Nejlepší Loterie EuroMillions 2022/2023

EuroMillions je offline a online loterie hraná současně v devíti evropských zemích (Rakousko, Belgie, Francie, Irsko, Lucembursko, Portugalsko, Španělsko, Švýcarsko a Spojené království). Losování probíhá dvakrát týdně; jackpot je zaručeno, že nikdy nebude nižší než 17 milionů EUR a může vzrůst až na 230 milionů EUR. kromě toho různé země provozují doplňkové hry, do nichž je vstup omezen na danou zemi.

Nejlepší Loterie EuroMillions 2022/2023
Kde koupit vstupenky na EuroMillions
Kde koupit vstupenky na EuroMillions

Kde koupit vstupenky na EuroMillions

Můžete si koupit online loterijní tiket pro EuroMillions přihlášením na stránky EuroMillions ve vaší zemi za předpokladu, že:

 • V té době se nacházíte v této zemi; a
 • Tato země je jednou z devíti zemí, ve kterých EuroMillions působí.

To je důležitá úvaha, protože – z právních důvodů – je účast v této online loterii omezena na osoby, které se v té době nacházejí v zúčastněné zemi. Pokud je to v jiné zemi, váš nákup online loterijního tiketu bude znemožněn.

A druhý problém nastává, pokud vyhrajete a je v podstatě stejný – na jaký bankovní účet chcete, aby peníze převedly? Samozřejmě, pokud jste vyhráli hodně vysokou částku, vyplatí se do dané země vycestovat, usadit se na krátkou dobu a otevřít si bankovní účet – ale to bude stěží rozumné, pokud máte jedno, řekněme, pět eur. .

Kde koupit vstupenky na EuroMillions
Historie EuroMillions

Historie EuroMillions

Původní záměr byl spustit toto online loterijní hra v roce 1999 ve stejnou dobu, kdy byla zavedena nová měna EU, euro – ale z různých důvodů se tak nestalo. EuroMillions nakonec začaly o pět let později v únoru 2004. V té době byly jedinými zúčastněnými zeměmi Francie, Španělsko a Spojené království, z nichž třetí ještě ani euro nepřijala (a stále nepřijala a ani nyní není. dokonce členem EU) a první jackpot měl hodnotu 15 milionů eur.

V následujících letech se připojily Rakousko, Belgie, Irsko, Lucembursko, Portugalsko a Švýcarsko (které také není v EU a také nemá euro jako svou měnu). Jedním z nejúžasnějších aspektů EuroMillions je naprostá velikost nabízených cen. V současné době je největší vyhraný jackpot 190 milionů eur.

Poměrně často jackpot vyhrává a loterijní syndikát – výhru ve výši 183 milionů eur si rozdělili tři lidé, kteří si společně koupili stejný tiket – ale Dolores McNamara v Irsku vyhrála 77 milionů liber za dva tisíce pět a v roce 2009 neznámá Španělka vyhrála 110 milionů liber.

Historie EuroMillions
Je EuroMillions legální?

Je EuroMillions legální?

Jednoduchá odpověď zní: Ano, je. Ale také podléhá zákonům zemí, ve kterých působí, a ty se mohou v jednotlivých zemích lišit. Například ve Spojeném království nemůžete hrát EuroMillions online, pokud vám není alespoň 18 let.

Je EuroMillions legální?
Jak hrát EuroMillions online?

Jak hrát EuroMillions online?

Nejprve mějte na paměti, že losování se provádí ve 20:00 britského času (který se bude lišit v jiné evropské země) v úterý a pátek. Chcete-li hrát, musíte si před koncem slosování zakoupit herní vstupenky online – nejpozději do 19:30 britského času v den slosování, ale nikdy nezapomeňte, že online transakce mohou být přerušeny z mnoha důvodů a rozumný hráč online loterie si koupí tikety dříve.

Nezapomeňte se podívat na loterii Výsledky EuroMillions po hraní tohoto typu loterie. Byla by škoda, kdybyste si nemohli vyzvednout své výhry, protože jste promeškali kontrolu výsledků loterie EuroMillions.

Vybíráte si čísla

Musíte si vybrat pět hlavních čísel mezi 1 a 50 a dvě další čísla mezi 1 a 12 (tato čísla jsou známá jako vaše čísla Šťastné hvězdy). Pokud byste raději nechali vše náhodě, požádejte o Lucky Dip a počítač EuroMillions to udělá vyberte si čísla nahodile.

Kolik týdnů chcete hrát?

