Nejlepší Loterie Extra 5 2022/2023

V průběhu let Řecko spustilo širokou škálu národních loterijních her. Ty nejlepší bývají jednoduché s lákavými jackpoty. Vyniká především loterie Extra 5. Hráči si pro každé losování vyberou pěticifernou kombinaci. Pokud vyhrají, celková výplata může být až 500 000 EUR.

Losování probíhá každý den. To dává hazardním hráčům mnoho příležitostí ke koupi tiketu. Hlavní nevýhodou je nedostatek online možností, pokud jde o výběr čísel nebo nárokování výher. To nezabránilo loterii Extra 5 v prosperitě od jejího založení v roce 2002.

Kde koupit vstupenky Loterie Extra 5
Kde koupit vstupenky Loterie Extra 5

Kde koupit vstupenky Loterie Extra 5

Prvním krokem k tomu, abyste si tuto hru užili, je vědět, jak si koupit tiket do loterie Extra 5. V současné době neexistuje žádná vyhrazená k dispozici online aplikace. Složenku je proto nutné zakoupit staromódním způsobem.

V celém Řecku existuje mnoho prodejních míst pro hry OPAP. Na jejich oficiálních stránkách je dokonce sekce pro vyhledávání obchodů. To hráčům usnadní nalezení v jejich místní oblasti.

V přidružené prodejně OPAP si osoba může vybrat svá čísla a zakoupit los Extra 5. Není možné získat digitální kopii. Proto je důležité, aby byl papírový lístek uložen v bezpečí. Vybírat čísla v kamenném obchodě se může zdát zastaralé. Stále je však poměrně běžné pro hazardní hry v Řecku.

Kde koupit vstupenky Loterie Extra 5
Historie Extra 5 Loterie

Historie Extra 5 Loterie

Historie této hry má spojitost s sportovní sázení. Během 50. let 20. století existovalo národní úsilí o zlepšení infrastruktury pro tento typ sázení. Brzy byl zřízen generální sekretariát pro sport. V roce 1958 začala na veškeré operace související s hazardními hrami dohlížet nová soukromá právnická osoba OPAP. Po mnoho let byl hlavní důraz kladen na fotbal.

OPAP však nakonec začal vytvářet loterijní hry pro širokou veřejnost. LOTTO bylo zahájeno v roce 1990 a stalo se velkým úspěchem. Nová poptávka po větším různé online loterijní hry nabral na obrátkách. OPAP experimentoval s různými.

SUPER 3 i EXTRA 5 byly k dispozici 25. listopadu 2002. Nástup internetu umožnil hráčům kontrolovat výsledky EXTRA 5 online.

Historie Extra 5 Loterie
Je loterie Extra 5 legální?

Je loterie Extra 5 legální?

Všechny hazardní hry poskytované OPAP jsou v Řecku zcela legální. Pro zakoupení vstupenky musí být občané starší 18 let. Je to složitější situace pro lidi v zámoří, kteří doufají, že budou hrát prostřednictvím online náhradníka.

V roce 2011 Evropský soudní dvůr rozhodl, že kvůli monopolistické povaze OPAP je neslučitelný s právem EU. V důsledku toho je nejlepší, aby Extra 5 hráli pouze řečtí státní příslušníci.

Pokud jsou čísla dané osoby vylosována, její výhry mohou být zdaněny. Sazba daně začíná u výplat v celkové výši 100 EUR. Zvyšuje se v závislosti na velikosti jackpotu. Hráči, kteří vyhrají více než 2500 EUR, jsou ze zákona povinni zaplatit 20% daň. Tato pravidla vstoupila v platnost v září 2022. Kromě toho má OPAP zásadu anonymity pro vítěze první ceny.

Je loterie Extra 5 legální?
Jak hrát extra 5 loterii

Jak hrát extra 5 loterii

Tato řecká loterie je velmi oblíbená díky své pravidelnosti a jednoduchosti. Losování probíhá každý den v 15:00 (aténského času). Hráči si mohou vybrat svá čísla u kteréhokoli autorizovaného prodejce OPAP.

Musí vybrat alespoň pět. Ty se pohybují od 1 do 35. Pokud hráč nechce volit číslice sám, může použít stroj Quick Pick. Náhodně pro ně vygeneruje sekvenci.

