Nejlepší Loterie Ekstra Pensja 2022/2023

Jedna z nejhranějších loterijních her v Polsku se jmenuje Ekstra Pensja, kterou provozuje Totalizator Sportowy. Ekstra patří mezi nejlepší online loterie v Polsku a losuje denně ve 21:00 místního času. V roce 2021, 13. března, zahrál šťastný hráč z Goliny v Koninu rychlý výběrový tiket v obchodě na Kolejowě 42. Byl jedním z několika lidí, kteří hráli čísla 2, 15, 19, 26 a 35 a další číslo 4 a vyhrál 5 000 PLN (1 029 $) každý měsíc po dobu celkem 20 let.

16. ledna 2021 neidentifikovaný vítěz správně vybral čísla pro měsíční cenu 5 000 PLN (1 029 $) – 1, 5, 7, 24, 32 a bonusové číslo 2. Tento vítěz je rodák z Chrzanówa a stejně jako u všech ostatních vítězů je jeho identita chráněna.

Nejlepší Loterie Ekstra Pensja 2022/2023
Jak koupit loterijní lístek Ekstra Pensja online
Jak koupit loterijní lístek Ekstra Pensja online

Jak koupit loterijní lístek Ekstra Pensja online

Kresby Ekstra Pensja jsou přístupné pouze místním hráčům. Mohou se však rozhodnout, že se zúčastní nákupem v nedalekém obchodě nebo u online loterijní tiket prostřednictvím webové stránky nebo aplikace Gry Lotto PL. Cena vstupenky Ekstra Pensja je 5 PLN (1 $) za vstup a 1 PLN (0,21 $) za bonusovou hru Ekstra Premia.

Hraní s násobitelem 10x stojí 50 PLN (10 $). Výběrem možnosti Advance Draws během nákupu se hráči mohou zúčastnit až 8 po sobě jdoucích losování.

Na rozdíl od některých další loto hry, Ekstra Pensja vyplácí měsíční výhry po dobu následujících 20 let. Hráči Vyberou si pět čísel z dostupných 35 a jedno z dostupných 4. Účastníci se mohou rozhodnout vsadit na čísla nebo použít náhodné losování. I v následujících osmi losováních mohou jednotlivci hrát stejná čísla. Hráči škrtají 5 z 35 a všechny čtyři číslice na prázdném místě.

Jak koupit loterijní lístek Ekstra Pensja online
Krátká historie Ekstra Pensja

Krátká historie Ekstra Pensja

19. října 2014 se Ekstra Pensja poprvé objevila v loterijním studiu, přestože prodej již trvá tři dny. Tato loterie je první z těchto „podivných“ her propuštěn v Polsku Výhra je okamžitě insolventní a hráč obdrží platbu. Tento plat je na stejné úrovni jako standardní plat ve stavu. Je zohledněno v žádostech o půjčku a dokonce se předává v rodině.

Jak se hra hraje, se od jejího prvního vývoje příliš nezměnilo. Před 11. zářím 2015 se losovalo pouze ve středu a v neděli. V ten den byly přidány páteční losování.

Možnost multiplikátoru byla zavedena v roce 2016 a zvýšila primární cenu až na 50 000 PLN (10 297 $) měsíčně po dobu 20 let. O rok později byla hra rozšířena na každodenní kreslení namísto pouze dvakrát týdně. Bonusová hra Ekstra Premia byla poslední změnou v roce 2019.

Je Ekstra Pensja legální?

Ekstra Pensja je v Polsku legální. Je pozoruhodné, že většina možností online hazardních her je zakázána nebo omezena na státní monopoly. Jedinými výjimkami jsou online hazardní hry a provozování propagačních loterií, které potřebují předchozí povolení.

Krátká historie Ekstra Pensja
Jak hrát loterii Ekstra Pensja online

Jak hrát loterii Ekstra Pensja online

Sázkaři si vyberou pět čísel mezi 1 a 35 a další číslo mezi 1 a 4. Je také možné řešit každou ze čtyř možností. Za 1 PLN se účastníci mohou rozhodnout přidat bonusovou hru Ekstra Premia. Losování pro extra hru, známou jako Extra Bonus, proběhne hned po losování o Ekstra Pensja.

Aby se hráči mohli zúčastnit, musí pravidelně vsadit 1 PLN. Jejich čísla pak budou zařazena do obou slosování. Zájemci by si měli zakoupit losy loterie Ekstra Pensja online, zabezpečit je a vrátit se k zobrazení nejnovějších výsledků loterie Ekstra Pensja. Abyste měli nárok na cenu, musí se shodovat alespoň dvě běžná čísla.

