Nejlepší Loterie EuroJackpot 2022/2023

Moderní loterijní hráči mají spoustu možností, díky kterým mohou vyhrát velké částky. Zejména Eurojackpot se v posledních letech otáčí ze všech správných důvodů. Není divu, že hráči nyní skákají po šanci vyzkoušet si Eurojackpot inline. Eurojackpot je bezpochyby jednou z nejmladších loterií na světě. Kromě své přítomnosti ve světě online loterií, která trvá méně než deset let, Eurojackpot vyniká tím, že uděluje některé z největších loterií v Evropě. Kromě úžasného jackpotu v loterii jsou jeho příznivé kurzy bezpochyby mimořádným lákadlem.

Nejlepší Loterie EuroJackpot 2022/2023
Kde koupit tikety na Eurojackpot?
Kde koupit tikety na Eurojackpot?

Kde koupit tikety na Eurojackpot?

Každý, kdo je starší 18 let, může zkusit své štěstí v jackpotu Eurojackpot. Hlavním problémem mezi hráči je obvykle to, jak koupit los online a kde je koupit. Tikety loterie Eurojackpot lze zakoupit u některých online prodejců losů. Při nákupu by však měli být opatrní online losy od soukromých vývojářů.

Někteří hráči nechtějí kupovat vstupenky od třetích stran. Hráči si také mohou zakoupit tikety Eurojackpot na oficiálních stránkách loterie. Nákup na webových stránkách Eurojackpot je jednoduchý, stačí si vybrat a zaplatit tiket.

Kde koupit tikety na Eurojackpot?
Historie Eurojackopt

Historie Eurojackopt

Loterie Eurojackpot byla poprvé navržena v roce 2006 v návaznosti na značné nabídky jackpotů v té době, zejména od loterie Euromiliony. K dohodě o spuštění této nadnárodní loterie došlo v roce 2011 v Helsinkách.

Po dohodě se sedm zemí, Dánsko, Finsko, Německo, Slovinsko, Itálie a Nizozemsko, zúčastnilo prvního slosování Eurojackpot dne 23. března 2012. Krátce poté hráč z Německa vyhrál 19,5 milionu eur, což podnítilo zájem o loterie mimo zúčastněných zemí.

Další země se rychle připojily, včetně Španělska, Norska, Švédska, Chorvatska, Litvy, Lotyšska, Islandu, České republiky a Maďarska. Eurojackpot byl přijat ve většině evropských zemí a zajistil si tak široké publikum.

3. května 2013 vyhrál jackpot norský hráč Yngvar Borgerson. To znamenalo první z několika historických vítězství rozložených do několika měsíců. To také přineslo nový vývoj, který viděl změnu formátu 10. října 2014.

Tento nový formát však hráče neodradil od toho, aby se pustili do velkého vítězství. Výhry v jackpotových loteriích ve výši 31,5, 84,8, 90 a 90 milionů eur byly zaznamenány v říjnu 2015, červenci 2016, říjnu 2016 a lednu 2017. Částku 90 milionů eur vyhrálo pět různých hráčů z Německa (3 hráči) , Dánsko a Nizozemsko.

V průběhu let se připojily další evropské země a od prosince 2020 je počet zemí 18.

Historie Eurojackopt
Je Eurojackopt legální?

Je Eurojackopt legální?

Loterií jsou dnes stovky, jen některé bývají dost omezující. Proto se při zmínce o Eurojackpotu často objevuje otázka legálnosti jackpotu. Přestože je Eurojackot oficiálně k dispozici hráčům z 18 zúčastněných zemí, hra je dostupná také na loterijních webech. V ideálním případě tyto stránky nakupují vstupenky pro hráče v konkrétní zúčastněné zemi a slouží vašim nejlepším zájmům.

Proto se doporučuje hráčům ze zemí, které nejsou uvedeny v seznamu, aby zajistili, že budou hrát tuto hru na licencovaných a regulovaných stránkách pod renomovanou jurisdikcí. Nyní, když se o teritoriální omezení dobře starají online stránky za předpokladu, že hráč starší 18 let se může této loterie zúčastnit.

Je Eurojackopt legální?
Jak hrát Eurojackpot online

Jak hrát Eurojackpot online

Eurojackpot, jako většina online loterií, je snadné a zábavné hrát. Na této hře je dobré, že nemá složitá herní pravidla a zbytečné kombinace. Hráč si musí vybrat pět čísel z 50 a an dva navíc z bazénu. Můžete se také rozhodnout přidat Dvojitý jackpot funkce, která vám umožní zdvojnásobit výhru jackpotu.

Existuje několik způsobů, jak vyplnit los. Hráči si mohou svá šťastná čísla vybrat ručně nebo využít možnost Rychlý výběr, kterou loterie nabízí. Posledním krokem je kliknutí na tlačítko odeslat a uzavřít sázku.

Pravidla Eurojackpotu

Pravidla Eurojackpotu by měla být jasná většině hráčů, dokonce i začátečníkům. Za prvé, hráč si musí před losováním zakoupit online vstupenky. Zúčastnění hráči musí být starší než 18 let. Estonští hráči ve věku 16 let nebo starší se však mohou zúčastnit.

