Nejlepší Loterie EuroMillones 2022/2023

EuroMillions je na scéně online hazardních her již nějakou dobu. Tato loterie vyniká jako jedna z nejlepších online loterií na světě z hlediska nabízených jackpotů a počtu aktivních hráčů. Španělsko patří mezi země, ve kterých je tato nadnárodní loterie populární.

Lokálně se toto loto nazývá EuroMillones. Loterie funguje již více než jeden a půl desetiletí, díky čemuž si vybudovala nebývalou důvěryhodnost.

Nejlepší Loterie EuroMillones 2022/2023
Kde koupit vstupenky do loterie EuroMillones?
Kde koupit vstupenky do loterie EuroMillones?

Kde koupit vstupenky do loterie EuroMillones?

Web loterie EuroMillones

EuroMillones umožňuje sázkařům nakupovat tikety online přímo z oficiálních stránek loterie. Euromiliony byla jednou z prvních loterií, která nabízela tikety online bez zapojení loterijních agentů. Vstupenky jsou k dispozici všem sázkařům ve Španělsku bez ohledu na jejich národnost.

Nicméně sázkaři nákup online losů musí být při nákupu fyzicky přítomen v zemi. To znamená, že i turisté navštěvující Španělsko mohou hrát. Musí být také fyzicky přítomni v zemi, aby mohli uplatnit své výhry vyšší než 500 EUR.

Jednou z hlavních výhod nákupu loterijních tiketů EuroMillones online je to, že sázkaři se nemusí starat o sledování losování, aby zjistili, zda vyhráli. Místo toho jsou všechna jejich čísla kontrolována automaticky a všichni výherci jsou o svých výhrách informováni.

Navíc sázkaři nemusí stát ve frontě, aby získali vstupenky u místních prodejců. Své výhry až do výše 500 EUR také obdrží přímo na své účty, takže se vyhnou problémům s jejich vyplácením.

Místní prodejci

Místní prodejci nabízejí další možnost, kterou je třeba zvážit při zkoumání toho, jak koupit vstupenky na EuroMillones. Prodejci se nacházejí pohodlně po celém Španělsku a všechny ostatní způsobilé země. Sázkaři, kteří si zakoupí tikety od místních prodejců losů, se musí obrátit na konkrétní loterijní kanceláře EuroMillones, aby si v případě výhry vyplatili své ceny, bez ohledu na výši výhry.

Agenti loterijních lístků

Jednotlivci mimo Španělsko nebo jiné způsobilé země mohou i přes omezení hrát loterii EuroMillones. To je možné prostřednictvím agentů třetích stran. Takoví zástupci se obvykle nacházejí ve způsobilých zemích. Nakupují vstupenky jménem svých klientů a vybírají čísla, která určí.

Agenti také vyplácejí ceny jménem svých klientů a posílají peníze přímo jim. Za své služby si ale účtují poplatek, který často zahrnuje procenta z výhry za jakýkoli výherní tiket.

Kde koupit vstupenky do loterie EuroMillones?
Historie loterie EuroMillones

Historie loterie EuroMillones

Loterie EuroMillones byla spuštěna v únoru 2004 Loterias del Estado ze Španělska, Francaise des Jeux z Francie, a Camelot Spojeného království. Španělsko, Francie a obyvatelé Spojeného království byli jediní, kdo se v té době mohl zúčastnit. Přesto bylo několik dalších zemí způsobilých později v tomto roce. První losování se uskutečnilo 13. února 2004 v Paříži. Od té doby probíhá losování každý týden.

V současné době se konají dvakrát týdně, v úterý a pátek. Všem výhercům loterie EuroMillones byly na rozdíl od případu vyplaceny jednorázové částky mnoho dalších konkurenčních loterií.

Je loterie EuroMillones legální?

Loterie EuroMillones je legálně provozována ve Španělsku. Poskytovatel má platnou licenci a splňuje všechny zákonné požadavky pro poskytování loterijních služeb v ČR. Hra je však omezena na sázkaře starší 18 let.

Historie loterie EuroMillones
Jak hrát loterii EuroMillones

Jak hrát loterii EuroMillones

Hrát tuto loterii je poměrně snadné. Sázkaři musí začít tím, že pochopí, jak koupit tiket loterie EuroMillones online, a vybrat svá šťastná čísla, aby měli šanci na výhru. Celkem počet náhodných čísel požadovaných na jeden lístek je sedm. Pět čísel je vybráno ze skupiny 50 a zbývající dvě jsou vybrána z jiné sbírky 12, známé jako hvězdná čísla.

Poté se konají losování, aby se určila výherní čísla. Aby sázkaři vyhráli jackpot, musí shodovat všech sedm čísel. EuroMillones má však několik dalších úrovní cen, které umožňují sázkařům vyhrát s menším počtem správně předpokládaných čísel.