Časy losování každého čísla během posledních 20 losování se zobrazují ve statistikách Hit-And-Miss. Tato tabulka se aktualizuje při každém vylosování čísla. V každém řádku je uveden počet tahů od posledního tahu daného čísla. Průměrná doba mezi losování čísla lze vypočítat a určit, zda je po splatnosti nebo splatná.

Jak hrát loterii Ekstra Pensja online
Jaké jsou šance na výhru Ekstra Pensja?

Jaké jsou šance na výhru Ekstra Pensja?

Jackpot Ekstra Pensja má šanci na výhru jedna ku 1 298 528. Pravděpodobnost shody čísel 5 a 1, která platí odhadem 5 000 PLN měsíčně po dobu 20 let, je 1 ku 1 298 522. Hráči obdrží 25 000 PLN za shodu pěti čísel s pravděpodobností 1:432 843, že tak učiní.

Odměny za spárování 4 + 1 a 4 jsou 1 000 PLN a 200 PLN. Pravděpodobnost shody těchto čísel je však 1 ku 8 657 a 1 ku 2 886. Hráči, kteří se shodují 3 + 1 a 3, obdrží 80 PLN a 25 PLN. Šance jsou 1 ku 299 a 1 ku 100. Shoda 2 + 1 a 2 může účastníkům vydělat 10 PLN a 5 PLN. Pravděpodobnost je 1 ku 32 a 1 ku 11.

Možnost násobení 10x je k dispozici pro nákup v běžných i bonusových hrách. Všechna ocenění pod 2 280 PLN lze získat od místních prodejců Lotto. Drobná ocenění jsou také okamžitě připsána na účty online hráčů. Daně v celkové výši 10 % budou odečteny z jakýchkoli odměn přesahujících 2 280 PLN.

Jaké jsou šance na výhru Ekstra Pensja?
Možnosti výplat pro vítěze Ekstra Pensja

Možnosti výplat pro vítěze Ekstra Pensja

Každý hráč, který vsadí x 10, má šanci získat 20letý příjem 50 000 zlotých. To je desetkrát více výher než u typické sázky. Cena kuponu na takovou hru však bude úměrně vyšší; je to 50 PLN. Sazba může být samozřejmě také nižší, například x 5 (cena kuponu bude 25 PLN).

Každý měsíc lze vsadit až 50 000 zlotých po dobu maximálně 20 let. Na prázdném místě je napsána zvolená částka mzdy. Je životně důležité ponechat si voucher se sázkami Ekstra Pensja. Kromě toho, že je nezbytný pro ověření výsledků losování Ekstra Pensja, slouží jako základ pro vyplácení výher.

Možnosti výplat pro vítěze Ekstra Pensja
Tipy a triky pro hraní Ekstra Pensja

Tipy a triky pro hraní Ekstra Pensja

Každý polský hráč si představí, že jednou vyhraje v loterii. Šance na výhru jackpotu v loterii jsou mizivé, přesto se vyskytli výherci jackpotu. Pravděpodobnost výhry Ekstra Pensja je určena hlavně náhodou, ale existují nějaké strategie jednotlivci by se měli snažit.

Poté, co se účastníci naučí, jak si koupit tiket do loterie Ekstra Pensja, mohou získat více tiketů, pokud chtějí zlepšit své šance na výhru. Nevýhodou je, že člověk může utratit spoustu peněz, aby vyhrál cenu. Kvůli značným výdajům, které jednotlivci vznikají při nákupu losů, nemusí být hodnota jejich výher zcela splacena.

Další užitečné strategie

Nejtypičtější strategií je koupit si jednu řadu a nábožně ji dodržovat pro každé losování. Strach z promeškání, pokud se jejich čísla objeví v losování, na které si nezakoupili vstupenky, hráče motivuje. Hráči proto musí přestat takto uvažovat a pokusit se koupit více lístků na losování Ekstra Pensja, ke kterým dochází méně často. Člověk může vyhrát lépe, když bude hrát o výraznější vklady.

Navíc, protože čísla nad často volenou 31 se vyskytují stejně často, měli by hráči těmto číslicím věnovat větší pozornost. Účastníci nemusí nutně zvýšit své šance na výhru v loterii, ale protože většina jednotlivců omezuje svůj fond, budou výplaty Ekstra Pensja obvykle významné.

Tipy a triky pro hraní Ekstra Pensja