Nejlepší Loterie Canada Lotto 2022/2023

Aby hráči mohli hrát online loterie v Kanadě, musí být starší 18 let. Quick Draw na druhou stranu vyžaduje, aby hráči byli starší 21 let. Na lístky do Canada Lotto a online výhry se vztahují státní i federální daně. Lidé, kteří žijí v Kanadě, musí platit další vrstvu místních daní. Lotto Max a Lotto 6/49 jsou dva z nejpopulárnějších online loterijních tiketů v Kanadě. Poprvé v Kanadě dalo Lotto 6/49 hráčům možnost vybrat si čísla, která chtějí losovat.

Umožnit kanadským hráčům vybrat si vlastní čísla je dobrý nápad, protože mnoho z nich má pověry. Systém Smartplay Halogen II společnosti Interprovincial Lottery Corporation losuje výherce online loterie dvakrát týdně, ve středu a v sobotu.

Nejlepší Loterie Canada Lotto 2022/2023
Kde si mohu zakoupit vstupenky na Kanadskou loterii?
Kde si mohu zakoupit vstupenky na Kanadskou loterii?

Kde si mohu zakoupit vstupenky na Kanadskou loterii?

Lotto Max nahradilo Super 7 v roce 2009. Výsledkem je, že Lotto Max překonalo v popularitě Lotto 6/49 Kanada z důvodu vyšší hodnoty jeho cen. Menší kanadské loterie se konají ve východních a západních provinciích Kanady.

Hráči kanadské loterie si nyní mohou koupit své tikety online na jackpoty Lotto Max a Lotto 6/49. Pravidla jsou však stejná a proces je jednoduchý. Platí stejné věkové omezení jako při zakoupení vstupenky pro účast. Vkládání peněz na online loterijní účty hráčů je možné po dokončení registračního procesu.

Hráči si mohou zakoupit vstupenky online a nechat si zaslat digitální kopii e-mailem. Fyzická vstupenka může být ztracena, takže online nákup je bezpečnější a efektivnější varianta. Hráči jsou informováni e-mailem, pokud něco vyhráli v losování. Další výhodou hraní kanadské loterie online, která šetří čas, je kontrola výsledků, aniž byste museli vycházet z domu.

Kde si mohu zakoupit vstupenky na Kanadskou loterii?
Historie kanadského lotta

Historie kanadského lotta

Kanada zavedla loterie, aby generovala financování veřejných prací v prvních letech. Vláda neměla dostatečné prostředky na financování věcí, jako je stavba silnic a mostů, jako mladá země bez skutečných prostředků příjmu.

Provincie by požádaly své zákonodárce o povolení provozovat loterii, aby shromáždily finanční prostředky na dobrý účel. V důsledku toho byla loterie poprvé použita k financování veřejných prací. Quebec i Manitoba zahájily loterijní hry rok poté, co byl v roce 1970 novelizován trestní zákoník. Loto-Quebec byla první organizací v Kanadě, která řídila loterijní aktivity. Ostatní provincie ho rychle následovaly a zavedly loterie, aby doplnily příjmy provinční vlády.

První národní loterie v Kanadě se konala v roce 1974, poté provincie založily své vlastní loterie a začaly pořádat menší losování. Kanadská olympijská loterie byla založena s cílem získat finanční prostředky na olympijské hry v Montrealu v roce 1976. Tato loterie byla později přejmenována na Lotto-Canada a použita k financování budoucích olympijských her a národních projektů.

Historie kanadského lotta
Je kanadské loto legální?

Je kanadské loto legální?

Loterijní hry jsou v Kanadě legální. Na Atlantic 49 je jackpot 1 000 000 $ (pevný). Tato kategorie zahrnuje soutěže, které udělují ceny prostřednictvím náhodného losování, herních karet nebo balíčků, které obsahují obě hry.

Hraní, zvláště online loterie, se v průběhu času stala oblastí zájmu kanadské vlády. V roce 1969 byl změněn trestní zákoník tak, aby speciální projekty mohly být hrazeny z peněz z provinčních a federálních loterií.

Je kanadské loto legální?
Jak hrát kanadské loto

Jak hrát kanadské loto

  • Držitelé tiketu Lotto 6/49 si při nákupu tiketu mohou vybrat šest čísel z fondu 1-49. Aby hráč vyhrál jackpot, musí se všech šest vylosovaných čísel shodovat s čísly tiketu. Aby hráč vyhrál vedlejší cenu, musí uhodnout pět ze šesti hlavních čísel spolu s bonusovým číslem.