Automatizovaný výběr

Sázkař, který si zakoupí los online, se může rozhodnout pro automatický výběr čísel a nemusí se moc učit, jak hrát EuroMillones online. Tato automatizační funkce využívá generátor náhodných čísel k automatickému výběru čísel. Tato možnost je užitečná pro sázkaře, kteří nakupují mnoho lístky na slosování nebo ti, kteří si kupují vstupenky na poslední chvíli.

Budoucí hra

K dispozici je také možnost hrát předem až na osm losování. Jinými slovy, stejný tiket lze použít až pro osm losování pro hráče, kteří hrají EuroMillones online, se stejnými šťastnými čísly. Pokud tiket vyhraje před svým posledním způsobilým slosováním, je nabídnut výměnný tiket, který pokryje zbývající slosování ve hře předem.

Jak hrát loterii EuroMillones
Jaké jsou šance na výhru v loterii EuroMillones?

Jaké jsou šance na výhru v loterii EuroMillones?

Šance na výhru jakékoli ceny v loterii EuroMillones jsou přiměřeně vysoké, 1 ku 13. Její příznivé kurzy výrazně upevňují pozici loterie mezi nejlepšími online loteriemi současnosti. Specifické šance na výhru speciálních cen jsou však nižší a zhoršují se s rostoucími úrovněmi cen.

Specifické kurzy úrovně

Nejnižší úroveň cen vyžaduje výběr pouze dvou správných čísel z fondu 50, který má kurz 1 ku 22. 12. úroveň vyžaduje dvě čísla a jednu hvězdu, což dává pravděpodobnost 1 ku 49. Vyhrává předpověď jednoho čísla a dvou hvězdiček cena 11. úrovně s kurzem 1 ku 188. Správná předpověď tří čísel a tří čísel plus jedna hvězda vyhraje desátou a devátou úroveň cen s kurzem 1 ku 314 a 1 ku 706.

Správná předpověď dvou čísel a dvou hvězd vyhrává cenu 8. úrovně a má kurz 1 ku 985. Cenu 7. úrovně vyhrává přesná předpověď čtyř číslic s pravděpodobností 1 ku 13 811. Ceny 6. až 2. úrovně jsou uděleny sázkaři, kteří předpovídají tři čísla plus dvě hvězdy, čtyři čísla plus jedna hvězda, čtyři čísla plus dvě hvězdy a pět čísel plus jedna hvězda.

Šance jsou 1 ku 14 125, 1 ku 31 075, 1 ku 621 503, 1 ku 3 107 515 a 1 ku 6 991 908. Výhra jackpotu, která vyžaduje správné předpovídání všech sedmi čísel, má nejnižší kurz 1 ku 19 838 160.

Jaké jsou šance na výhru v loterii EuroMillones?
Možnosti výplaty, pokud vyhrajete loterii EuroMillones

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete loterii EuroMillones

Možnosti výplaty závisí na vyhrané částce. Jakékoli výhry ve výši 500 EUR nebo méně se zasílají přímo na účet použitý k nákupu výherního tiketu, pokud byl zakoupen online. U losů zakoupených od místních prodejců se sázkaři musí vrátit do obchodů, kde zakoupili výherní tikety, aby si mohli vyzvednout ceny.

Výhry nad 500 EUR lze vyplatit pouze z loterijních kanceláří EuroMillones, přičemž výherci si je musí vyzvednout osobně.

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete loterii EuroMillones
Tipy a triky pro hraní loterie EuroMillones

Tipy a triky pro hraní loterie EuroMillones

Sázkaři mohou využít několik tipů a triků, aby zvýšili své šance na výhru při hraní loterie EuroMillones. Je však nezbytné poznamenat, že žádná rada ani schéma nemůže zaručit ziskovou výhru. Sázkaři by tak měli hrát zodpovědně i přes zlepšené šance na výhru.

Nákup více vstupenek

Jedním z nejlepších tipů je, že sázkaři by si měli zakoupit mnoho tiketů EuroMillones na tah v rámci rozpočtu a zajistit, aby se vybraná šťastná čísla na každém tiketu lišila od ostatních. Nákup více tiketů EuroMillones online zlepšuje matematické výherní šance a zvyšuje celkové šance na výhru pro jakoukoli úroveň cen.

Řešením pro toto je vstup do loterijního syndikátu. To však přichází s upozorněním na sdílení výher mezi členy syndikátu.

Načasování jackpotu

Dalším tipem je hrát více, když se jackpot nashromáždil na vyšší částku. Pokud tak učiníte, zvýší se poměr rizika a výhry, aniž by se změnily šance na výhru. Jinými slovy, hrát, když je jackpot na vrcholu, znamená vyšší možnou výhru za stejné riziko, protože ceny tiketů zůstávají stejné.

Sledujte losování loterií

Sázkaři, kteří si kupují tikety od místních prodejců, by je měli mít vždy v bezpečí a dvakrát si s nimi porovnat čísla losování. Došlo k mnoha nevyzvednutým výhrám, protože sázkaři ztratili své tikety nebo nevěděli, že vyhráli.

Tipy a triky pro hraní loterie EuroMillones