Fastpay

FastPay je platforma pro online platby, která uživatelům umožňuje obchodovat, platit a přijímat peníze. Je to jedna z nejrychlejších a nejpohodlnějších platebních metod, kterou v roce 2017 uvedla společnost Next-Generation Communications Company se sídlem v Kurdistánu. Tato platební metoda se vztahuje na regiony, jako je Blízký východ a arabské země. Je to přední mobilní peněženka používaná k provádění vkladů na hazardních hernách v Iráku.

FastPay se používá k nakupování ve fyzických a internetových obchodech a převodům peněz, stejně jako k nákupu losů. Díky svým různým výhodám dosáhla tato mobilní peněženka širokého uznání mezi iráckými hráči loterie. Jedinou nevýhodou je, že FastPay je v současné době omezena pouze na irácké sázkaře. Hlavním důvodem je, že registrační proces vyžaduje, aby uživatel měl irácké číslo mobilního telefonu.

Jak provést vklad pomocí Fastpay
Jak provést vklad pomocí Fastpay

Jak provést vklad pomocí Fastpay

Použití mimo Irák je tedy náročné. Společnost ale pracuje na nalezení řešení, jak významně vstoupit na globální trh s hazardními hrami. Sázkaři obvykle vkládají hotovost do svých peněženek FastPay prostřednictvím bankomatů DenizBank, kreditních karet nebo bankovních převodů. DenizBank je předním poskytovatelem plateb z bankomatu FastPay, i když nebankovní klienti mohou službu využívat i prostřednictvím mobilní aplikace.

V současné době existuje velmi málo stránek, které přijímají vklady FastPay, ale v budoucnu se pravděpodobně objeví více online loto platforem s FastPay, jak se bude odvětví online hazardních her rozvíjet. Sázkaři se musí nejprve ujistit, zda jejich oblíbená loterijní stránka přijímá FastPay, než přistoupí k platbě.

Aby to potvrdili, měli by hráči mluvit s agentem zákaznického servisu. Před uložením u a loterijní web online která přijímá FastPay, uživatelé si musí stáhnout aplikaci FastPay a zaregistrovat si bezplatný účet. Poté by se měli ujistit, že na účtu je dostatek prostředků na pokrytí vkladu.

FastPay je vysoce flexibilní platba a její uživatelé to mohou potvrdit. Může být propojen s bankovním účtem, zejména pro ty, kteří jsou členy DenizBank. Tato platební možnost je dceřinou společností turecké DenizBank v Istanbulu. Bankovní účet je propojen s FastPay prostřednictvím kreditní karty nebo prostřednictvím části „odeslat peníze“ bankovním převodem.

Jak provést vklad pomocí Fastpay
Proces vkladu

Proces vkladu

Postup provedení vkladu touto metodou se neliší od ostatních e-peněženek způsoby vkladu na trhu.

 1. Hráč se přihlásí na loterijní stránku FastPay pomocí uživatelského jména a hesla
 2. Přejdou do bankovní nebo pokladní sekce a vyberou FastPay jako možnost vkladu
 3. Následuje zadání podrobností o účtu FastPay (číslo mobilního telefonu a přístupový kód)
 4. Sázkař poté určí výši vkladu
 5. Musí se řídit pokyny webu a potvrdit vklad

Dalším příznivým aspektem FastPay je, že umožňuje vklady prostřednictvím mobilní aplikace i nečlenům banky. Aplikace je dostupná uživatelům Android i iOS. Navíc tato metoda nemá žádné limity vkladů.

Sázkaři mohou vkládat až do maximálního limitu, který jejich online loterijní stránky umožňují. Loterijní weby mají často flexibilní limity vkladů v rozmezí např. 10 $ pro příležitostné hráče a až 5 000 $ pro high rollery. Zákazníci mají to štěstí, že si prostřednictvím svých účtů FastPay nastavují denní limity vkladů, a tak praktikují zodpovědné hraní.

Proces vkladu
Jak provést výběr pomocí FastPay

Jak provést výběr pomocí FastPay

Pro zajištění bezproblémového výběru výher bude online loterijní stránka s FastPay klást různé podmínky. Většina loterijních stránek má minimální a maximální práh výběru.

Existuje také omezení počtu odměn, které může člověk získat za den nebo týden. Dobrým příkladem je loterijní web, který umožňuje čtyřikrát týdně vyplácet minimálně 50 USD a až 10 000 USD. Chcete-li požádat o výplatu, hráčský účet musí vyhrát alespoň 50 $.