  • Lotto Max Sedm číslic v rozsahu od 1 do 49 je vybráno náhodně. Pokud hráč správně uhodne všech sedm vylosovaných čísel, vyhrává jackpot. Existují také ceny „MaxMillions“ ve výši 1 milion $, které se převádějí, dokud nejsou vyhrány v losování Lotto Max.

Jak hrát kanadské loto
Jaké jsou šance na výhru v kanadském Lottu?

Jaké jsou šance na výhru v kanadském Lottu?

Hráči mají šanci 1 ku 14 milionům vyhrát Lotto 6/49. Na první pohled dost ponuré, ale mnohem spravedlivější než mnoho jiných loterií. Šance na získání jackpotu Mega Millions je například 1 ku 176 milionům. Některé loterie jako Quebec Banco Special (1 ze 4 milionů) jsou však mnohem spravedlivější. Obrovská cena, kterou lze vyhrát v 6/49, ji však činí atraktivnější.

Když bylo poprvé představeno Lotto 6/49 a před Lotto Max, jackpoty zřídka přesáhly 10 milionů dolarů, ale to se nyní změnilo. Lotto Max je nejoblíbenější online loterie v Kanadě. Má týdenní tržby více než 10 milionů dolarů.

Jaké jsou šance na výhru v kanadském Lottu?
Ceny za jackpot

Ceny za jackpot

I když lístky Power Ball in Canada Lotto online převyšují jackpot Lotto Max, je to stále obrovská částka vzhledem k malému počtu obyvatel, jak tomu bylo několikrát za posledních několik let. Od roku 2017 má Lotto Max strop 60 milionů dolarů pro každý jednotlivý jackpot. Všechny peníze nad tento limit se stávají součástí „MaxMillion“ cen. Největší výherní tiket v historii kanadské online loterie byl v roce 2015 64 milionů dolarů.

Kanadská online loterie nabízí kromě hlavní ceny i řadu zajímavých vedlejších cen. Přiřazení pěti čísel plus bonusových čísel v Lottu 6/49 vede k výplatě 6 % z celkové použité částky.

5procentní podíl z celkového banku získá hráč, který správně uhodne všech pět čísel. Hráči získají 0,5 % ze svého vkladu zpět, pokud získají čtyři správná čísla. Hráči, kteří odpovídají třem číslům a bonus čísla dostanou 10 $, zatímco ti, kteří odpovídají dvěma číslům a bonusovým číslům, obdrží bonus 5 $. Když se shodují dvě čísla, hráč má volnou hru.

Ceny za jackpot
Tipy a triky ke hře Canada Lotto

Tipy a triky ke hře Canada Lotto

Lichá-sudá online loterijní čísla jsou dobrou sázkou

Tři lichá čísla jsou před čtyřmi sudými. Vyberte sudou/lichou kombinaci čísel pro jednu položku Lotto Max. Pouze asi 1 % případů jsou vylosována všechna lichá nebo všechna sudá čísla.

Zahrajte tři vysoká-čtyři-nízká nebo čtyři vysoká-tři-nízká čísla

Spodní a horní polovinu daného pole čísel mohou hráči rozdělit na dvě poloviny. Ve hře se 49 čísly, jako je Lotto Max Canada, spadají číslice 1-25 do spodní poloviny, zatímco čísla 26-49 jdou do horní poloviny. Pouze v 1 % případů se objeví všechna vysoká nebo všechna nízká čísla. Nejlepší kombinace je buď 3/4 nebo 4/3. To znamená tři vrcholy a čtyři údolí, nebo čtyři vrcholy a tři níže. Přibližně 56 % všech výkresů má shluky výherních čísel, které zobrazují tyto vzory.

Seskupování čísel v loterii online

Mnoho hráčů si všimne, že při pohledu na seznam minulých vylosovaných čísel Lotto Max nebo čísel jakékoli jiné loterie některá ze skupin čísel chybí. Například v číselné řadě 5-14-17-32-38-42-45 nejsou žádné 20. Hráči mohou mít prospěch z toho, že budou sledovat a studovat počet skupin ve svých balíčcích.

Tipy a triky ke hře Canada Lotto