Můžete se rozhodnout hrát v úterním losování, pátečním losování nebo v obou a můžete hrát až 4 týdny předem.

Pravidla hry

V každém losování EuroMillions systém zcela náhodně vybere 5 čísel a 2 šťastné hvězdy. Vyhrajete cenu, když shodíte některá nebo všechna tato čísla. Spojte všech sedm a získáte podíl z jackpotu (pokud nikdo jiný nevyrovnal všech sedm, získáte los!) to je nejvyšší úroveň loterie EuroMillions – existuje dvanáct dalších úrovní, takže můžete vyhrát cenu až do shody pouze dvou čísel.

Jak hrát EuroMillions online?
Jaké jsou šance na výhru EuroMillions?

Jaké jsou šance na výhru EuroMillions?

Kurz jackpotu EuroMillions na výhru nejnižší ceny, kterou získáte, pokud trefíte pouze dvě ze svých čísel, je 1 ku 22. Odtud až po nejvyšší výhru – jackpot – pro kterou musíte uhodnout všech pět čísel. plus obě vaše čísla Lucky Star – jsou 1 ku 139 838 160. Každá z osmi úrovní mezi těmito dvěma má svou vlastní sadu kurzů.

Jaké jsou šance na výhru EuroMillions?
Tipy a triky pro hraní EuroMillions

Tipy a triky pro hraní EuroMillions

Možná si myslíte, že je nemožné vymyslet systém, který by zvýšil pravděpodobnost výhry EuroMillions – ale ve skutečnosti tomu tak není. Co musíte udělat, je přemýšlet o tom, co se již stalo v minulosti. Jako celkem jednoduché životní pravidlo, které říká, že to, co se děje nejčastěji, se s největší pravděpodobností stane znovu, zatímco se stane to, co se stane. Je nejméně pravděpodobné, že se to bude opakovat. Když to vezmeme v úvahu, zde je to, co nám historie výher EuroMillions říká, že vám s největší pravděpodobností pomůže k ceně:

 • Když si vybíráte čísla, zvolte kombinaci lichých a sudých
 • Když si vybíráte čísla, zvolte kombinaci vysokých a nízkých

Proč tato dvě pravidla? Protože více cen bylo jednou s kombinací lichých a sudých čísel než s koncentrací na obě – a totéž platí pro kombinaci vysokých a nízkých čísel.

Čísla, která vyhrála, jsou všechna na webu. Můžete je zkoumat. Najdete vzory. Některé skupiny čísel se vyskytují častěji než jiné. To platí i pro některá jednotlivá čísla. Zjistěte, jaký je vzorec, a to vám řekne, kdy je hrát.

Tipy a triky pro hraní EuroMillions
Největší počet výherců EuroMillions

Největší počet výherců EuroMillions

Francie a Spojené království mají největší počet výherců individuálních jackpotů v loterii EuroMillion, každý 114; Španělsko je těsně pozadu se 112. Na druhém konci žebříčku má Lucembursko pouze 3 a Irsko 18.

Největší ceny, které země vyhrály

 • Rakousko 130 milionů eur
 • Belgie 188 milionů eur
 • Francie 220 milionů eur
 • Irsko 188 milionů eur
 • Lucembursko 66 milionů EUR
 • Portugalsko 190 milionů eur
 • Španělsko 190 milionů eur
 • Švýcarsko 230 milionů CHF
 • Spojené království 170 milionů eur

Doplňkové hry pro každou zemi

Rakousko má losování ÖsterreichBonus, které je zdarma a v každém losování vám může vyhrát 100 000 EUR. K dispozici je také Joker za příplatek; dostanete šest číslic a můžete vyhrát ceny tím, že spojíte čísla v pořadí, v jakém jsou vylosována.

 • Belgie má Můj bonus, který je zdarma a má standardní cenu 500 €
 • Francie garantuje jednoho výherce v hodnotě 1 milion € v každém slosování s My Million a má také Etoile+, aby zvýšil ceny, které nejsou jackpoty
 • Irsko má 10 výherců v hodnotě 5 000 EUR v každém losování s Irskem Only
 • Lucembursko má losování Extra Lux zdarma a umožňuje také vstup do Joker
 • Portugalsko má volný los M1lhão a šanci vyhrát 1 milion eur
 • Španělsko má volný los El Millón o šanci vyhrát 1 milion eur
 • Švýcarsko má 2 šance a Super-Star
 • Spojené království má zdarma Millionaire Maker s cenami 1 milion liber
Největší počet výherců EuroMillions