Mobilní telefony jsou užitečné při výběru na Android a iOS. Něco, co stojí za zmínku, je, že hráči mohou své výhry vyplatit pouze pomocí platební možnosti, kterou použili při vkladu. Pokud například klient použije jiný způsob vkladu, nebude mu umožněno použít FastPay pro výběr.

Jak provést výběr pomocí FastPay
Proces odnětí

Proces odnětí

Lhůta pro zpracování výběru se u jednotlivých online loterijních stránek liší. Je důležité si uvědomit, že každá loterijní stránka má jedinečný postup pro zpracování výběrů. Základní kroky jsou však stejné pro téměř všechny online loterijní weby. Základní postup je následující.

 1. Po přihlášení na loterijní stránku, kde je registrován, uživatel přejde na stránku pokladny
 2. Uživatel pokračuje výběrem způsobu platby a v tomto případě FastPay a požádá o výběr
 3. Zákazník poté zadá číslo mobilního telefonu připojeného k jeho účtu FastPay
 4. Poté vyplní částku k výběru
 5. Loterijní stránka bude potřebovat důkaz, že prezentované informace patří legitimnímu vlastníkovi účtu
 6. Převod se provede ihned poté, co web ověří totožnost hráče

Nejlepší loterijní stránky FastPay poskytují bezplatné výplaty loterií. Pokud však chce sázkař vybrat více, než je maximální povolená částka, možná bude muset zaplatit příplatek.

Proces odnětí
Bezpečnost a zabezpečení ve FastPay

Bezpečnost a zabezpečení ve FastPay

Bezpečnost musí být zohledněna vždy, když se jedná o finanční prostředky a důvěrná data klientů. Klienti musí mít jistotu, že jejich finanční prostředky nebudou ohroženy nebo že nedojde k úniku osobních údajů. Podle peněženky FastPay využívá nejpřísnější bezpečnostní opatření, šifrování a metody ochrany dat.

Díky protokolu HTTPS (šifrování SSL) jsou všechny webové platformy FastPay a mobilní aplikace zabezpečené. Peněženka je také certifikována (PA-DSS), což zvyšuje bezpečnost uživatelských dat a transakčních informací. Aby se předešlo jakémukoli narušení dat, používá web firewall vždy, když probíhá finanční transakce. Firewally jsou zřídka proniknuty hackery nebo jinými uživateli se zlými úmysly, kteří chtějí spáchat podvod.

K ochraně účtu FastPay se používá silné heslo, otisk prstu a otisk obličeje. Tyto údaje jsou shromažďovány od klienta během procesu registrace. Biometrické komponenty jsou mezi uživateli jedinečné a podvodníci je nemohou zfalšovat, zejména otisk prstu a otisk obličeje.

Podvodníci mohou také používat falešná telefonní čísla a e-maily vydávající se za prodejce FastPay. Klienti by si měli uvědomit, že kontakty FastPay se zobrazují na jejich oficiálních stránkách. Kdykoli se k zákazníkům dostane jiný e-mail nebo telefonní číslo, FastPay varuje, že takové pokusy by měly být ignorovány a okamžitě hlášeny.

Bezpečnost a zabezpečení ve FastPay
Možnosti zákaznické podpory Fastpay

Možnosti zákaznické podpory Fastpay

Zástupci zákazníků jsou tváří společnosti, proto musí být jejich komunikace velmi efektivní. Zákazníci vždy hledají nejlepší řešení problémů, se kterými se setkávají.

Naštěstí odborníci na oddělení podpory ve FastPay používají jazyk klienta ke zjednodušení technických termínů. Nabízejí nepřetržitý přístup k jejich spolehlivé pomoci. Pro kontaktování pracovníků podpory lze použít následující způsoby:

 • Místní telefonní číslo (0662310000)
 • E-mailem (info@fast-pay.cash)
 • Kontaktní formulář

Poskytovatel plateb musí klást důraz na vynikající služby zákazníkům. To znamená, že FastPay má zdvořilé zástupce péče o zákazníky. Díky dokonalému zákaznickému servisu byla společnost schopna růst a udržet si věrné klienty. Klientská podpora zahrnuje také sekci FAQ, která pokrývá obecné odpovědi na často kladené otázky.

Klientům doporučujeme, aby si ještě předtím, než zavolají pracovníky podpory, prohlédli sekci FAQ, kde najdete pokyny k řešení menších problémů. Alternativně mohou uživatelé vyplnit kontaktní formulář se svými jmény a e-mailovými adresami. Zástupci péče o zákazníky tak budou moci snadno řešit problémy související s platbami a další technické problémy.

Možnosti zákaznické podpory Fastpay