Pak je čas vybrat si částku peněz, kterou v každém slosování vsadíte. Pokud provedete více výběrů, budou fungovat kumulativně. Minimální částku lze vsadit nevyplněním násobitele na tiketu. Nejnižší hodnota sloupce je 0,50 EUR.

Vícenásobné výběry umožňují hráči účastnit se budoucích losování. To je užitečné pro lidi, kteří chtějí pouze jeden lístek. Abyste mohli vyhrát cenu nejvyšší úrovně, musíte vylosovat všechna čísla.

Hráči, kterým se podaří předpovědět čtyři nebo tři čísla, mohou vyhrát nižší cenu. The výsledky lze nalézt na oficiální online stránce OPAP. Je dokonce možné sledovat průběh losování živě.

Jak hrát extra 5 loterii
Šance na výhru extra 5 loterie

Šance na výhru extra 5 loterie

Existuje mnoho faktorů, které mohou ovlivnit kurzy pro národní loterie. To zahrnuje počet číslic v losování a frekvenci hráčů. Pokud loterijní hru hraje online velké množství lidí, může to výrazně změnit šance na výhru.

Protože se Extra 5 přímo zaměřuje na řecké občany, nebude to problém. Všichni majitelé vstupenek budou doufat, že vyhrají první cenu. Pravděpodobnost, že se to stane, je jedna ku 324 632. Díky tomu je mnohem lákavější než podobná konkurence online nebo národní loterijní hry.

Například šance na výhru řeckého Jokera jsou jedna ku 24 435 180. Mezitím mají hráči 1 ku 13 983 816 vítězství v jackpotu řeckého Lotta. Pokud tedy hráči hledají hru s nejlepšími možnými šancemi, pak je Extra 5 vhodnou volbou.

Šance na výhru extra 5 loterie
Možnosti výplaty pro extra 5 výherců

Možnosti výplaty pro extra 5 výherců

Ti, kteří hrají extra 5 loterii, by neměli očekávat žádné online výplatní možnosti. Místo toho si musí své výhry nárokovat v obchodě OPAP nebo v autorizované bance. Vstupenky, které jsou poškozené nebo ztracené, nebudou považovány za platné. Je proto důležité je mít v bezpečí.

Pokud osoba vyhraje cenu nižší úrovně, bude se výplata pohybovat mezi 5 a 125 EUR. Nejvyšší jackpot nepřesahuje 500 000 EUR.

Hráči, kteří mají to štěstí a vyhrají tuto částku, zjistí, že proces reklamace je složitější. Místo do obchodu musí přinést vstupenku do kanceláří OPAP v Aténách. Je také možné najmout právníka, aby peníze vyplatil.

Občas přijde více než deset lidí s cenným lístkem první řady. Při těchto příležitostech je rozděleno 500 000 EUR v akciích. Částka peněz přidělená každému hráči bude záviset na tom, kolik lidí žádá o konkrétní losování.

Možnosti výplaty pro extra 5 výherců
Tipy a triky, jak hrát extra 5 loterii

Tipy a triky, jak hrát extra 5 loterii

  • Extra 5 loterie je hazardní hra. Pro hráče je nemožné předpovědět přesnou kombinaci příštího losování.
  • Na druhou stranu by mohli zvýšit své šance tím, že se budou vyhýbat určitým vzorcům čísel. Není rozumné volit kombinaci, která již byla v minulosti vylosována. Pravděpodobnost opakování stejné sekvence je prakticky nemožná.
  • Hazardní hráči by neměli vybírat pět po sobě jdoucích čísel v sekvenci. Místo toho je lepší jít po číslicích, které patří do různých skupin. Někteří lidé rádi hrají násobky. 5-10-15-20-25 je jedním z běžných příkladů. Případně mohou vybrat čísla, která končí stejnou číslicí, například 3-13-23-33.
  • Tyto typy strategií ve skutečnosti snižují šance na výhru. Při nákupu losu do loterie Extra 5 je důležité mít na paměti, že různá komba bývají lepší.
  • Hráč nemusí o kombinaci rozhodovat sám. Místo toho se mohou rozhodnout připojit se k loterijnímu syndikátu. Jsou to skupiny lidí, kteří sdružují své peníze dohromady.
  • Své počty zvažují strategicky. Pokud se jednomu z nich podaří vyhrát extra 5 loterii, pak se jackpot rozdělí mezi všechny členy syndikátu.
Tipy a triky, jak hrát extra 5 loterii