem k jeho historii je logické, že hazardní hry jsou ve Francii legální, a to jak online, tak kamenné. Některé z nejstarších hazardních podniků lze nalézt na francouzské půdě a dosud odvedly skvělou práci při udržování tohoto odvětví naživu.

Zákony o hazardních hrách prošly postupem času určitými revizemi. Výherní automaty byly nějakou dobu mimo zákon, než byly znovu zavedeny v roce 1988. Zemi trvalo dlouho, než povolilo internetové hazardní hry, ale nakonec se tak stalo v roce 2010. Francouzští hazardní hráči mají s tímto na mysli širokou škálu možností hazardu.

Ve Francii byl zákonný věk pro hraní hazardních her 21 až do roku 1987, kdy byl snížen na 18 let. Lidé, kteří byli trestně potrestáni a soudci jim zakázali vstup do provozoven hazardních her, lidé, jejichž chování pravděpodobně naruší herní aktivity, a osoby, které se dobrovolně zařadily sami patří mezi ty, kteří mají zakázáno účastnit se hazardních her. Poslední skupina má tři roky na to, aby se vyškrtla ze seznamu zákazů.

Je francouzské loto legální?
Jak hrát francouzské loto

Jak hrát francouzské loto

Jednotlivci nejsou omezeni pouze na pět číslic a bonusové číslo; člověk si může vybrat víc. Každé další číslo je zpoplatněno samostatně, ale zadání několika čísel do jednoho slosování zvyšuje šanci člověka na výhru. Systémová sázka je název pro tento typ sázky.

Další čísla se vytvářejí automaticky jako součást této funkce, aby bylo možné vytvořit všechny možné kombinace. Ve francouzské loterii musí jednotlivci vybrat šest čísel (5 + 1). Když hráči vsadí Systém 7, systém Lottoland vygeneruje všechny myslitelné šestimístné kombinace na základě sedmi čísel, které si jednotlivci zvolí.

Nejčastější chybou, které se loterijní hráči dopouštějí, je zaměření pouze na velkou cenu první úrovně. Patří také mezi nejdražší. Hráči si proto musí především uvědomit, že čím větší je primární odměna, tím vyšší je kurz proti tomu, kdo ji vyhraje. Zadruhé, čím větší hlavní cena, tím větší rozruch a více prodaných lístků. I když hráči překonají šance a vyhrají hlavní cenu, existuje mnohem více šancí na její sdílení.

Jak hrát francouzské loto
Jaké jsou šance na výhru francouzského lotta?

Jaké jsou šance na výhru francouzského lotta?

Hledači štěstí si nejprve vyberou pět čísel z hlavního fondu od 1 do 49 a šťastné číslo ze samostatného fondu od 1 do 10 ke hře. Aby kdokoli vyhrál, musí uhodnout všech pět čísel, včetně bonusového míčku. Aby hráči vyhráli jackpot, musí se shodovat s pěti hlavními číslicemi, včetně šťastného čísla. Šance na výhru ceny jsou přiměřeně vysoké, protože francouzské Lotto zahrnuje osm různých výherních divizí, od trefení pouze šťastného čísla po shodu všech pěti čísel.

Pravděpodobnost výhry francouzského Lotta je na loterii s vysokou výplatou docela slušná. Kurz 19 milionů ku jedné se může zdát přehnaný, ale ve srovnání s jakýmkoli jiným online loterijním tiketem je francouzské Lotto více než spravedlivé. Kromě toho existuje mnoho šancí vyhrát odměny nižší úrovně pouhým porovnáním jednoho nebo dvou čísel.

Když je odměna rozdělena do jackpotu a jsou nastaveny úrovně odměn, vypočítá se procento přiřazené každé kategorii odměny. Za dalších 0,80 € za řádek mohou hráči vstoupit do druhého slosování Lotto. Druhé losování je samostatná událost, kdy je vybráno pět číslic od jedné do 49; číslo Šance v tomto slosování neplatí. Držitelé lístků se účastní se stejnými čísly, která použili v hlavní hře, přičemž hráči obdrží odměny za výběr dvou až pěti číslic.

Jaké jsou šance na výhru francouzského lotta?
Možnosti výplaty, pokud hráči vyhrají hru

Možnosti výplaty, pokud hráči vyhrají hru

Jackpot a ceny za zápas 2 jsou pevně stanovené částky. Další dvě odměny jsou pari-mutuel, což znamená, že jejich hodnota se liší losování od tahu. Pevné odměny jsou vypláceny nejprve penězi z cenového fondu, poté 28 procent zbývajícího fondu připadne hráčům zápasu 4 a 72 procent hráčům zápasu 3.

French Loto Raffle je dceřinou společností klasické hry se zárukou výher. V každé řadě čísel ve hře Lotto je vytvořen exkluzivní kód pro slosování. 10 výherních kódů je vybráno náhodně, každý získá dvacet tisíc eur. Jedinečná loterijní losování se příležitostně provádějí za účelem získání více výherců. V roce 2017 vynesla vánoční tombola stovku odměny 20 000 eur.

Možnosti výplaty, pokud hráči vyhrají hru
Tipy a triky, jak hrát francouzské loto

Tipy a triky, jak hrát francouzské loto

Ačkoliv Francouzské Lotto je hazardní hra, existují techniky, jak zlepšit šance jednotlivce na výhru peněžních cen. V původní francouzské loterii „Lotto“ mohou hráči také využít možnost JackpotHunt, aby se jejich sázka automaticky obnovila po každém slosování na další slosování, dokud nevyhrajete jackpot první úrovně. Hráči mohou ke své sázce přidat další podmínky pro účast ve hře, jako je minimální jackpot nebo pozdější datum slosování.

Francouzské Lotto se losuje třikrát týdně, v pondělí, středu a sobotu, o 156 možností vyhrát milion eur ročně. Hráči mohou zvýšit své šance na výhru peněžních odměn sázením na více remíz. Pro tento tip si jednotlivci musí pamatovat, že každý týden hrají francouzské Lotto. To není nikdy problém, protože je k dispozici možnost předplatného.

Jednotlivci mohou využít funkci předplatného a nechat si sázkovou hru automaticky obnovit nebo spustit, dokud se nerozhodnou ji ukončit. To znamená, že až do uzávěrky sází osoba na každé slosování los online. Neplatí se žádné další poplatky a sázkaři si mohou vybrat, jak často bude jejich předplatné účtováno.

Tipy a triky, jak hrát francouzské loto