Hráči účastnící se online Eurojackpotu musí přijmout podmínky prodejce, aby měli nárok na výhru. A co je nejdůležitější, pouze jediný vlastník výherního tiketu nebo účtu může získat jackpotovou cenu.

Hry Eurojackpot také vyžadují, aby všechny výhry v loterii pocházely ze země, kde byl tiket zakoupen. Hráči by proto měli na tento požadavek pamatovat při výběru provozovatelů loterií. Vezměte prosím také na vědomí, že výherci jackpotu je vždy dobré připravit si plán, za co své výhry utratí.

Jak hrát Eurojackpot online
Jaké jsou šance na výhru EuroJackpot?

Jaké jsou šance na výhru EuroJackpot?

Šance na výhru jakéhokoli jackpotu v loterii jsou vždy nízké a Eurojackpot není výjimkou. Například šance na výhru jackpotu jsou 1:95,344,20. Eurojackpot vyniká tím, že tento jackpot je navržen tak, aby měl častější výplaty než většina jackpotů. Celková šance na výhru na Eurojackopt je však 1:35. To znamená, že každý hráč má při hraní této loterie šanci na výhru 35 ku 1.

Seznam kurzů nabízených Eurojackpotem:

 • 5 čísel + 2 euročísla (Jackpot – 1 z 95 344 200
 • 5 čísel + 1 euročíslo - 1 z 5 959 013
 • 5 čísel -1 z 3 405 150
 • 4 čísla + Euročísla - 1 z 423 752
 • 4 čísla + 1 euročíslo - 1 v 26 485
 • 3 čísla + 2 euročísla - 1 z 9 631
 • 4 čísla – 1 z 15 134
 • 2 čísla + 2 euročísla - 1 z 672
 • 3 míčky + 1 euročíslo - 1 v 602
 • 3 čísla – 1 z 344
 • 1 číslo + 2 euročísla – 1 ze 128
 • 2 čísla + 1 euronumbes - 1 ku 42
Jaké jsou šance na výhru EuroJackpot?
Možnosti výplaty, pokud hráč vyhraje hru

Možnosti výplaty, pokud hráč vyhraje hru

Hraní Eurojackpotu stojí zhruba 2 € za řádek. Hráči, kteří mají to štěstí, že vyhrají jackpotovou cenu, mají dvě možnosti: loto jackpot a anuitu. Nicméně, možnost výplaty nabízené hráči se mohou lišit v závislosti na zemi, ze které hrají. Online hráči však mají pouze možnost paušálu. Jackpot začíná na 10 000 000 EUR a může dosáhnout až 90 000 EUR.

Eurojackpot nabízí podrobné informace o platbách v zúčastněných zemích. Některé země podléhají výhry jackpotu zdanění, zatímco jiné zdaněny nejsou. Možnost anuitního vyplácení je obzvláště přitažlivá pro hráče ze zemí, které vyhrávají daňovou loterii. Ve většině případů hráči ze zemí, které nezdaňují výhry v loterii, nemusí mít problémy s výběrem celé částky.

Pozoruhodné je, že online hráčům bude celá částka převedena na jejich účty bez odečtení daně.

Možnosti výplaty, pokud hráč vyhraje hru
Tipy a triky, jak hrát EuroJackpot

Tipy a triky, jak hrát EuroJackpot

Eurojackopt může být pro začínající hráče pěkně matoucí. I když má tato jackpotová loterie vysoké kurzy a hráči mají mizivé šance, existuje mnoho, co může hráč udělat, aby zvýšil své šance na výhru. Zde je několik tipů, které hráčům Eurojackpotu pomohou hrát chytřeji:

 • Mít kombinaci lichých a sudých čísel. Vyplývá to z minulých pozorování, že přibližně 70 % výher v Eurojackpotu má kombinaci lichých a sudých čísel.
 • Vyhněte se pořadovým číslům. Nejčastěji nejsou vylosovaná čísla sekvenční, ale jsou obvykle rozprostřena napříč celým spektrem. Hráči by si tak měli vybrat kombinaci vysokých (26-50) a nízkých (1-25) čísel.
 • Sledujte poslední losování. Výherní čísla budou mít často alespoň jedno opakovací číslo z posledního slosování. Tato čísla se mohou objevovat opakovaně, horká čísla a pravděpodobně pomohou hráči vyhrát.
 • Vyhněte se vzorům. Hráči by se měli vyvarovat vytváření jakýchkoliv vzorů. To platí pro lichá nebo sudá čísla nebo čísla končící určitou číslicí. Číselné sady nebo vzory zřídka vítězí.
 • Koupit více vstupenek. I když je zodpovědné hraní rozhodující, hráčům se doporučuje zakoupit si více herních lístků online, aby zvýšili své šance na výhru jackpotu. Namísto utrácení měsíčního rozpočtu na více slosování zvyšuje šance na výhru nákup více tiketů na jedno slosování.
Tipy a triky, jak hrát EuroJackpot